Co je to?
Odborný výraz, definice slova Autoremedura. Co znamená pojem Autoremedura z kategorie Právo?

Co je Autoremedura?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Autoremedura?

Autoremedura je prostředek užívaný v řízení jako oprava vlastní chyby. Jedná se o zvláštní způsob vyřízení opravného prostředku. Orgán, který vydal napadené rozhodnutí, pak rozhoduje o jeho zrušení nebo změně. Cílem autoremedury je rychlá náprava.
Nejvíce se využívá ve správním řízení, kde ji lze využít u jakéhokoli odvolání. Častá je například při přijímání na střední školy, kdy nepřijatý uchazeč na základě odvolání a autoremedury nastoupí na uvolněné místo.


Co je to Autoremedura? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Autoremedura. Co znamená pojem Autoremedura z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Autoremedura se nachází v sekci právo

Klíčová slova: definice, definice pojmu, Autoremedura, názvosloví, wiki, terminologie, význam pojmu, význam slova, informace, co to je, popis, přesný význam, formulace, přesný výraz, heslo, odborné názvosloví, slovník, termín


Pojem Autoremedura je v kategorii právo, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Autoremedura můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Autoremedura (z lat. remederi – „zhojit“ ) je zvláštním způsobem remedury, tedy vyřízení opravného prostředku v řízení, kdy o zrušení nebo změně rozhodnutí rozhoduje sám orgán, který vydal původní napadené rozhodnutí. Jejím účelem je umožnit rychlou nápravu vlastní chyby.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Autoremedura na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Autoremedura na Youtube

Hledat slovo Autoremedura ve Wikislovníku

Hledat termín Autoremedura ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Autoremedura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Autoremedura ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Autoremedura například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Autoremedura? resp. co to je Autoremedura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autoremedura, odpověď na dotaz co je to Autoremedura?. Víte např. kdo to je Tomte? Znáte a víte kdo je Hilary Duff? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než právo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie právo, Mladá soudkyně, autoremedura, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.