Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Co je to Konfigurace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Konfigurace?

Konfigurace softwaru je určitý způsob jeho nastavení.


Co je to Konfigurace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Konfigurace s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Konfigurace patří do kategorie Software

Klíčová slova: Software, synonymum, terminologie, názvosloví, co to je, popis, informace, slovník, lexikon, přesný význam, slovo, terminus technicus, definice, význam slova, přesný výraz, wiki, pojem, Software


Pojem Konfigurace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Konfigurace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Konfigurace ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Konfigurace ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Konfigurace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Konfigurace ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Konfigurace na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Konfigurace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Konfigurace? resp. co znamená slovo Konfigurace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konfigurace, odpověď na dotaz co je to Konfigurace?. Víte např. kdo to je Bandita? Znáte a víte kdo je Císařovna? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.