Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Co je to Čtenářský deník? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Čtenářský deník

Čtenářský deník je jedním z mnoha pojmů z oblasti školství. Většinou jde o sešit nebo blok, který si vede sám žák a zaznamenává do něj údaje o knihách, které přečetl. Může zahrnovat jak tzv. povinnou četbu, tak ostatní přečtená díla. Základem je obsah knihy, název, jméno autora, do deníku se pak mohou zapisovat i další údaje – o autorovi, vlastní názor, údaje o knize – ilustrátor, místo a rok vydání a další.
Někteří lidé si takový deník vedou celý život. Název čtenářský deník mohou nést i knihy, které stručně informují o dílech, která jsou předmětem školní výuky. Mnoho lidí si deníky vede v elektronické podobě někteří je i zveřejňují jako čtenářské blogy.


Co je to Čtenářský deník? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Čtenářský deník můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Čtenářský deník je v kategorii Školství

Klíčová slova: Školství, význam pojmu, odborné názvosloví, definice, slovo, co je to Čtenářský deník?, pojem, co znamená, vysvětlení, definice pojmu, Čtenářský deník, slovník, informace, názvosloví, lexikon, heslo, synonymum, wiki


Pojem Čtenářský deník je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Čtenářský deník? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čtenářský deník je pomůcka používaná na základních a středních školách. Obvykle se jedná o sešit nebo prázdnou knihu, deník do kterého si studenti sami zapisují stručné obsahy knih, které přečetli jako povinnou i nepovinnou četbu. Čtenářský deník se také předkládá při maturitní nebo učňovské zkoušce a zkoušející si z něj vybírají některou ze zapsaných knih a na tu se studenta ptají. Čtenářský deník nemusí sloužit pouze ve školách, spousta lidí si takto vede záznamy o svých přečtených knihách…

Pro více informací o heslu Čtenářský deník zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Čtenářský deník ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čtenářský deník ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Čtenářský deník na Youtube

Najít pojem Čtenářský deník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtenářský deník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Čtenářský deník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtenářský deník například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Čtenářský deník? resp. co znamená Čtenářský deník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtenářský deník, odpověď na dotaz co je to Čtenářský deník?. Víte např. kdo to je Špekoun? Znáte a víte kdo je Ivo Lukačovič? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?