Co je to?
Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Co to je Spektakulární? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Spektakulární?

Spektakulární je přídavné jméno užívané k označení něčeho, co je přehnaně dáváno na odiv, příliš nápadné, ale současně se jedná pouze o iluzi, předstírání. Výraz mívá většinou hanlivý nádech.
Původní význam, odvozený od latinského slova spectakulum, čili divadlo nebo jeviště, znamenal zajímavou podívanou. To, co je spektakulární, má zastřít nějakou skutečnost a nalákat veřejnost. Slouží také k neefektivnímu trávení volného času – televizní vysílání, reklama a další.


Co je to Spektakulární? Význam slova, termín, Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Spektakulární je v kategorii Latina

Klíčová slova: informace, pojem, popis, vysvětlení, názvosloví, co je to Spektakulární?, definice, slovo, význam, přesný význam, terminologie, formulace, odborný výraz, význam pojmu, slovník, wiki, přesný výraz, odborné názvosloví


Pojem Spektakulární je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Spektakulární

Hledat výraz Spektakulární ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Spektakulární ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Spektakulární ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Spektakulární ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spektakulární ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Spektakulární na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spektakulární například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Spektakulární? resp. co znamená Spektakulární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektakulární, odpověď na dotaz co je to Spektakulární?. Víte např. kdo to je Sadista? Znáte a víte kdo je Robert Pelikán? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Latina U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.