Co je to?
Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Co to je Ekvitermní regulace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ekvitermní regulace?

Ekvitermní regulace označuje sestavu komponentů nebo regulátor, které zodpovídají za nastavení teplé vody v topném systému na teplotu odpovídající venkovní teplotě a přitom berou v úvahu také teplotní ztráty objektu.
Teplota se vypočítává tak, aby prostory byly dostatečně vytopené, ale ne přetopené. Na ekvitermní regulaci závisí kvalita vytápění a jeho ekonomická únosnost.


Co je to Ekvitermní regulace? Význam slova, termín, Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Ekvitermní regulace? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ekvitermní regulace patří do sekce Technika

Klíčová slova: co je to Ekvitermní regulace?, terminologie, definice, co znamená, terminus technicus, vysvětlení, formulace, odborné názvosloví, význam pojmu, synonymum, odborný výraz, slovo, wiki, popis, názvosloví, Technika, přesný význam, co to je


Pojem Ekvitermní regulace je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Ekvitermní regulace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekvitermní regulace ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Ekvitermní regulace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Ekvitermní regulace na Google.cz

Zkusit najít termín Ekvitermní regulace ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Ekvitermní regulace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvitermní regulace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ekvitermní regulace? resp. jaká je definice termínu Ekvitermní regulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvitermní regulace, odpověď na dotaz co je to Ekvitermní regulace?. Víte např. kdo to je Pavol Habera? Znáte a víte kdo je Michael Fassbender? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Technika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.