Co je to?
Výraz, termín, definice slova CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co je to CDS2? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu CDS2?

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.


Co je to CDS2? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu CDS2? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem CDS2 je v kategorii chemie

Klíčová slova: odborný výraz, co je to CDS2?, terminologie, názvosloví, odborné názvosloví, heslo, informace, přesný význam, pojem, slovo, CDS2, lexikon, termín, význam, definice, vysvětlení, definice pojmu, terminus technicus


Pojem CDS2 je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu CDS2

Najít pojem CDS2 ve vyhledávači Qwant

Najít slovo CDS2 ve Wikislovníku

Vyhledat heslo CDS2 ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín CDS2 ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo CDS2 ve Wikipedii

Hledat slovo CDS2 na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CDS2 například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to CDS2? resp. jaká je definice slova CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Jan Lacina? Znáte a víte kdo je Martina Dlabajová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než chemie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.