Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suché víno. Co znamená pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Co je Suché víno?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Suché víno?

Suché víno je označení druhu vína, které kvašením ztratilo velké množství zbytkového cukru, v jednom litru obsahuje maximálně 4g zbytkového cukru. Suché víno se označuje jako trocken, dry, sec. Mívá také výraznější a kyselejší chuť.
Suché bílé víno bývá podáváno k sýru, drůbeži nebo rybám, suché červené víno se hodí zvláště ke zvěřině nebo hovězímu masu. Podle oblasti a druhu vinné révy se chuť i zabarvení suchého vína může lišit.


Co je to Suché víno? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suché víno. Co znamená pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Suché víno? Potom se o definici podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Suché víno se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: přesný výraz, termín, wiki, slovník, Suché víno, co znamená, nápoje, význam, popis, přesný význam, pojem, synonymum, co je to Suché víno?, co to je, formulace, lexikon, definice, odborný výraz


Pojem Suché víno je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Suché víno? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Víno se může dělit následujícími způsoby:
Dle obsahu zbytkového cukru:
suché tiché víno: nejvýše 4 g/l, nebo 9 g/l, pokud celková kyselost vyjádřená v gramech kyseliny vinné na litr je nejméně o 2 g/l nižší.
Šumivé víno: suché (sec): 17–32 g/l.

Suché bílé víno ve skleničce

Suché bílé víno ve sklenici. Ilustrační fotografie. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay
Suché bílé víno ve sklenici. Ilustrační fotografie. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Suché víno

Zkusit najít Suché víno ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Suché víno ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suché víno ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Suché víno ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Suché víno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Suché víno ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Suché víno například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Suché víno? resp. co je to Suché víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suché víno, odpověď na dotaz co je to Suché víno?. Víte např. kdo to je Koledník? Znáte a víte kdo je Romantik? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nápoje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nápoje, Pomerančový džus, suché víno, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.