Co je to?
Výraz, termín, definice slova Veni vidi vici. Co znamená odborný pojem Veni vidi vici z kategorie Latina?

Co je to Veni vidi vici? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Veni vidi vici?

Latinské citáty se dochovaly do dnešní doby a některé bývají často používány i v současném prostředí. Jedním z nich je i známé Veni, vidi, vici. Sousloví lze přeložit jako Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Citát pronesl v roce 47 před naším letopočtem římský vojevůdce Gaius Julius Caesar, když velice rychle dovedl do úspěšného konce válku proti pontskému králi Farnakovi. Výrok byl v různých souvislostech a podobách obměňován a používán i v pozdějších dobách, např. polským králem Janem III. Sobieskim.


Co je to Veni vidi vici? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Veni vidi vici. Co znamená odborný pojem Veni vidi vici z kategorie Latina?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Veni vidi vici? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Veni vidi vici patří do sekce latina

Klíčová slova: definice, přesný výraz, terminologie, Veni vidi vici, popis, význam, lexikon, synonymum, informace, přesný význam, co je to Veni vidi vici?, co to je, heslo, slovo, význam slova, latina, slovník, definice pojmu


Pojem Veni vidi vici je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Veni vidi vici?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Veni, vidi, vici. – „Přišel jsem, viděl a zvítězil.“ Výrok Caesarův o válce v Pontu (Plutarchos, Caesar 50,2)

Jiné zdroje informací o pojmu Veni vidi vici

Najít heslo Veni vidi vici ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Veni vidi vici ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Veni vidi vici ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Veni vidi vici ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Veni vidi vici ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veni vidi vici ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Veni vidi vici například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už víte co znamená slovo Veni vidi vici? resp. co znamená slovo Veni vidi vici? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Veni vidi vici, odpověď na dotaz co je to Veni vidi vici?. Víte např. kdo to je Bohém? Znáte a víte kdo je Vikář? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než latina). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?