Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suvenýr. Co znamená pojem Suvenýr z kategorie Cestování?

Co to je Suvenýr? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Suvenýr?

Suvenýr je název pro takové věci, které lidé získali na určité cestě, a který je typický pro navštívené místo. Často se jedná o obrázky, pohlednice, dřevěné turistické známky, papírové pohlednice nebo vizitky, plakátky, razítka, přívěsky, zkrátka vše, na čem je nějaké označení daného místa – logo, symbol a další.
Suvenýr je vzpomínkou a památkou na místo i zážitky. Jako suvenýr může posloužit i předmět, který byl na daném místě nalezen a který má pro návštěvníka nějaký osobní význam a hodnotu. Zda bude nějaká věc upomínkou či ne, je zcela osobní rozhodnutí dané osoby.


Co je to Suvenýr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suvenýr. Co znamená pojem Suvenýr z kategorie Cestování?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Suvenýr s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Suvenýr se nachází v kategorii Cestování

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, definice pojmu, Cestování, slovník, lexikon, co to je, termín, pojem, vysvětlení, slovo, co znamená, synonymum, význam, popis, formulace, Suvenýr, terminus technicus


Pojem Suvenýr je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Suvenýr v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Suvenýr ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Suvenýr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Suvenýr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Suvenýr ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suvenýr ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Suvenýr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Suvenýr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Suvenýr? resp. co vlastně znamená slovo Suvenýr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suvenýr, odpověď na dotaz co je to Suvenýr?. Víte např. kdo to je Cihlář? Znáte a víte kdo je Nela Boudová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Cestování. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.