Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google. Co znamená odborný pojem Google z kategorie Internet?

Co je to Google? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Google?

Google je nejpoužívanější internetový vyhledávač, který provozuje stejnojmenná americká firma se sídlem v Silicon Valley. Vyhledávač byl poprvé vyvinut v rámci univerzitního projektu, kdy se jeho autoři pokoušeli ověřit funkčnost svého algoritmu pro hodnocení stránek. Kvalita výsledků samotné autory překvapila a vyhledávač se stal nejlepším v dané době. O využívaných technologií toho není příliš známo a Google si je uchovává jako své know-how.
V současnosti Google obsahuje i další možnosti jako vyhledávání obrázků, hledání v mapě, sledování videí na Youtube či velice rozsáhlý slovník.


Co je to Google? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Google. Co znamená odborný pojem Google z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Google s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Google se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: terminologie, slovník, co to je, význam, definice, synonymum, Google, Internet, terminus technicus, odborné názvosloví, význam pojmu, informace, lexikon, termín, pojem, význam slova, heslo, wiki


Pojem Google je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Google lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Google ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Google ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Google na Youtube

Hledat slovo Google ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Google na Google.cz

Vyhledat termín Google ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Google například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Google? resp. co se přesně ukrývá za slovem Google? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google, odpověď na dotaz co je to Google?. Víte např. kdo to je Jan Nedvěd? Znáte a víte kdo je Všežravec? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?