Co je to?
Odborný výraz, definice slova Black friday. Co znamená slovo Black friday z kategorie Různé?

Co je Black friday?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Black friday

Black Friday je pojmenování pro slevovou akci, která je omezená časově a v době trvání této akce lze zakoupit nejrůznější druhy zboží za velmi nízké ceny. Tento černý pátek nabízejí jak kamenné obchody, tak e-shopy. Slevy dosahují hodnot až 80 %. Do Black Friday se zapojuje stále více obchodů, obchodní řetězce tuto akci inzerují již dlouho před termínem. Původ černého pátku lze nalézt v USA, kde začal v sedmdesátých letech. Odtud se pak během let rozšířil po celém světě. Původním cílem akce Black Friday bylo vyprodat většinu zboží ze skladů tak, aby vznikl dostatek místa pro nové zboží určené pro předvánoční prodej.
Black Friday se stal populárním ve všech zemích a obchodníci pravidelně připravují produkty, které potřebují rychle prodat. Proto tento pojem často zařazují i do různých kampaní v průběhu celého roku. Někteří prodejci v rámci akce nabízejí produkty v omezeném množství, proto pokud je cena přijatelná, vyplatí se nezaváhat. Je však vždy dobré mít přehled o původních cenách, ne všechny zdánlivě výhodné nákupy skutečně výhodné jsou. Pokud by nákupní alce přesahovaly i do následujícího víkendu a ještě pondělí, nazývá se toto období Cyber Monday.

Co je to Black friday? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Black friday. Co znamená slovo Black friday z kategorie Různé?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Black friday s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Black friday patří do kategorie různé

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, různé, terminologie, co je to Black friday?, heslo, terminus technicus, Black friday, přesný význam, slovo, wiki, definice, slovník, informace, význam, lexikon, co znamená, formulace


Pojem Black friday je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Black friday lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Black friday ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Black friday ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Black friday ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Black friday ve fulltextu vyhledávače Info.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Black friday ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Black friday ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Black friday například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teďka už zajisté víte co znamená Black friday? resp. co vlastně znamená slovo Black friday? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Black friday, odpověď na dotaz co je to Black friday?. Víte např. kdo to je Ranhojič? Znáte a víte kdo je Mason Mount? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Black friday i v jiné sekci než v různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Otazník s balónky, black friday, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.