Co je to?
Výraz, termín, definice slova Glorifikace. Co znamená odborný pojem Glorifikace z kategorie Různé?

Co je Glorifikace?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Glorifikace

Glorifikace znamená oslavování někoho nebo nečeho. Někdy má však tento výraz mírně pejorativní (hanlivý) nádech, jeho použitím můžeme dát najevo, že obdiv k dané osobě, věci či události není zcela adekvátní, že ho považujeme za přehnaný, že to velebíme až příliš.

Co je to Glorifikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Glorifikace. Co znamená odborný pojem Glorifikace z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici pojmu Glorifikace sdílejte s rodinou a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Glorifikace je v kategorii různé

Klíčová slova: co znamená, formulace, co je to Glorifikace?, odborný výraz, názvosloví, terminologie, Glorifikace, informace, různé, pojem, význam pojmu, terminus technicus, přesný význam, význam, různé, co to je, heslo, odborné názvosloví


Pojem Glorifikace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Glorifikace zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glorifikace ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Glorifikace ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Glorifikace na Youtube

Hledat termín Glorifikace ve Wikislovníku

Hledat heslo Glorifikace na Google obrázcích

Hledat heslo Glorifikace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Glorifikace například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je význam slova Glorifikace? resp. co to je Glorifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glorifikace, odpověď na dotaz co je to Glorifikace?. Víte např. kdo to je Jan Evangelista Purkyně? Znáte a víte kdo je Christoph Waltz? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je různé. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Žlutý otazník s mraky, glorifikace, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.