Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Veni vidi vici. Co znamená pojem Veni vidi vici z kategorie Latina?

Co to je Veni vidi vici? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Veni vidi vici

Latinské citáty se dochovaly do dnešní doby a některé bývají často používány i v současném prostředí. Jedním z nich je i známé Veni, vidi, vici. Sousloví lze přeložit jako Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Citát pronesl v roce 47 před naším letopočtem římský vojevůdce Gaius Julius Caesar, když velice rychle dovedl do úspěšného konce válku proti pontskému králi Farnakovi. Výrok byl v různých souvislostech a podobách obměňován a používán i v pozdějších dobách, např. polským králem Janem III. Sobieskim.


Co je to Veni vidi vici? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Veni vidi vici. Co znamená pojem Veni vidi vici z kategorie Latina?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Veni vidi vici se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Veni vidi vici se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: formulace, Latina, terminologie, co znamená, názvosloví, vysvětlení, co to je, přesný výraz, lexikon, slovo, heslo, terminus technicus, termín, co je to Veni vidi vici?, pojem, odborný výraz, slovník, význam pojmu


Pojem Veni vidi vici je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Veni vidi vici

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Veni vidi vici ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Veni vidi vici ve Wikislovníku

Hledat termín Veni vidi vici ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Veni vidi vici ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Veni vidi vici ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Veni vidi vici ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Veni vidi vici například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Veni vidi vici? resp. co přesně znamená slovo Veni vidi vici? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Veni vidi vici, odpověď na dotaz co je to Veni vidi vici?. Víte např. kdo to je Poletucha? Znáte a víte kdo je Robert Pelikán? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Latina. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?