Co je to?
Odborný výraz, definice slova Aeronet. Co znamená pojem Aeronet z kategorie Politika?

Co je to Aeronet? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Aeronet?

Aeronet je název zpravodajského internetového serveru. Je provozován anonymně a v češtině. Má být nezávislým zpravodajským portálem, do kterého přispívají předevšímČeši a Slováci žijící mimo republiku a sám se charakterizuje jako mediální odboj. Často však uveřejňuje spekulativní zprávy, které nelze ověřit. Financování webu není jasné, zaměření je proruské, články a zdroje jsou anonymní.
Aeronetem neboli AE News se zabývala i Bezpečnostní informační služba v souvislosti s proruskou propagandou. Současnou náplň a vzhled má web od roku 2014, kdy došlo ke změně vydavatele. Šéfredaktor je anonymní, komunikace je možná pouze s mluvčí prostřednictvím emailu. Příspěvky na web jsou bez nároku na honorář a musí se jednat o překlad nebo vlastní tvorbu. Často se jedná o dezinformace, které mohou být příčinou strachu a paniky veřejnosti.


Co je to Aeronet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Aeronet. Co znamená pojem Aeronet z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aeronet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Aeronet se nachází v sekci politika

Klíčová slova: synonymum, politika, termín, slovník, wiki, popis, význam, lexikon, vysvětlení, slovo, terminologie, přesný výraz, heslo, Aeronet, terminus technicus, pojem, názvosloví, informace


Pojem Aeronet je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Aeronet?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Aeronet.cz (nebo také AE News) je anonymně provozovaný zpravodajský internetový server publikovaný v českém jazyce. Podle vlastní charakteristiky autorů jde o „nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný českými a slovenskými krajany žijícími v Nizozemsku, Rusku a v USA“, resp. „ústřední server mediálního odboje v České republice“. V jeho obsahu ovšem převažují těžko ověřitelné zprávy a spekulace. Bezpečnostní informační služba označila v roce 2014 ve svých zprávách Aeronet.cz za zdroj nebezpečné ruské propagandy. Ministerstvo vnitra České republiky vede Aeronet.cz na seznamu webových stránek šířících dezinformace. Příspěvky na těchto stránkách jsou většinou nepodepsané a jejich zdroje obvykle anonymní, ale jejich zaměření je většinou jednoznačně proruské. Není zřejmé, kým je tento web financován.

Jiné informační zdroje o pojmu Aeronet

Hledat termín Aeronet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Aeronet ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Aeronet na Google.cz

Vyhledat termín Aeronet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Aeronet na Youtube

Zkusit najít termín Aeronet ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Aeronet například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Aeronet? resp. co to je Aeronet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aeronet, odpověď na dotaz co je to Aeronet?. Víte např. kdo to je Emma Raducanuová? Znáte a víte kdo je Mamánek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Aeronet i v jiné části webu než je kategorie politika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.