Co je to?
Výraz, termín, definice slova Offline. Co znamená odborný pojem Offline z kategorie Internet?

Co je to Offline? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Offline?

Režim "offline" při práci s počítačem je takový režim, kdy uživatel není připojen k síti internet. Offline se dá pracovat s produkty jako je Microsoft Office a s dalšími.


Co je to Offline? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Offline. Co znamená odborný pojem Offline z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Offline se nachází v sekci internet

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, co znamená, co je to Offline?, wiki, definice pojmu, synonymum, slovo, heslo, slovník, odborný výraz, formulace, termín, internet, definice, terminologie, vysvětlení, popis


Pojem Offline je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Offline ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Offline na Youtube

Hledat heslo Offline ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Offline ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Offline ve Wikimedia Commons

Najít termín Offline na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Offline například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Offline? resp. jaká je definice termínu Offline? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Offline, odpověď na dotaz co je to Offline?. Víte např. kdo to je Leviatan? Znáte a víte kdo je Jan Přeučil? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci internet Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?