Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kaldoun. Co znamená pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Co to je Kaldoun? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kaldoun?

Co si představit pod pojmem kaldoun? Jedná se o staročeský recept, který proslavila proslulá kuchařka Magdalena Dobromila Rettigová. Speciální krémová polévka z drůbežích drobů je poměrně časově náročná na přípravu. Při vytváření kaldounu se nejčastěji využívá husích drůbků, kvůli nimž si v dnešních dobách již nemusíte kupovat celého opeřence jako tomu bylo v dobách dřívějších.


Co je to Kaldoun? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kaldoun. Co znamená pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kaldoun? s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Kaldoun je v sekci jídlo

Klíčová slova: Kaldoun, odborný výraz, jídlo, vysvětlení, odborné názvosloví, pojem, lexikon, definice pojmu, terminologie, synonymum, význam slova, popis, význam pojmu, co je to Kaldoun?, slovo, termín, definice, význam


Pojem Kaldoun je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Kaldoun ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Kaldoun ve Wikipedii

Najít výraz Kaldoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kaldoun ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kaldoun ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kaldoun ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaldoun například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kaldoun? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kaldoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kaldoun, odpověď na dotaz co je to Kaldoun?. Víte např. kdo to je Egoista? Znáte a víte kdo je Sommelier? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kaldoun v jiné sekci než jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?