Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kaldoun. Co znamená pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Co je to Kaldoun? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kaldoun?

Co si představit pod pojmem kaldoun? Jedná se o staročeský recept, který proslavila proslulá kuchařka Magdalena Dobromila Rettigová. Speciální krémová polévka z drůbežích drobů je poměrně časově náročná na přípravu. Při vytváření kaldounu se nejčastěji využívá husích drůbků, kvůli nimž si v dnešních dobách již nemusíte kupovat celého opeřence jako tomu bylo v dobách dřívějších.


Co je to Kaldoun? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kaldoun. Co znamená pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Kaldoun můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kaldoun je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: wiki, lexikon, Jídlo, co znamená, odborné názvosloví, terminologie, formulace, odborný výraz, vysvětlení, definice pojmu, slovo, popis, názvosloví, terminus technicus, význam pojmu, přesný význam, co je to Kaldoun?, Kaldoun


Pojem Kaldoun je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Kaldoun ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Kaldoun na Google.cz

Zkusit najít pojem Kaldoun ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Kaldoun ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Kaldoun ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kaldoun na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaldoun například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kaldoun? resp. co je to Kaldoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kaldoun, odpověď na dotaz co je to Kaldoun?. Víte např. kdo to je Brahmá? Znáte a víte kdo je Suflér? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?