Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Co je to Mass storage? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Mass storage?

Mass storage je označení pro počítačový komunikační protokol. Ten se využívá při komunikaci s externími zařízeními, s jejichž pomocí se ukládají data mimo vlastní počítač. Nejčastěji jde o chytré telefony, externí pevné disky, flash disky, čtečky karet a podobná zařízení.
S mass storage by měl umět komunikovat každý operační systém. Počítač při připojení není potřeba konfigurovat nebo restartovat, zařízení by mělo být okamžitě k dispozici.


Co je to Mass storage? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mass storage je v kategorii Software

Klíčová slova: Software, význam pojmu, terminologie, Mass storage, odborný výraz, definice, synonymum, informace, slovo, význam slova, vysvětlení, přesný výraz, Software, co znamená, lexikon, termín, definice pojmu, terminus technicus


Pojem Mass storage je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Mass storage ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Mass storage na Google.cz

Zkusit najít heslo Mass storage ve Wikislovníku

Hledat výraz Mass storage ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Mass storage ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Mass storage na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mass storage například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Mass storage? resp. co vlastně znamená slovo Mass storage? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mass storage, odpověď na dotaz co je to Mass storage?. Víte např. kdo to je Kim Kardashian? Znáte a víte kdo je Charlize Theron? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.