Co je to?
Definice výrazu, termínu Aeronet. Co znamená odborný pojem Aeronet z kategorie Politika?

Co je Aeronet? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Aeronet?

Aeronet je název zpravodajského internetového serveru. Je provozován anonymně a v češtině. Má být nezávislým zpravodajským portálem, do kterého přispívají předevšímČeši a Slováci žijící mimo republiku a sám se charakterizuje jako mediální odboj. Často však uveřejňuje spekulativní zprávy, které nelze ověřit. Financování webu není jasné, zaměření je proruské, články a zdroje jsou anonymní.
Aeronetem neboli AE News se zabývala i Bezpečnostní informační služba v souvislosti s proruskou propagandou. Současnou náplň a vzhled má web od roku 2014, kdy došlo ke změně vydavatele. Šéfredaktor je anonymní, komunikace je možná pouze s mluvčí prostřednictvím emailu. Příspěvky na web jsou bez nároku na honorář a musí se jednat o překlad nebo vlastní tvorbu. Často se jedná o dezinformace, které mohou být příčinou strachu a paniky veřejnosti.


Co je to Aeronet? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aeronet. Co znamená odborný pojem Aeronet z kategorie Politika?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Aeronet se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Aeronet je v kategorii politika

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, definice, názvosloví, přesný význam, wiki, terminologie, význam slova, heslo, odborný výraz, informace, slovník, odborné názvosloví, definice pojmu, pojem, terminus technicus


Pojem Aeronet je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Aeronet? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Aeronet.cz (nebo také AE News) je anonymně provozovaný zpravodajský internetový server publikovaný v českém jazyce. Podle vlastní charakteristiky autorů jde o „nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný českými a slovenskými krajany žijícími v Nizozemsku, Rusku a v USA“, resp. „ústřední server mediálního odboje v České republice“. V jeho obsahu ovšem převažují těžko ověřitelné zprávy a spekulace. Bezpečnostní informační služba označila v roce 2014 ve svých zprávách Aeronet.cz za zdroj nebezpečné ruské propagandy. Ministerstvo vnitra České republiky vede Aeronet.cz na seznamu webových stránek šířících dezinformace. Příspěvky na těchto stránkách jsou většinou nepodepsané a jejich zdroje obvykle anonymní, ale jejich zaměření je většinou jednoznačně proruské. Není zřejmé, kým je tento web financován.

Jiné informační zdroje o pojmu Aeronet

Hledat termín Aeronet ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Aeronet ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Aeronet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Aeronet na Google obrázcích

Hledat pojem Aeronet ve Wikislovníku

Hledat frázi Aeronet na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aeronet například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Aeronet? resp. jaký je přesný význam slova Aeronet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aeronet, odpověď na dotaz co je to Aeronet?. Víte např. kdo to je Vezír? Znáte a víte kdo je Daňový poradce? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Aeronet hledat i v jiných kategoriích (než politika). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.