Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Co je to Čtenářský deník? Význam slova

Co znamená termín Čtenářský deník? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Čtenářský deník je jedním z mnoha pojmů z oblasti školství. Většinou jde o sešit nebo blok, který si vede sám žák a zaznamenává do něj údaje o knihách, které přečetl. Může zahrnovat jak tzv. povinnou četbu, tak ostatní přečtená díla. Základem je obsah knihy, název, jméno autora, do deníku se pak mohou zapisovat i další údaje – o autorovi, vlastní názor, údaje o knize – ilustrátor, místo a rok vydání a další.
Někteří lidé si takový deník vedou celý život. Název čtenářský deník mohou nést i knihy, které stručně informují o dílech, která jsou předmětem školní výuky. Mnoho lidí si deníky vede v elektronické podobě někteří je i zveřejňují jako čtenářské blogy.


Co je to Čtenářský deník? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čtenářský deník. Co znamená odborný pojem Čtenářský deník z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čtenářský deník sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Čtenářský deník patří do sekce Školství

Klíčová slova: Čtenářský deník, definice pojmu, názvosloví, wiki, slovník, terminus technicus, odborné názvosloví, význam slova, definice, synonymum, terminologie, popis, co znamená, pojem, Školství, co je to Čtenářský deník?, slovo, heslo


Pojem Čtenářský deník je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Čtenářský deník ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtenářský deník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Čtenářský deník ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Čtenářský deník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Čtenářský deník ve Wikislovníku

Najít heslo Čtenářský deník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtenářský deník například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Čtenářský deník? resp. co se přesně ukrývá za slovem Čtenářský deník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtenářský deník, odpověď na dotaz co je to Čtenářský deník?. Víte např. kdo to je Múza? Znáte a víte kdo je Podvodník? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?