Co je to?
Výraz, termín, definice slova Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Co je to Spektakulární? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Spektakulární?

Spektakulární je přídavné jméno užívané k označení něčeho, co je přehnaně dáváno na odiv, příliš nápadné, ale současně se jedná pouze o iluzi, předstírání. Výraz mívá většinou hanlivý nádech.
Původní význam, odvozený od latinského slova spectakulum, čili divadlo nebo jeviště, znamenal zajímavou podívanou. To, co je spektakulární, má zastřít nějakou skutečnost a nalákat veřejnost. Slouží také k neefektivnímu trávení volného času – televizní vysílání, reklama a další.


Co je to Spektakulární? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Spektakulární? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Spektakulární se nachází v kategorii latina

Klíčová slova: názvosloví, slovník, formulace, terminus technicus, co je to Spektakulární?, pojem, co to je, význam slova, slovo, Spektakulární, wiki, přesný význam, popis, synonymum, význam pojmu, odborné názvosloví, co znamená, termín


Pojem Spektakulární je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Spektakulární na Google.cz

Zkusit najít heslo Spektakulární ve Wikipedii

Vyhledat heslo Spektakulární ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Spektakulární ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Spektakulární ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Spektakulární ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spektakulární například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď už víte co znamená slovo Spektakulární? resp. co znamená Spektakulární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektakulární, odpověď na dotaz co je to Spektakulární?. Víte např. kdo to je Miroslav Žbirka? Znáte a víte kdo je Chris Cornell? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Spektakulární i v jiných kategoriích (než latina). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.