Co je to?
Výraz, termín, definice slova Achilova pata. Co znamená odborný pojem Achilova pata z kategorie Nemoce?

Co je to Achilova pata? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Achilova pata?

Achilova pata se používá pro označení zánětlivého onemocnění Achillovy šlachy, ke kterému dochází při přetěžování této partie. Achilova pata je šlacha lýtkového svalu, která se upíná k patní kosti. Zánět bývá způsoben nejčastěji během, pohybem na nevhodném povrchu, špatnou obuví nebo nedoléčeným úrazem a novou zátěží.
Léčba Achilovy paty se provádí omezením zátěže, znehybněním ortézou nebo sádrou. U mírnějších stavů se používají protizánětlivé masti. Léčení se doplňuje fyzikální terapií jako magnetoterapií, ošetření laserem, ultrazvukem a dalšími prostředky.


Co je to Achilova pata? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Achilova pata. Co znamená odborný pojem Achilova pata z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Achilova pata patří do sekce nemoce

Klíčová slova: wiki, slovo, synonymum, nemoce, odborný výraz, popis, heslo, informace, význam slova, definice pojmu, slovník, Achilova pata, formulace, termín, co je to Achilova pata?, vysvětlení, odborné názvosloví, co to je


Pojem Achilova pata je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Achilova pata

Hledat výraz Achilova pata ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Achilova pata ve Wikimedia Commons

Najít výraz Achilova pata na Google.cz

Hledat pojem Achilova pata ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Achilova pata na Youtube

Vyhledat heslo Achilova pata ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Achilova pata například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Achilova pata? resp. co znamená Achilova pata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Achilova pata, odpověď na dotaz co je to Achilova pata?. Víte např. kdo to je Tomáš Feřtek? Znáte a víte kdo je Zjev? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je nemoce. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.