Co je to?
Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Co to je Spektakulární? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Spektakulární?

Spektakulární je přídavné jméno užívané k označení něčeho, co je přehnaně dáváno na odiv, příliš nápadné, ale současně se jedná pouze o iluzi, předstírání. Výraz mívá většinou hanlivý nádech.
Původní význam, odvozený od latinského slova spectakulum, čili divadlo nebo jeviště, znamenal zajímavou podívanou. To, co je spektakulární, má zastřít nějakou skutečnost a nalákat veřejnost. Slouží také k neefektivnímu trávení volného času – televizní vysílání, reklama a další.


Co je to Spektakulární? Význam slova, termín, Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Spektakulární? Pak se o tuto stránku podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Spektakulární je v kategorii Latina

Klíčová slova: slovo, Spektakulární, terminologie, význam slova, význam pojmu, význam, Latina, terminus technicus, popis, odborné názvosloví, wiki, lexikon, pojem, přesný výraz, termín, co znamená, informace, co to je


Pojem Spektakulární je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Spektakulární ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Spektakulární ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Spektakulární ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spektakulární ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Spektakulární na Youtube

Najít výraz Spektakulární ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Spektakulární například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Spektakulární? resp. co přesně znamená slovo Spektakulární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektakulární, odpověď na dotaz co je to Spektakulární?. Víte např. kdo to je Ivan Mládek? Znáte a víte kdo je Právnická osoba? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Latina. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.