Co je to?
Definice výrazu, termínu Kinofilm. Co znamená odborný pojem Kinofilm z kategorie Technika?

Co je to Kinofilm? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kinofilm

Kinofilm může označovat filmový pás nebo formát filmu. Jako formát filmu je kinofilm filmem pro pořizování fotografií se šířkou 35 mm. Jde o pás z plastu, který je pokrytý emulzí. Ta obsahuje látky, které určují výslednou citlivost a rozlišení filmu.
Kinofilm jako filmový pás má stejnou šířku, ale jedná se o pružný průhledný materiál s citlivou fotografickou vrstvou. Tento pás má po stranách perforaci, umožňující posun kinofilmu v promítačce nebo filmové kameře.


Co je to Kinofilm? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kinofilm. Co znamená odborný pojem Kinofilm z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Kinofilm můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kinofilm je v kategorii Technika

Klíčová slova: Kinofilm, význam pojmu, synonymum, Technika, odborný výraz, wiki, co znamená, význam, heslo, co to je, přesný význam, formulace, pojem, slovo, názvosloví, terminologie, informace, popis


Pojem Kinofilm je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Kinofilm na Google.cz

Vyhledat slovo Kinofilm ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Kinofilm ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kinofilm ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kinofilm ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Kinofilm ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kinofilm například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Kinofilm? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kinofilm? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinofilm, odpověď na dotaz co je to Kinofilm?. Víte např. kdo to je Alexandr Mitrofanov? Znáte a víte kdo je Nadija Savčenková? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.