Co je to?
Odborný výraz, definice slova Manga. Co znamená pojem Manga z kategorie Kultura?

Co je to Manga? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Manga?

Manga je výraz z japonštiny, kde se používá jako označení pro komiks zvláštního stylu, který se v Japonsku prosadil po druhé světové válce a navázal na historický styl kresby. Manga není určena pouze dětem, ale zaujala i velkou část dospělých. Vychází po částech v časopisech, a pokud se stane úspěšnou, je jako celek vydána ve formě sešitu.
Manga se často stává námětem pro animované filmy a seriály, knihy i počítačové hry. Je jednobarevná a čte se zprava doleva.


Co je to Manga? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Manga. Co znamená pojem Manga z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Manga? s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Manga je v sekci Kultura

Klíčová slova: význam pojmu, co to je, význam, co znamená, informace, odborný výraz, heslo, slovo, pojem, terminologie, wiki, přesný význam, definice pojmu, popis, přesný výraz, Manga, slovník, Kultura


Pojem Manga je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Manga doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Manga ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Manga ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Manga ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Manga ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Manga ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Manga ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Manga například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Manga? resp. co je to Manga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Manga, odpověď na dotaz co je to Manga?. Víte např. kdo to je Hispánec? Znáte a víte kdo je Casanova? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Kultura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.