Co je to?
Definice výrazu, termínu Black friday. Co znamená odborný pojem Black friday z kategorie Různé?

Co je to Black friday? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Black friday?

Black Friday je pojmenování pro slevovou akci, která je omezená časově a v době trvání této akce lze zakoupit nejrůznější druhy zboží za velmi nízké ceny. Tento černý pátek nabízejí jak kamenné obchody, tak e-shopy. Slevy dosahují hodnot až 80 %. Do Black Friday se zapojuje stále více obchodů, obchodní řetězce tuto akci inzerují již dlouho před termínem. Původ černého pátku lze nalézt v USA, kde začal v sedmdesátých letech. Odtud se pak během let rozšířil po celém světě. Původním cílem akce Black Friday bylo vyprodat většinu zboží ze skladů tak, aby vznikl dostatek místa pro nové zboží určené pro předvánoční prodej.
Black Friday se stal populárním ve všech zemích a obchodníci pravidelně připravují produkty, které potřebují rychle prodat. Proto tento pojem často zařazují i do různých kampaní v průběhu celého roku. Někteří prodejci v rámci akce nabízejí produkty v omezeném množství, proto pokud je cena přijatelná, vyplatí se nezaváhat. Je však vždy dobré mít přehled o původních cenách, ne všechny zdánlivě výhodné nákupy skutečně výhodné jsou. Pokud by nákupní alce přesahovaly i do následujícího víkendu a ještě pondělí, nazývá se toto období Cyber Monday.

Co je to Black friday? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Black friday. Co znamená odborný pojem Black friday z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Black friday patří do kategorie různé

Klíčová slova: informace, synonymum, co je to Black friday?, vysvětlení, heslo, slovo, slovník, definice pojmu, Black friday, význam slova, význam pojmu, definice, odborné názvosloví, popis, terminus technicus, různé, různé, lexikon


Pojem Black friday je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Black friday zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Black friday ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Black friday ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Black friday ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Black friday na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Black friday ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Black friday ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Black friday například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Black friday? resp. co se přesně ukrývá za slovem Black friday? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Black friday, odpověď na dotaz co je to Black friday?. Víte např. kdo to je Determinista? Znáte a víte kdo je Idol? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Black friday i v jiné sekci než je kategorie různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.