Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Co je to Čtenářský deník? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Čtenářský deník?

Čtenářský deník je jedním z mnoha pojmů z oblasti školství. Většinou jde o sešit nebo blok, který si vede sám žák a zaznamenává do něj údaje o knihách, které přečetl. Může zahrnovat jak tzv. povinnou četbu, tak ostatní přečtená díla. Základem je obsah knihy, název, jméno autora, do deníku se pak mohou zapisovat i další údaje – o autorovi, vlastní názor, údaje o knize – ilustrátor, místo a rok vydání a další.
Někteří lidé si takový deník vedou celý život. Název čtenářský deník mohou nést i knihy, které stručně informují o dílech, která jsou předmětem školní výuky. Mnoho lidí si deníky vede v elektronické podobě někteří je i zveřejňují jako čtenářské blogy.


Co je to Čtenářský deník? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Čtenářský deník patří do kategorie Školství

Klíčová slova: odborný výraz, Školství, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, popis, co to je, slovník, názvosloví, formulace, přesný význam, informace, význam slova, lexikon, wiki, synonymum, co je to Čtenářský deník?, význam pojmu


Pojem Čtenářský deník je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Čtenářský deník? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čtenářský deník je pomůcka používaná na základních a středních školách. Obvykle se jedná o sešit nebo prázdnou knihu, deník do kterého si studenti sami zapisují stručné obsahy knih, které přečetli jako povinnou i nepovinnou četbu. Čtenářský deník se také předkládá při maturitní nebo učňovské zkoušce a zkoušející si z něj vybírají některou ze zapsaných knih a na tu se studenta ptají. Čtenářský deník nemusí sloužit pouze ve školách, spousta lidí si takto vede záznamy o svých přečtených knihách…

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Čtenářský deník ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Čtenářský deník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Čtenářský deník ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Čtenářský deník ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtenářský deník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čtenářský deník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtenářský deník například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Čtenářský deník? resp. co se skrývá pod slovem Čtenářský deník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtenářský deník, odpověď na dotaz co je to Čtenářský deník?. Víte např. kdo to je Petra Němcová? Znáte a víte kdo je Bořivoj Navrátil? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Čtenářský deník i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?