Co je to?
Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Co to je Spektakulární? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Spektakulární?

Spektakulární je přídavné jméno užívané k označení něčeho, co je přehnaně dáváno na odiv, příliš nápadné, ale současně se jedná pouze o iluzi, předstírání. Výraz mívá většinou hanlivý nádech.
Původní význam, odvozený od latinského slova spectakulum, čili divadlo nebo jeviště, znamenal zajímavou podívanou. To, co je spektakulární, má zastřít nějakou skutečnost a nalákat veřejnost. Slouží také k neefektivnímu trávení volného času – televizní vysílání, reklama a další.


Co je to Spektakulární? Význam slova, termín, Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Spektakulární? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Spektakulární je v kategorii Latina

Klíčová slova: definice pojmu, formulace, slovo, odborný výraz, popis, názvosloví, co je to Spektakulární?, wiki, informace, synonymum, Latina, Spektakulární, přesný význam, odborné názvosloví, co to je, heslo, pojem, přesný výraz


Pojem Spektakulární je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Spektakulární ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spektakulární ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Spektakulární ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Spektakulární ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spektakulární ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Spektakulární ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Spektakulární například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Spektakulární? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Spektakulární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektakulární, odpověď na dotaz co je to Spektakulární?. Víte např. kdo to je Vývojář? Znáte a víte kdo je Robert Pelikán? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Spektakulární hledat i v jiných kategoriích (než Latina) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.