Co je to?
Definice výrazu Suché víno. Co znamená odborný pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Co to je Suché víno? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Suché víno

Suché víno je označení druhu vína, které kvašením ztratilo velké množství zbytkového cukru, v jednom litru obsahuje maximálně 4g zbytkového cukru. Suché víno se označuje jako trocken, dry, sec. Mívá také výraznější a kyselejší chuť.
Suché bílé víno bývá podáváno k sýru, drůbeži nebo rybám, suché červené víno se hodí zvláště ke zvěřině nebo hovězímu masu. Podle oblasti a druhu vinné révy se chuť i zabarvení suchého vína může lišit.


Co je to Suché víno? Význam slova, termín, Definice výrazu Suché víno. Co znamená odborný pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Suché víno se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, Suché víno, význam pojmu, pojem, heslo, formulace, názvosloví, popis, přesný význam, význam, Nápoje, odborné názvosloví, slovník, přesný výraz, synonymum, informace, terminus technicus


Pojem Suché víno je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít heslo Suché víno ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Suché víno na Google.cz

Hledat heslo Suché víno ve Wikislovníku

Najít výraz Suché víno ve Wikipedii

Vyhledat slovo Suché víno ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Suché víno ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Suché víno například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Suché víno? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Suché víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suché víno, odpověď na dotaz co je to Suché víno?. Víte např. kdo to je Martin Hlaváček? Znáte a víte kdo je Balistik? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.