Co je to?
Výraz, termín, definice slova Glorifikace. Co znamená odborný pojem Glorifikace z kategorie Různé?

Co je to Glorifikace? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Glorifikace

Glorifikace znamená oslavování někoho nebo nečeho. Někdy má však tento výraz mírně pejorativní (hanlivý) nádech, jeho použitím můžeme dát najevo, že obdiv k dané osobě, věci či události není zcela adekvátní, že ho považujeme za přehnaný, že to velebíme až příliš.

Co je to Glorifikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Glorifikace. Co znamená odborný pojem Glorifikace z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Glorifikace s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Glorifikace je v kategorii různé

Klíčová slova: informace, význam slova, přesný význam, odborný výraz, přesný výraz, heslo, definice pojmu, lexikon, formulace, termín, slovník, význam, Glorifikace, terminus technicus, co to je, význam pojmu, odborné názvosloví, co znamená


Pojem Glorifikace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Glorifikace v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glorifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Glorifikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glorifikace ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Glorifikace ve Wikipedii

Hledat pojem Glorifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Glorifikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Glorifikace například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Glorifikace? resp. jaká je definice termínu Glorifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glorifikace, odpověď na dotaz co je to Glorifikace?. Víte např. kdo to je Samoplátce? Znáte a víte kdo je Eva Green? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.