Co je to?
Definice výrazu, termínu Extirpace. Co znamená odborný pojem Extirpace z kategorie Lékařství?

Co je to Extirpace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Extirpace

Extirpace (z latiny) znamená v odborné lékařské terminologii chirurgické oddělení, odstranění nebo vyjmutí nečeho.


Co je to Extirpace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Extirpace. Co znamená odborný pojem Extirpace z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Extirpace můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Extirpace je v sekci Lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, přesný význam, význam slova, slovo, pojem, lexikon, terminus technicus, co je to Extirpace?, wiki, názvosloví, informace, popis, termín, synonymum, formulace, co to je, odborné názvosloví, význam pojmu


Pojem Extirpace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Extirpace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Extirpace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Extirpace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Extirpace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Extirpace ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Extirpace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Extirpace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Extirpace? resp. co znamená Extirpace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extirpace, odpověď na dotaz co je to Extirpace?. Víte např. kdo to je David Gránský? Znáte a víte kdo je Archanděl Michael? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?