Co je to?
Výraz, termín, definice slova CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co je to CDS2? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu CDS2?

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.


Co je to CDS2? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem CDS2 s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz CDS2 je v kategorii chemie

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, terminus technicus, význam slova, přesný výraz, chemie, co znamená, popis, synonymum, terminologie, názvosloví, definice, chemie, CDS2, formulace, heslo, slovník, slovo


Pojem CDS2 je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem CDS2 na Youtube

Najít výraz CDS2 ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem CDS2 ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CDS2 ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo CDS2 ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CDS2 ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo CDS2 například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu CDS2? resp. jaká je definice termínu CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Konduktér? Znáte a víte kdo je Jiří Oberfalzer? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je chemie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.