Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Co je to Čtenářský deník? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Čtenářský deník

Čtenářský deník je jedním z mnoha pojmů z oblasti školství. Většinou jde o sešit nebo blok, který si vede sám žák a zaznamenává do něj údaje o knihách, které přečetl. Může zahrnovat jak tzv. povinnou četbu, tak ostatní přečtená díla. Základem je obsah knihy, název, jméno autora, do deníku se pak mohou zapisovat i další údaje – o autorovi, vlastní názor, údaje o knize – ilustrátor, místo a rok vydání a další.
Někteří lidé si takový deník vedou celý život. Název čtenářský deník mohou nést i knihy, které stručně informují o dílech, která jsou předmětem školní výuky. Mnoho lidí si deníky vede v elektronické podobě někteří je i zveřejňují jako čtenářské blogy.


Co je to Čtenářský deník? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Čtenářský deník? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Čtenářský deník je v kategorii Školství

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, co je to Čtenářský deník?, terminus technicus, slovník, co znamená, Školství, Školství, terminologie, popis, názvosloví, vysvětlení, definice pojmu, význam, pojem, heslo, definice


Pojem Čtenářský deník je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čtenářský deník? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čtenářský deník je pomůcka používaná na základních a středních školách. Obvykle se jedná o sešit nebo prázdnou knihu, deník do kterého si studenti sami zapisují stručné obsahy knih, které přečetli jako povinnou i nepovinnou četbu. Čtenářský deník se také předkládá při maturitní nebo učňovské zkoušce a zkoušející si z něj vybírají některou ze zapsaných knih a na tu se studenta ptají. Čtenářský deník nemusí sloužit pouze ve školách, spousta lidí si takto vede záznamy o svých přečtených knihách…

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtenářský deník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čtenářský deník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Čtenářský deník ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Čtenářský deník ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Čtenářský deník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Čtenářský deník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtenářský deník například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Čtenářský deník? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Čtenářský deník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtenářský deník, odpověď na dotaz co je to Čtenářský deník?. Víte např. kdo to je Zločinec? Znáte a víte kdo je Glum? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Čtenářský deník hledat i v jiných kategoriích (než Školství) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?