Co je to?
Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co to je CDS2? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CDS2

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.


Co je to CDS2? Význam slova, termín, Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo CDS2 patří do sekce Chemie

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, formulace, slovo, odborné názvosloví, význam slova, terminologie, informace, co je to CDS2?, přesný výraz, názvosloví, co znamená, wiki, CDS2, význam pojmu, význam, synonymum, heslo


Pojem CDS2 je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CDS2 ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín CDS2 ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem CDS2 na Youtube

Najít slovo CDS2 na Google.cz

Vyhledat pojem CDS2 ve Wikislovníku

Hledat termín CDS2 ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CDS2 například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je CDS2? resp. co znamená slovo CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Petr Janda? Znáte a víte kdo je Petr Vojnar? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Chemie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.