Co je to?
Odborný výraz, definice slova JAMU. Co znamená slovo JAMU z kategorie Školství?

Co je JAMU?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova JAMU

Zkratka JAMU se používá ke zkrácenému pojmenování Janáčkovy akademie múzických umění. Jedná se o veřejnou vysokou školu uměleckého zaměření se sídlem v Brně. JAMU byla založena v roce 1947 a je jednou z prestižních uměleckých škol v České republice. Jejím hlavním cílem je poskytovat vzdělání a přípravu v oblasti hudby, divadla, tance, filmu a dalších uměleckých disciplín. Na JAMU se nachází několik fakult, které se orientují na různé oblasti uměleckého studia. Patří sem hudební fakulta, divadelní fakulta, filmová a televizní fakulta a Dům umění. Každá fakulta nabízí své vlastní specializace a studijní programy, které umožňují studentům rozvíjet své umělecké dovednosti a talent.
JAMU je známá také svými významnými uměleckými a kulturními akcemi, jako jsou divadelní představení, koncerty, filmové projekce a další kulturní události. Studenti JAMU mají často příležitost účastnit se těchto akcí a prezentovat svá umělecká díla veřejnosti. Janáčkova akademie múzických umění má vynikající renomé a přitahuje studenty z České republiky i zahraničí. Je považována za jedno z hlavních center uměleckého vzdělávání ve střední Evropě a poskytuje studentům širokou škálu příležitostí pro jejich umělecký rozvoj a kariérní růst.


Co je to JAMU? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova JAMU. Co znamená slovo JAMU z kategorie Školství?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento text (JAMU) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín JAMU patří do kategorie Školství

Klíčová slova: lexikon, Školství, Školství, terminologie, JAMU, význam slova, pojem, co je to JAMU?, wiki, synonymum, heslo, vysvětlení, definice, informace, odborné názvosloví, slovník, terminus technicus, přesný výraz


Pojem JAMU je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín JAMU ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo JAMU ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít JAMU ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem JAMU ve Wikimedia Commons

Hledat termín JAMU ve Wikipedii

Najít heslo JAMU na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo JAMU například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená JAMU? resp. co se přesně ukrývá za slovem JAMU? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu JAMU, odpověď na dotaz co je to JAMU?. Víte např. kdo to je Jiří Hrzán? Znáte a víte kdo je Thalía? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Školství, mladý učitel, jAMU, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.