Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Co je to Elaborát? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Elaborát

Elaborát patří ke slovům cizího původu, používá se většinou k pojmenování pro zpracování plánu, zprávy nebo nějakého návrhu. Takto označované zpracování bývá velmi podrobné a v písemné formě.
Někdy může být slovo elaborát použito i v hanlivém významu pro ironický název rozsáhlejšího méně kvalitního díla.


Co je to Elaborát? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Elaborát patří do sekce Literatura

Klíčová slova: Elaborát, popis, pojem, přesný výraz, slovník, definice, odborné názvosloví, význam, co je to Elaborát?, terminologie, odborný výraz, slovo, přesný význam, názvosloví, termín, Literatura, wiki, lexikon


Pojem Elaborát je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Elaborát

Najít pojem Elaborát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Elaborát ve Wikislovníku

Najít výraz Elaborát ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Elaborát ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Elaborát na Google.cz

Hledat videa s názvem Elaborát na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Elaborát například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Elaborát? resp. jaký je přesný význam slova Elaborát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elaborát, odpověď na dotaz co je to Elaborát?. Víte např. kdo to je Zběh? Znáte a víte kdo je Poseidón? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Elaborát i v jiných kategoriích (než Literatura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?