Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Co to je Mass storage? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Mass storage

Mass storage je označení pro počítačový komunikační protokol. Ten se využívá při komunikaci s externími zařízeními, s jejichž pomocí se ukládají data mimo vlastní počítač. Nejčastěji jde o chytré telefony, externí pevné disky, flash disky, čtečky karet a podobná zařízení.
S mass storage by měl umět komunikovat každý operační systém. Počítač při připojení není potřeba konfigurovat nebo restartovat, zařízení by mělo být okamžitě k dispozici.


Co je to Mass storage? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Mass storage můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Mass storage je v kategorii software

Klíčová slova: popis, přesný výraz, heslo, definice pojmu, význam slova, slovník, definice, terminologie, terminus technicus, význam pojmu, software, co to je, wiki, synonymum, odborný výraz, formulace, informace, Mass storage


Pojem Mass storage je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Mass storage? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

USB Mass Storage (označována zkratkou UMS) je počítačový komunikační protokol používaný ke komunikaci s externími zařízeními pomocí USB.
Protokol slouží ke standardizaci komunikace se zařízeními sloužícími k ukládání dat mimo počítač. Obvykle se jedná o tato zařízení:
• externí pevné disky
• USB flash disky
• čtečky paměťových karet
• digitální fotoaparáty
• MP3 přehrávače
• moderní mobilní telefony

Více informací o pojmu Mass storage lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Mass storage ve Wikizdrojích

Hledat frázi Mass storage ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Mass storage ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Mass storage ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Mass storage ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Mass storage na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mass storage například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Mass storage? resp. co znamená slovo Mass storage? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mass storage, odpověď na dotaz co je to Mass storage?. Víte např. kdo to je Zdeněk Podhůrský? Znáte a víte kdo je Bruce Willis? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než software). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.