Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Offline. Co znamená pojem Offline z kategorie Internet?

Co je Offline?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Offline

Režim "offline" při práci s počítačem je takový režim, kdy uživatel není připojen k síti internet. Offline se dá pracovat s produkty jako je Microsoft Office a s dalšími.


Co je to Offline? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Offline. Co znamená pojem Offline z kategorie Internet?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Offline? Potom se o definici podělte s kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Offline se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: co znamená, co to je, přesný význam, slovo, definice, definice pojmu, formulace, Offline, terminus technicus, význam pojmu, vysvětlení, wiki, slovník, terminologie, význam slova, význam, popis, názvosloví


Pojem Offline je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Offline ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Offline na Google obrázcích

Hledat výraz Offline ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Offline na Youtube

Hledat frázi Offline ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Offline ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Offline například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Offline? resp. co je to Offline? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Offline, odpověď na dotaz co je to Offline?. Víte např. kdo to je František Řehák? Znáte a víte kdo je Boris Hybner? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, telefon na internetu, offline, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?