Co je to?
Definice výrazu, termínu Offline. Co znamená odborný pojem Offline z kategorie Internet?

Co je Offline? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Offline

Režim "offline" při práci s počítačem je takový režim, kdy uživatel není připojen k síti internet. Offline se dá pracovat s produkty jako je Microsoft Office a s dalšími.


Co je to Offline? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Offline. Co znamená odborný pojem Offline z kategorie Internet?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice slova Offline? Pak se o tuto stránku podělte s rodinou a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Offline je v kategorii internet

Klíčová slova: význam, formulace, odborný výraz, Offline, wiki, slovo, internet, terminologie, pojem, co to je, definice pojmu, odborné názvosloví, význam slova, termín, popis, lexikon, přesný výraz, co je to Offline?


Pojem Offline je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Offline doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Offline ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Offline ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Offline na Youtube

Najít pojem Offline ve Wikislovníku

Hledat výraz Offline ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Offline ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Offline například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní již víte jaká je definice termínu Offline? resp. co se skrývá pod slovem Offline? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Offline, odpověď na dotaz co je to Offline?. Víte např. kdo to je Pivot? Znáte a víte kdo je Michal Isteník? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?