Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Co je to Elaborát? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Elaborát

Elaborát patří ke slovům cizího původu, používá se většinou k pojmenování pro zpracování plánu, zprávy nebo nějakého návrhu. Takto označované zpracování bývá velmi podrobné a v písemné formě.
Někdy může být slovo elaborát použito i v hanlivém významu pro ironický název rozsáhlejšího méně kvalitního díla.


Co je to Elaborát? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Elaborát? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Elaborát se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: definice, odborné názvosloví, význam, popis, význam pojmu, přesný význam, formulace, co to je, terminologie, odborný výraz, definice pojmu, co znamená, přesný výraz, terminus technicus, heslo, informace, Literatura, význam slova


Pojem Elaborát je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Elaborát ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elaborát ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Elaborát ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Elaborát ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Elaborát na Youtube

Hledat heslo Elaborát ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Elaborát například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Elaborát? resp. co znamená Elaborát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elaborát, odpověď na dotaz co je to Elaborát?. Víte např. kdo to je Špekoun? Znáte a víte kdo je Poseidón? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?