Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Co je to Čtenářský deník? Význam slova

Co znamená termín Čtenářský deník? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Čtenářský deník je jedním z mnoha pojmů z oblasti školství. Většinou jde o sešit nebo blok, který si vede sám žák a zaznamenává do něj údaje o knihách, které přečetl. Může zahrnovat jak tzv. povinnou četbu, tak ostatní přečtená díla. Základem je obsah knihy, název, jméno autora, do deníku se pak mohou zapisovat i další údaje – o autorovi, vlastní názor, údaje o knize – ilustrátor, místo a rok vydání a další.
Někteří lidé si takový deník vedou celý život. Název čtenářský deník mohou nést i knihy, které stručně informují o dílech, která jsou předmětem školní výuky. Mnoho lidí si deníky vede v elektronické podobě někteří je i zveřejňují jako čtenářské blogy.


Co je to Čtenářský deník? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Čtenářský deník se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: slovník, terminologie, popis, termín, pojem, odborné názvosloví, Školství, informace, slovo, definice, Čtenářský deník, co to je, formulace, význam, význam pojmu, přesný význam, terminus technicus, přesný výraz


Pojem Čtenářský deník je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čtenářský deník? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Čtenářský deník je pomůcka používaná na základních a středních školách. Obvykle se jedná o sešit nebo prázdnou knihu, deník do kterého si studenti sami zapisují stručné obsahy knih, které přečetli jako povinnou i nepovinnou četbu. Čtenářský deník se také předkládá při maturitní nebo učňovské zkoušce a zkoušející si z něj vybírají některou ze zapsaných knih a na tu se studenta ptají. Čtenářský deník nemusí sloužit pouze ve školách, spousta lidí si takto vede záznamy o svých přečtených knihách…

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Čtenářský deník na Google.cz

Hledat videa s názvem Čtenářský deník na Youtube

Hledat výraz Čtenářský deník ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čtenářský deník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Čtenářský deník ve vyhledávači Qwant

Najít termín Čtenářský deník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtenářský deník například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Čtenářský deník? resp. co vlastně znamená slovo Čtenářský deník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtenářský deník, odpověď na dotaz co je to Čtenářský deník?. Víte např. kdo to je Halle Berry? Znáte a víte kdo je Raper? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Čtenářský deník i jinde než v sekci než v Školství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?