Co je to?
Odborný výraz, definice slova Test. Co znamená pojem Test z kategorie Různé?

Co je to Test? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Test

Test je termín převzatý z angličtiny a je běžně používaný v mnoha oblastech. Obecně znamená "zkouška", např. ve škole slovo test označuje písemnou prověrku nebo práci. Test např. kvality potravin zkoumá a prověřuje jejich složení, kvalitu, zdravotní nezávadnost, odpovídající chuť nebo vůni, množství chemických přísad a podobně. Testovat můžeme prakticky cokoliv.


Co je to Test? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Test. Co znamená pojem Test z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Test s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Test se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: co je to Test?, definice pojmu, odborné názvosloví, Různé, co znamená, lexikon, názvosloví, terminologie, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, informace, pojem, synonymum, význam, slovo, terminus technicus, význam slova


Pojem Test je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Test ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Test ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Test ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Test ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Test ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Test na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Test například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Test? resp. co vlastně znamená slovo Test? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Test, odpověď na dotaz co je to Test?. Víte např. kdo to je Daniel Veselý? Znáte a víte kdo je Sedlák? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.