Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Veni vidi vici. Co znamená pojem Veni vidi vici z kategorie Latina?

Co to je Veni vidi vici? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Veni vidi vici

Latinské citáty se dochovaly do dnešní doby a některé bývají často používány i v současném prostředí. Jedním z nich je i známé Veni, vidi, vici. Sousloví lze přeložit jako Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Citát pronesl v roce 47 před naším letopočtem římský vojevůdce Gaius Julius Caesar, když velice rychle dovedl do úspěšného konce válku proti pontskému králi Farnakovi. Výrok byl v různých souvislostech a podobách obměňován a používán i v pozdějších dobách, např. polským králem Janem III. Sobieskim.


Co je to Veni vidi vici? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Veni vidi vici. Co znamená pojem Veni vidi vici z kategorie Latina?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Veni vidi vici je v kategorii Latina

Klíčová slova: terminus technicus, co znamená, odborné názvosloví, Latina, co je to Veni vidi vici?, synonymum, informace, vysvětlení, definice pojmu, Veni vidi vici, formulace, popis, význam pojmu, slovník, termín, pojem, Latina, co to je


Pojem Veni vidi vici je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Veni vidi vici v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Veni vidi vici ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Veni vidi vici ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Veni vidi vici na Youtube

Vyhledat heslo Veni vidi vici ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Veni vidi vici ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Veni vidi vici ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Veni vidi vici například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Veni vidi vici? resp. co to je Veni vidi vici? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Veni vidi vici, odpověď na dotaz co je to Veni vidi vici?. Víte např. kdo to je Jitka Čvančarová? Znáte a víte kdo je Robert Pelikán? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Latina U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?