Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Co je to Konfigurace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Konfigurace?

Konfigurace softwaru je určitý způsob jeho nastavení.


Co je to Konfigurace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Konfigurace s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Konfigurace se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: význam slova, definice, Konfigurace, Software, názvosloví, význam, terminus technicus, slovo, definice pojmu, odborný výraz, formulace, synonymum, pojem, co znamená, heslo, terminologie, slovník, vysvětlení


Pojem Konfigurace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Konfigurace zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Konfigurace na Youtube

Zkusit najít termín Konfigurace ve Wikipedii

Hledat termín Konfigurace ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Konfigurace na Google.cz

Zkusit najít slovo Konfigurace ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Konfigurace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konfigurace například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Konfigurace? resp. co přesně znamená slovo Konfigurace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konfigurace, odpověď na dotaz co je to Konfigurace?. Víte např. kdo to je Psychiatr? Znáte a víte kdo je Císařovna? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.