Co je to?
Definice výrazu Suché víno. Co znamená odborný pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Co to je Suché víno? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Suché víno?

Suché víno je označení druhu vína, které kvašením ztratilo velké množství zbytkového cukru, v jednom litru obsahuje maximálně 4g zbytkového cukru. Suché víno se označuje jako trocken, dry, sec. Mívá také výraznější a kyselejší chuť.
Suché bílé víno bývá podáváno k sýru, drůbeži nebo rybám, suché červené víno se hodí zvláště ke zvěřině nebo hovězímu masu. Podle oblasti a druhu vinné révy se chuť i zabarvení suchého vína může lišit.


Co je to Suché víno? Význam slova, termín, Definice výrazu Suché víno. Co znamená odborný pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Suché víno s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Suché víno patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: Nápoje, co znamená, formulace, definice pojmu, terminologie, význam pojmu, termín, informace, význam slova, terminus technicus, synonymum, co je to Suché víno?, pojem, odborný výraz, názvosloví, definice, slovník, odborné názvosloví


Pojem Suché víno je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Suché bílé víno ve skleničce

Suché bílé víno ve sklenici. Ilustrační fotografie. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay
Suché bílé víno ve sklenici. Ilustrační fotografie. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay


Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Suché víno ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suché víno ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Suché víno ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Suché víno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Suché víno na Youtube

Zkusit najít výraz Suché víno ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Suché víno například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Suché víno? resp. jaký je význam slova Suché víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suché víno, odpověď na dotaz co je to Suché víno?. Víte např. kdo to je Kosmonaut? Znáte a víte kdo je Sítař? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.