Co je to?
Definice výrazu Suché víno. Co znamená odborný pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Co to je Suché víno? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Suché víno

Suché víno je označení druhu vína, které kvašením ztratilo velké množství zbytkového cukru, v jednom litru obsahuje maximálně 4g zbytkového cukru. Suché víno se označuje jako trocken, dry, sec. Mívá také výraznější a kyselejší chuť.
Suché bílé víno bývá podáváno k sýru, drůbeži nebo rybám, suché červené víno se hodí zvláště ke zvěřině nebo hovězímu masu. Podle oblasti a druhu vinné révy se chuť i zabarvení suchého vína může lišit.


Co je to Suché víno? Význam slova, termín, Definice výrazu Suché víno. Co znamená odborný pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Suché víno sdílejte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Suché víno je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: přesný význam, termín, přesný výraz, definice, lexikon, význam slova, odborný výraz, slovo, popis, význam, synonymum, názvosloví, informace, wiki, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, formulace


Pojem Suché víno je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Suché bílé víno ve skleničce

Suché bílé víno ve sklenici. Ilustrační fotografie. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay
Suché bílé víno ve sklenici. Ilustrační fotografie. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Hledat slovo Suché víno ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Suché víno ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Suché víno ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Suché víno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Suché víno ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Suché víno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Suché víno například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Suché víno? resp. co znamená Suché víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suché víno, odpověď na dotaz co je to Suché víno?. Víte např. kdo to je Havíř? Znáte a víte kdo je Balistik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.