Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo JAMU. Co znamená pojem JAMU z kategorie Školství?

Co je JAMU? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu JAMU

Zkratka JAMU se používá ke zkrácenému pojmenování Janáčkovy akademie múzických umění. Jedná se o veřejnou vysokou školu uměleckého zaměření se sídlem v Brně. JAMU byla založena v roce 1947 a je jednou z prestižních uměleckých škol v České republice. Jejím hlavním cílem je poskytovat vzdělání a přípravu v oblasti hudby, divadla, tance, filmu a dalších uměleckých disciplín. Na JAMU se nachází několik fakult, které se orientují na různé oblasti uměleckého studia. Patří sem hudební fakulta, divadelní fakulta, filmová a televizní fakulta a Dům umění. Každá fakulta nabízí své vlastní specializace a studijní programy, které umožňují studentům rozvíjet své umělecké dovednosti a talent.
JAMU je známá také svými významnými uměleckými a kulturními akcemi, jako jsou divadelní představení, koncerty, filmové projekce a další kulturní události. Studenti JAMU mají často příležitost účastnit se těchto akcí a prezentovat svá umělecká díla veřejnosti. Janáčkova akademie múzických umění má vynikající renomé a přitahuje studenty z České republiky i zahraničí. Je považována za jedno z hlavních center uměleckého vzdělávání ve střední Evropě a poskytuje studentům širokou škálu příležitostí pro jejich umělecký rozvoj a kariérní růst.


Co je to JAMU? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo JAMU. Co znamená pojem JAMU z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín JAMU? Potom se o definici podělte s přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz JAMU se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: slovník, názvosloví, popis, slovo, odborné názvosloví, přesný význam, co to je, terminologie, co znamená, co je to JAMU?, vysvětlení, terminus technicus, význam, heslo, definice pojmu, odborný výraz, význam pojmu, synonymum


Pojem JAMU je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu JAMU hledejte v níže uvedených zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo JAMU ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem JAMU ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem JAMU ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem JAMU na Youtube

Najít heslo JAMU ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz JAMU ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo JAMU například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Teď už víte jaká je definice termínu JAMU? resp. co označuje slovo JAMU? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu JAMU, odpověď na dotaz co je to JAMU?. Víte např. kdo to je Jiří Mádl? Znáte a víte kdo je Otto Hahn? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.