Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Co je to Konfigurace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Konfigurace?

Konfigurace softwaru je určitý způsob jeho nastavení.


Co je to Konfigurace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Konfigurace? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Konfigurace je v kategorii Software

Klíčová slova: význam slova, co je to Konfigurace?, definice pojmu, význam pojmu, odborné názvosloví, vysvětlení, odborný výraz, Konfigurace, přesný výraz, co znamená, pojem, termín, heslo, názvosloví, význam, terminus technicus, slovo, co to je


Pojem Konfigurace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Konfigurace

Hledat pojem Konfigurace na Google.cz

Hledat videa s názvem Konfigurace na Youtube

Zkusit najít termín Konfigurace ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Konfigurace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Konfigurace ve Wikipedii

Vyhledat slovo Konfigurace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Konfigurace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Konfigurace? resp. co znamená Konfigurace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konfigurace, odpověď na dotaz co je to Konfigurace?. Víte např. kdo to je Soudruh? Znáte a víte kdo je Hosteska? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.