Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kaldoun. Co znamená odborný pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Co je Kaldoun? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kaldoun?

Co si představit pod pojmem kaldoun? Jedná se o staročeský recept, který proslavila proslulá kuchařka Magdalena Dobromila Rettigová. Speciální krémová polévka z drůbežích drobů je poměrně časově náročná na přípravu. Při vytváření kaldounu se nejčastěji využívá husích drůbků, kvůli nimž si v dnešních dobách již nemusíte kupovat celého opeřence jako tomu bylo v dobách dřívějších.


Co je to Kaldoun? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kaldoun. Co znamená odborný pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro Superia.cz

Definici pojmu Kaldoun sdílejte s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Kaldoun je v kategorii jídlo

Klíčová slova: termín, definice pojmu, co znamená, jídlo, odborný výraz, slovník, význam slova, význam, lexikon, heslo, informace, terminus technicus, význam pojmu, terminologie, co to je, formulace, jídlo, wiki


Pojem Kaldoun je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Kaldoun na Google.cz

Vyhledat slovo Kaldoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kaldoun ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kaldoun ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat frázi Kaldoun ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Kaldoun ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaldoun například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě nyní již víte jaký je význam slova Kaldoun? resp. co znamená slovo Kaldoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kaldoun, odpověď na dotaz co je to Kaldoun?. Víte např. kdo to je Fyzioterapeut? Znáte a víte kdo je Sommelier? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Kaldoun i v jiné sekci než v jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?