Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pilates. Co znamená odborný pojem Pilates z kategorie Sport?

Co je to Pilates? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Pilates

Mezi metody tělesného cvičení patří pilates. Tato metoda byla vytvořena již na počátku dvacátého století. Autorem je Němec Joseph Pilates. Cílem pilates je zlepšit kontrolu nad tělem, posílit ho a také zlepšit ohebnost. Pilatesova metoda se snaží dosáhnout řízeného pohybu ze silného středu těla. Podstatou je cvičení na různých strojích, které se postupem času zdokonalovaly. Při cvičení by se měly dodržovat některé zásady - řízený pohyb, soustředěnost, pohyb vycházející ze středu těla, přesnost pohybu, dýchání, plynulost pohybu.


Co je to Pilates? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pilates. Co znamená odborný pojem Pilates z kategorie Sport?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Pilates se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Pilates je v kategorii sport

Klíčová slova: termín, sport, definice, formulace, přesný význam, vysvětlení, co je to Pilates?, lexikon, odborný výraz, co znamená, pojem, přesný výraz, synonymum, slovník, názvosloví, slovo, co to je, význam slova


Pojem Pilates je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Pilates píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Pilates je metoda tělesného cvičení, která byla vyvinuta a propracována na začátku 20. století Josephem Pilatesem v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických. Roku 2005 tuto metodu pravidelně cvičilo na 11 miliónů Američanů. Počet amerických instruktorů Pilatesovy metody tehdy dosahoval 14 tisíc.

Více informací o slovu Pilates doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Pilates ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Pilates ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Pilates ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pilates ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Pilates ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Pilates ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pilates například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě nyní již víte jaký je význam slova Pilates? resp. jaká je definice slova Pilates? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pilates, odpověď na dotaz co je to Pilates?. Víte např. kdo to je Martina Sáblíková? Znáte a víte kdo je Vandal? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?