Co je to?
Výraz, termín, definice slova Glorifikace. Co znamená odborný pojem Glorifikace z kategorie Různé?

Co je to Glorifikace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Glorifikace?

Glorifikace znamená oslavování někoho nebo nečeho. Někdy má však tento výraz mírně pejorativní (hanlivý) nádech, jeho použitím můžeme dát najevo, že obdiv k dané osobě, věci či události není zcela adekvátní, že ho považujeme za přehnaný, že to velebíme až příliš.

Co je to Glorifikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Glorifikace. Co znamená odborný pojem Glorifikace z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Glorifikace? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Glorifikace je v kategorii různé

Klíčová slova: wiki, termín, slovník, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, co znamená, lexikon, popis, co je to Glorifikace?, Glorifikace, definice, různé, terminologie, co to je, informace, heslo, názvosloví


Pojem Glorifikace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Glorifikace lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Glorifikace ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Glorifikace ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glorifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Glorifikace ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glorifikace ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Glorifikace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Glorifikace například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste zjistili jaká je definice slova Glorifikace? resp. co vlastně znamená slovo Glorifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glorifikace, odpověď na dotaz co je to Glorifikace?. Víte např. kdo to je Aleš Chmelař? Znáte a víte kdo je Kateřina Kristelová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Glorifikace hledat i v jiných kategoriích (než různé) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.