Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kaldoun. Co znamená pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Co je to Kaldoun? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kaldoun?

Co si představit pod pojmem kaldoun? Jedná se o staročeský recept, který proslavila proslulá kuchařka Magdalena Dobromila Rettigová. Speciální krémová polévka z drůbežích drobů je poměrně časově náročná na přípravu. Při vytváření kaldounu se nejčastěji využívá husích drůbků, kvůli nimž si v dnešních dobách již nemusíte kupovat celého opeřence jako tomu bylo v dobách dřívějších.


Co je to Kaldoun? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kaldoun. Co znamená pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kaldoun se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kaldoun je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: názvosloví, Kaldoun, co znamená, co to je, vysvětlení, odborné názvosloví, lexikon, terminus technicus, odborný výraz, co je to Kaldoun?, Jídlo, pojem, přesný výraz, slovník, formulace, popis, slovo, význam slova


Pojem Kaldoun je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kaldoun

Zkusit najít pojem Kaldoun na Google.cz

Hledat videa s názvem Kaldoun na Youtube

Zkusit najít heslo Kaldoun ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Kaldoun ve Wikislovníku

Najít heslo Kaldoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Kaldoun ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaldoun například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kaldoun? resp. jaká je definice termínu Kaldoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kaldoun, odpověď na dotaz co je to Kaldoun?. Víte např. kdo to je Zlatník? Znáte a víte kdo je Suflér? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?