Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Co je to Mass storage? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Mass storage?

Mass storage je označení pro počítačový komunikační protokol. Ten se využívá při komunikaci s externími zařízeními, s jejichž pomocí se ukládají data mimo vlastní počítač. Nejčastěji jde o chytré telefony, externí pevné disky, flash disky, čtečky karet a podobná zařízení.
S mass storage by měl umět komunikovat každý operační systém. Počítač při připojení není potřeba konfigurovat nebo restartovat, zařízení by mělo být okamžitě k dispozici.


Co je to Mass storage? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Mass storage s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mass storage se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: přesný výraz, definice, lexikon, slovník, terminologie, význam slova, slovo, názvosloví, informace, co znamená, popis, formulace, vysvětlení, Software, význam, Mass storage, pojem, Software


Pojem Mass storage je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Mass storage dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

USB Mass Storage (označována zkratkou UMS) je počítačový komunikační protokol používaný ke komunikaci s externími zařízeními pomocí USB.
Protokol slouží ke standardizaci komunikace se zařízeními sloužícími k ukládání dat mimo počítač. Obvykle se jedná o tato zařízení:
• externí pevné disky
• USB flash disky
• čtečky paměťových karet
• digitální fotoaparáty
• MP3 přehrávače
• moderní mobilní telefony

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Mass storage ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Mass storage ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mass storage ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Mass storage na Google.cz

Hledat heslo Mass storage ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Mass storage ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mass storage například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Mass storage? resp. co znamená Mass storage? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mass storage, odpověď na dotaz co je to Mass storage?. Víte např. kdo to je Marxista? Znáte a víte kdo je Ján Kuciak? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Mass storage i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.