Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Co je to Mass storage? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mass storage?

Mass storage je označení pro počítačový komunikační protokol. Ten se využívá při komunikaci s externími zařízeními, s jejichž pomocí se ukládají data mimo vlastní počítač. Nejčastěji jde o chytré telefony, externí pevné disky, flash disky, čtečky karet a podobná zařízení.
S mass storage by měl umět komunikovat každý operační systém. Počítač při připojení není potřeba konfigurovat nebo restartovat, zařízení by mělo být okamžitě k dispozici.


Co je to Mass storage? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Mass storage s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mass storage patří do kategorie Software

Klíčová slova: Mass storage, termín, synonymum, popis, terminus technicus, definice, formulace, význam pojmu, přesný význam, Software, odborné názvosloví, co je to Mass storage?, význam slova, terminologie, odborný výraz, slovo, vysvětlení, informace


Pojem Mass storage je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Mass storage můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

USB Mass Storage (označována zkratkou UMS) je počítačový komunikační protokol používaný ke komunikaci s externími zařízeními pomocí USB.
Protokol slouží ke standardizaci komunikace se zařízeními sloužícími k ukládání dat mimo počítač. Obvykle se jedná o tato zařízení:
• externí pevné disky
• USB flash disky
• čtečky paměťových karet
• digitální fotoaparáty
• MP3 přehrávače
• moderní mobilní telefony

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mass storage ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Mass storage na Youtube

Hledat výraz Mass storage ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Mass storage na Google.cz

Najít termín Mass storage ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Mass storage ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mass storage například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Mass storage? resp. co znamená výraz Mass storage? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mass storage, odpověď na dotaz co je to Mass storage?. Víte např. kdo to je Jiří Beran? Znáte a víte kdo je Daniel Dočekal? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.