Co je to?
Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co to je CDS2? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu CDS2

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.


Co je to CDS2? Význam slova, termín, Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín CDS2? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz CDS2 se nachází v kategorii Chemie

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, vysvětlení, co je to CDS2?, význam slova, slovo, přesný výraz, co to je, definice pojmu, heslo, význam, odborný výraz, popis, terminus technicus, terminologie, synonymum, formulace, CDS2


Pojem CDS2 je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem CDS2 v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo CDS2 ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz CDS2 ve Wikipedii

Vyhledat výraz CDS2 ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CDS2 ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo CDS2 ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo CDS2 ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo CDS2 například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu CDS2? resp. co vlastně znamená slovo CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Legolas? Znáte a víte kdo je Petr Vojnar? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Chemie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.