Co je to?
Odborný výraz, definice slova CDS2. Co znamená pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co je to CDS2? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla CDS2?

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.


Co je to CDS2? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CDS2. Co znamená pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu CDS2 sdílejte s dalšími osobami na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo CDS2 je v kategorii chemie

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, definice pojmu, význam, terminologie, vysvětlení, lexikon, co je to CDS2?, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, co to je, termín, co znamená, popis, chemie, informace, chemie


Pojem CDS2 je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo CDS2 ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem CDS2 na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CDS2 ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo CDS2 ve vyhledávači Yandex

Najít výraz CDS2 ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz CDS2 ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo CDS2 například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova CDS2? resp. jaká je definice termínu CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Chris Cornell? Znáte a víte kdo je Hilary Duff? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než chemie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.