Co je to?
Definice výrazu, termínu Slemeno. Co znamená odborný pojem Slemeno z kategorie Různé?

Co je Slemeno? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Slemeno?

Slemeno je jiné označení pro horský hřbet. Jde tedy o protáhlou horu či kopec, popřípadě o horské pásmo. Hřeben může mít i více vrcholů spojených sedly. Slemena vznikají činností ledovců nebo erozí. Po stranách mívají údolí.
Slemeno se často využívá pro turistiku nebo přepravu, má menší převýšení než při putování mezi hřebeny a údolími. Je také oblíbené pro krásné výhledy do okolní krajiny.

Co je to Slemeno? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Slemeno. Co znamená odborný pojem Slemeno z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Zaujala vás definice slova Slemeno? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Slemeno je v kategorii různé

Klíčová slova: termín, popis, význam slova, přesný význam, vysvětlení, odborné názvosloví, přesný výraz, co znamená, heslo, definice pojmu, informace, slovo, co je to Slemeno?, význam, názvosloví, lexikon, co to je, formulace


Pojem Slemeno je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Slemeno? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Slemeno (nebo též slémě) je archaický či odborný výraz pro horský hřeben či hřbet.

Další zdroje informací

Hledat pojem Slemeno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Slemeno ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Slemeno ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Slemeno ve Wikislovníku

Najít termín Slemeno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Slemeno ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Slemeno například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Slemeno? resp. co znamená výraz Slemeno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slemeno, odpověď na dotaz co je to Slemeno?. Víte např. kdo to je Helena Štáchová? Znáte a víte kdo je Vratislav Vyskočil? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?