Co je to?
Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co to je CDS2? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu CDS2

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.


Co je to CDS2? Význam slova, termín, Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (CDS2) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín CDS2 patří do kategorie Chemie

Klíčová slova: přesný význam, pojem, formulace, význam, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, synonymum, názvosloví, co je to CDS2?, CDS2, odborné názvosloví, význam pojmu, terminologie, heslo, termín, lexikon, definice pojmu


Pojem CDS2 je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu CDS2 zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo CDS2 ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz CDS2 ve vyhledávači Qwant

Najít výraz CDS2 ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CDS2 ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem CDS2 ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo CDS2 na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CDS2 například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená CDS2? resp. jaký je přesný význam slova CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Priapos? Znáte a víte kdo je Petr Vojnar? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Chemie. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.