Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Black friday. Co znamená pojem Black friday z kategorie Různé?

Co je Black friday? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Black friday?

Black Friday je pojmenování pro slevovou akci, která je omezená časově a v době trvání této akce lze zakoupit nejrůznější druhy zboží za velmi nízké ceny. Tento černý pátek nabízejí jak kamenné obchody, tak e-shopy. Slevy dosahují hodnot až 80 %. Do Black Friday se zapojuje stále více obchodů, obchodní řetězce tuto akci inzerují již dlouho před termínem. Původ černého pátku lze nalézt v USA, kde začal v sedmdesátých letech. Odtud se pak během let rozšířil po celém světě. Původním cílem akce Black Friday bylo vyprodat většinu zboží ze skladů tak, aby vznikl dostatek místa pro nové zboží určené pro předvánoční prodej.
Black Friday se stal populárním ve všech zemích a obchodníci pravidelně připravují produkty, které potřebují rychle prodat. Proto tento pojem často zařazují i do různých kampaní v průběhu celého roku. Někteří prodejci v rámci akce nabízejí produkty v omezeném množství, proto pokud je cena přijatelná, vyplatí se nezaváhat. Je však vždy dobré mít přehled o původních cenách, ne všechny zdánlivě výhodné nákupy skutečně výhodné jsou. Pokud by nákupní alce přesahovaly i do následujícího víkendu a ještě pondělí, nazývá se toto období Cyber Monday.

Co je to Black friday? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Black friday. Co znamená pojem Black friday z kategorie Různé?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Black friday s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Black friday se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, heslo, Black friday, různé, lexikon, formulace, význam slova, názvosloví, přesný výraz, definice, různé, slovník, pojem, odborné názvosloví, co to je, informace, terminologie


Pojem Black friday je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Black friday

Hledat výraz Black friday ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Black friday ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Black friday ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Black friday na Youtube

Vyhledat termín Black friday na Google.cz

Zkusit najít výraz Black friday ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Black friday například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Black friday? resp. co přesně znamená slovo Black friday? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Black friday, odpověď na dotaz co je to Black friday?. Víte např. kdo to je Evžen Tošenovský? Znáte a víte kdo je Jiřina Šejbalová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.