Co je to?
Definice výrazu Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Co je Čtenářský deník? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Čtenářský deník

Čtenářský deník je jedním z mnoha pojmů z oblasti školství. Většinou jde o sešit nebo blok, který si vede sám žák a zaznamenává do něj údaje o knihách, které přečetl. Může zahrnovat jak tzv. povinnou četbu, tak ostatní přečtená díla. Základem je obsah knihy, název, jméno autora, do deníku se pak mohou zapisovat i další údaje – o autorovi, vlastní názor, údaje o knize – ilustrátor, místo a rok vydání a další.
Někteří lidé si takový deník vedou celý život. Název čtenářský deník mohou nést i knihy, které stručně informují o dílech, která jsou předmětem školní výuky. Mnoho lidí si deníky vede v elektronické podobě někteří je i zveřejňují jako čtenářské blogy.


Co je to Čtenářský deník? Význam slova, termín, Definice výrazu Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Čtenářský deník? s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Čtenářský deník je v sekci Školství

Klíčová slova: pojem, Školství, definice, heslo, co znamená, Čtenářský deník, význam slova, odborné názvosloví, synonymum, slovo, terminus technicus, slovník, přesný výraz, co to je, co je to Čtenářský deník?, význam, definice pojmu, význam pojmu


Pojem Čtenářský deník je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čtenářský deník? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čtenářský deník je pomůcka používaná na základních a středních školách. Obvykle se jedná o sešit nebo prázdnou knihu, deník do kterého si studenti sami zapisují stručné obsahy knih, které přečetli jako povinnou i nepovinnou četbu. Čtenářský deník se také předkládá při maturitní nebo učňovské zkoušce a zkoušející si z něj vybírají některou ze zapsaných knih a na tu se studenta ptají. Čtenářský deník nemusí sloužit pouze ve školách, spousta lidí si takto vede záznamy o svých přečtených knihách…

Více informací o pojmu Čtenářský deník lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Čtenářský deník ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Čtenářský deník ve Wikizdrojích

Hledat výraz Čtenářský deník ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čtenářský deník ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Čtenářský deník ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtenářský deník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtenářský deník například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Čtenářský deník? resp. co znamená Čtenářský deník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtenářský deník, odpověď na dotaz co je to Čtenářský deník?. Víte např. kdo to je Ivana Bartošová? Znáte a víte kdo je Jaroslav Plesl? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Čtenářský deník i v jiné sekci než je kategorie Školství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?