Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spektakulární. Co znamená pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Co je to Spektakulární? Význam slova

Co znamená termín Spektakulární? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Spektakulární je přídavné jméno užívané k označení něčeho, co je přehnaně dáváno na odiv, příliš nápadné, ale současně se jedná pouze o iluzi, předstírání. Výraz mívá většinou hanlivý nádech.
Původní význam, odvozený od latinského slova spectakulum, čili divadlo nebo jeviště, znamenal zajímavou podívanou. To, co je spektakulární, má zastřít nějakou skutečnost a nalákat veřejnost. Slouží také k neefektivnímu trávení volného času – televizní vysílání, reklama a další.


Co je to Spektakulární? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Spektakulární. Co znamená pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Spektakulární? Pak se o tuto stránku podělte s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Spektakulární je v kategorii latina

Klíčová slova: přesný význam, informace, formulace, význam, slovo, co je to Spektakulární?, definice pojmu, vysvětlení, pojem, odborný výraz, význam pojmu, názvosloví, popis, synonymum, termín, význam slova, latina, heslo


Pojem Spektakulární je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Spektakulární ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Spektakulární ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Spektakulární na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spektakulární ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spektakulární ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Spektakulární ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Spektakulární například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Spektakulární? resp. co přesně znamená slovo Spektakulární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektakulární, odpověď na dotaz co je to Spektakulární?. Víte např. kdo to je Ektomorf? Znáte a víte kdo je Chris Stapleton? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Spektakulární i jinde než v sekci než v latina. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.