Co je to?
Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Co to je Ekvitermní regulace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ekvitermní regulace?

Ekvitermní regulace označuje sestavu komponentů nebo regulátor, které zodpovídají za nastavení teplé vody v topném systému na teplotu odpovídající venkovní teplotě a přitom berou v úvahu také teplotní ztráty objektu.
Teplota se vypočítává tak, aby prostory byly dostatečně vytopené, ale ne přetopené. Na ekvitermní regulaci závisí kvalita vytápění a jeho ekonomická únosnost.


Co je to Ekvitermní regulace? Význam slova, termín, Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ekvitermní regulace s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ekvitermní regulace se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: definice pojmu, Technika, přesný význam, význam slova, pojem, co znamená, popis, slovo, formulace, synonymum, co to je, lexikon, Ekvitermní regulace, terminus technicus, co je to Ekvitermní regulace?, definice, informace, význam pojmu


Pojem Ekvitermní regulace je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ekvitermní regulace doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekvitermní regulace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Ekvitermní regulace ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Ekvitermní regulace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Ekvitermní regulace ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ekvitermní regulace na Youtube

Hledat slovo Ekvitermní regulace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvitermní regulace například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Ekvitermní regulace? resp. jaký je význam slova Ekvitermní regulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvitermní regulace, odpověď na dotaz co je to Ekvitermní regulace?. Víte např. kdo to je Izák? Znáte a víte kdo je Michal Kempný? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.