Co je to?
Odborný výraz, definice slova Manga. Co znamená pojem Manga z kategorie Kultura?

Co je to Manga? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Manga?

Manga je výraz z japonštiny, kde se používá jako označení pro komiks zvláštního stylu, který se v Japonsku prosadil po druhé světové válce a navázal na historický styl kresby. Manga není určena pouze dětem, ale zaujala i velkou část dospělých. Vychází po částech v časopisech, a pokud se stane úspěšnou, je jako celek vydána ve formě sešitu.
Manga se často stává námětem pro animované filmy a seriály, knihy i počítačové hry. Je jednobarevná a čte se zprava doleva.


Co je to Manga? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Manga. Co znamená pojem Manga z kategorie Kultura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Manga? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Manga je v kategorii Kultura

Klíčová slova: význam slova, odborné názvosloví, definice, terminus technicus, význam, názvosloví, Manga, význam pojmu, vysvětlení, wiki, popis, informace, přesný výraz, synonymum, formulace, pojem, lexikon, co to je


Pojem Manga je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Manga ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Manga na Google.cz

Zkusit najít pojem Manga ve Wikislovníku

Vyhledat termín Manga ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Manga ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Manga ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Manga například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Manga? resp. co se skrývá pod slovem Manga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Manga, odpověď na dotaz co je to Manga?. Víte např. kdo to je Thomas Kulidakis? Znáte a víte kdo je Casanova? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Manga v jiné sekci než Kultura. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.