Co je to?
Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Co to je Ekvitermní regulace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ekvitermní regulace?

Ekvitermní regulace označuje sestavu komponentů nebo regulátor, které zodpovídají za nastavení teplé vody v topném systému na teplotu odpovídající venkovní teplotě a přitom berou v úvahu také teplotní ztráty objektu.
Teplota se vypočítává tak, aby prostory byly dostatečně vytopené, ale ne přetopené. Na ekvitermní regulaci závisí kvalita vytápění a jeho ekonomická únosnost.


Co je to Ekvitermní regulace? Význam slova, termín, Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Ekvitermní regulace? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ekvitermní regulace je v kategorii Technika

Klíčová slova: synonymum, odborné názvosloví, definice, co je to Ekvitermní regulace?, definice pojmu, wiki, význam pojmu, formulace, termín, význam slova, co znamená, slovník, heslo, názvosloví, lexikon, Technika, informace, odborný výraz


Pojem Ekvitermní regulace je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekvitermní regulace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Ekvitermní regulace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Ekvitermní regulace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Ekvitermní regulace ve Wikipedii

Vyhledat heslo Ekvitermní regulace ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Ekvitermní regulace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvitermní regulace například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Ekvitermní regulace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ekvitermní regulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvitermní regulace, odpověď na dotaz co je to Ekvitermní regulace?. Víte např. kdo to je Mašgiach? Znáte a víte kdo je Michael Fassbender? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.