Co je to?
Výraz, termín, definice slova Offline. Co znamená odborný pojem Offline z kategorie Internet?

Co je to Offline? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Offline?

Režim "offline" při práci s počítačem je takový režim, kdy uživatel není připojen k síti internet. Offline se dá pracovat s produkty jako je Microsoft Office a s dalšími.


Co je to Offline? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Offline. Co znamená odborný pojem Offline z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Offline patří do sekce Internet

Klíčová slova: vysvětlení, význam, co to je, popis, odborný výraz, terminologie, formulace, synonymum, heslo, terminus technicus, odborné názvosloví, lexikon, přesný význam, slovo, definice pojmu, Internet, co znamená, význam slova


Pojem Offline je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Offline ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Offline na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Offline ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Offline na Youtube

Zkusit najít heslo Offline ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Offline ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Offline například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Offline? resp. jaká je definice slova Offline? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Offline, odpověď na dotaz co je to Offline?. Víte např. kdo to je David Krejčí? Znáte a víte kdo je Egocentrik? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?