Co je to?
Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co to je CDS2? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova CDS2

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.


Co je to CDS2? Význam slova, termín, Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova CDS2? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem CDS2 je v kategorii Chemie

Klíčová slova: termín, wiki, vysvětlení, informace, slovo, přesný význam, CDS2, terminologie, přesný výraz, odborné názvosloví, popis, definice pojmu, odborný výraz, význam slova, názvosloví, co znamená, co to je, pojem


Pojem CDS2 je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu CDS2

Vyhledat termín CDS2 ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo CDS2 ve Wikipedii

Najít pojem CDS2 na Google.cz

Najít výraz CDS2 ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem CDS2 ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz CDS2 ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CDS2 například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova CDS2? resp. co se přesně ukrývá za slovem CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Občan? Znáte a víte kdo je Reese Witherspoon? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín CDS2 hledat i v jiných kategoriích (než Chemie) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.