Co je to?
Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Co to je Spektakulární? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Spektakulární?

Spektakulární je přídavné jméno užívané k označení něčeho, co je přehnaně dáváno na odiv, příliš nápadné, ale současně se jedná pouze o iluzi, předstírání. Výraz mívá většinou hanlivý nádech.
Původní význam, odvozený od latinského slova spectakulum, čili divadlo nebo jeviště, znamenal zajímavou podívanou. To, co je spektakulární, má zastřít nějakou skutečnost a nalákat veřejnost. Slouží také k neefektivnímu trávení volného času – televizní vysílání, reklama a další.


Co je to Spektakulární? Význam slova, termín, Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Spektakulární s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Spektakulární je v kategorii Latina

Klíčová slova: přesný význam, odborné názvosloví, vysvětlení, přesný výraz, názvosloví, co je to Spektakulární?, slovník, co to je, význam, popis, formulace, lexikon, co znamená, synonymum, definice, terminologie, odborný výraz, heslo


Pojem Spektakulární je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Spektakulární ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spektakulární ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Spektakulární ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Spektakulární na Google.cz

Hledat termín Spektakulární ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spektakulární ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spektakulární například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Spektakulární? resp. co přesně znamená slovo Spektakulární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektakulární, odpověď na dotaz co je to Spektakulární?. Víte např. kdo to je Krampus? Znáte a víte kdo je Prokurista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Latina. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.