Co je to?
Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co to je CDS2? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu CDS2?

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.


Co je to CDS2? Význam slova, termín, Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to CDS2? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo CDS2 je v sekci Chemie

Klíčová slova: význam, slovník, terminus technicus, odborný výraz, heslo, informace, názvosloví, význam slova, definice pojmu, wiki, odborné názvosloví, vysvětlení, synonymum, terminologie, popis, význam pojmu, definice, lexikon


Pojem CDS2 je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu CDS2

Hledat slovo CDS2 na Google.cz

Vyhledat termín CDS2 ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín CDS2 ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín CDS2 ve Wikislovníku

Vyhledat heslo CDS2 ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem CDS2 na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo CDS2 například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova CDS2? resp. jaká je definice termínu CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Padlý anděl? Znáte a víte kdo je Julia Roberts? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Chemie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.