Co je to?
Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co je CDS2?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu CDS2

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.


Co je to CDS2? Význam slova, termín, Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín CDS2 je v sekci chemie

Klíčová slova: slovo, terminologie, názvosloví, přesný výraz, odborný výraz, odborné názvosloví, pojem, informace, chemie, co znamená, wiki, lexikon, přesný význam, CDS2, co je to CDS2?, chemie, termín, terminus technicus


Pojem CDS2 je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CDS2 ve Wikimedia Commons

Hledat frázi CDS2 ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo CDS2 ve Wikipedii

Najít výraz CDS2 ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem CDS2 na Youtube

Zkusit najít heslo CDS2 ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CDS2 například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená CDS2? resp. co se přesně ukrývá za slovem CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Hispanista? Znáte a víte kdo je Tomáš Zdechovský? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než chemie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.