Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Etiketa. Co znamená pojem Etiketa z kategorie Různé?

Co to je Etiketa? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Etiketa

Etiketa může být: 1) nálepka na nějakém zboží obsahující informace o výrobku, název, složení apod. Etiketa bývá ztvárněná graficky výrazně, nápaditě a barevně, aby přitáhla pozornost spotřebitele a přiměla ho ke koupi výrobku.
2) soubor pravidel (konvencí) společenského chování. Etiketa je poměrně složitá a do nejmenších detailů popisuje např. oděv a účes vhodný pro určité příležitosti, pravidla stolování, společenskou konverzace, pozdravy, gesta, chování vůči opačnému pohlaví atd.


Co je to Etiketa? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Etiketa. Co znamená pojem Etiketa z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Etiketa? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Etiketa je v kategorii Různé

Klíčová slova: definice pojmu, slovo, vysvětlení, přesný význam, wiki, terminologie, informace, lexikon, Etiketa, Různé, heslo, synonymum, formulace, co to je, Různé, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu


Pojem Etiketa je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít pojem Etiketa na Google.cz

Zkusit najít slovo Etiketa ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Etiketa ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Etiketa na Youtube

Vyhledat termín Etiketa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Etiketa ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Etiketa například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Etiketa? resp. co je to Etiketa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etiketa, odpověď na dotaz co je to Etiketa?. Víte např. kdo to je Vin Diesel? Znáte a víte kdo je Slender Man? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem