Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pilates. Co znamená pojem Pilates z kategorie Sport?

Co to je Pilates? Význam slova

Co znamená termín Pilates? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Mezi metody tělesného cvičení patří pilates. Tato metoda byla vytvořena již na počátku dvacátého století. Autorem je Němec Joseph Pilates. Cílem pilates je zlepšit kontrolu nad tělem, posílit ho a také zlepšit ohebnost. Pilatesova metoda se snaží dosáhnout řízeného pohybu ze silného středu těla. Podstatou je cvičení na různých strojích, které se postupem času zdokonalovaly. Při cvičení by se měly dodržovat některé zásady - řízený pohyb, soustředěnost, pohyb vycházející ze středu těla, přesnost pohybu, dýchání, plynulost pohybu.


Co je to Pilates? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Pilates. Co znamená pojem Pilates z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Pilates je v sekci Sport

Klíčová slova: definice, lexikon, co je to Pilates?, termín, slovník, synonymum, Pilates, slovo, Sport, heslo, informace, názvosloví, pojem, odborné názvosloví, význam slova, co znamená, co to je, wiki


Pojem Pilates je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít heslo Pilates ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pilates ve Wikimedia Commons

Najít pojem Pilates ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Pilates na Google.cz

Hledat videa s názvem Pilates na Youtube

Hledat slovo Pilates ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pilates například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Pilates? resp. jaký je význam slova Pilates? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pilates, odpověď na dotaz co je to Pilates?. Víte např. kdo to je Helena Růžičková? Znáte a víte kdo je Yetti? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Pilates hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?