Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Veni vidi vici. Co znamená pojem Veni vidi vici z kategorie Latina?

Co to je Veni vidi vici? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Veni vidi vici

Latinské citáty se dochovaly do dnešní doby a některé bývají často používány i v současném prostředí. Jedním z nich je i známé Veni, vidi, vici. Sousloví lze přeložit jako Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Citát pronesl v roce 47 před naším letopočtem římský vojevůdce Gaius Julius Caesar, když velice rychle dovedl do úspěšného konce válku proti pontskému králi Farnakovi. Výrok byl v různých souvislostech a podobách obměňován a používán i v pozdějších dobách, např. polským králem Janem III. Sobieskim.


Co je to Veni vidi vici? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Veni vidi vici. Co znamená pojem Veni vidi vici z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Veni vidi vici? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Veni vidi vici je v kategorii Latina

Klíčová slova: názvosloví, Veni vidi vici, lexikon, co je to Veni vidi vici?, informace, terminus technicus, význam slova, slovo, popis, přesný význam, heslo, odborné názvosloví, vysvětlení, wiki, význam pojmu, význam, pojem, formulace


Pojem Veni vidi vici je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Co označuje termín Veni vidi vici? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Veni, vidi, vici. – „Přišel jsem, viděl a zvítězil.“ Výrok Caesarův o válce v Pontu (Plutarchos, Caesar 50,2)

Pro další informace o termínu Veni vidi vici zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Veni vidi vici ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veni vidi vici ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Veni vidi vici ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Veni vidi vici ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Veni vidi vici ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Veni vidi vici ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Veni vidi vici například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Veni vidi vici? resp. co to je Veni vidi vici? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Veni vidi vici, odpověď na dotaz co je to Veni vidi vici?. Víte např. kdo to je Osoba blízká? Znáte a víte kdo je Patolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?