Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Co je to Mass storage? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Mass storage

Mass storage je označení pro počítačový komunikační protokol. Ten se využívá při komunikaci s externími zařízeními, s jejichž pomocí se ukládají data mimo vlastní počítač. Nejčastěji jde o chytré telefony, externí pevné disky, flash disky, čtečky karet a podobná zařízení.
S mass storage by měl umět komunikovat každý operační systém. Počítač při připojení není potřeba konfigurovat nebo restartovat, zařízení by mělo být okamžitě k dispozici.


Co je to Mass storage? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Mass storage? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mass storage je v kategorii Software

Klíčová slova: slovo, informace, co je to Mass storage?, heslo, názvosloví, lexikon, popis, Mass storage, odborné názvosloví, terminus technicus, definice pojmu, synonymum, pojem, význam, termín, co znamená, slovník, odborný výraz


Pojem Mass storage je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Mass storage zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Mass storage ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Mass storage ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Mass storage ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Mass storage ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Mass storage na Google.cz

Hledat heslo Mass storage ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mass storage například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Mass storage? resp. jaký je přesný význam slova Mass storage? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mass storage, odpověď na dotaz co je to Mass storage?. Víte např. kdo to je Puškař? Znáte a víte kdo je Charlize Theron? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.