Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Co je to Hangouts? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hangouts?

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.


Co je to Hangouts? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Hangouts? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Hangouts je v kategorii software

Klíčová slova: vysvětlení, Hangouts, software, význam pojmu, definice pojmu, přesný výraz, terminologie, terminus technicus, software, termín, význam slova, informace, co znamená, slovo, slovník, definice, názvosloví, popis


Pojem Hangouts je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Hangouts?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

15. května 2013 oznámila společnost Google nový nástroj pro textové, hlasové a video konverzace nahrazující původní službu Google Talk – služby Google Voice a Google+ Hangouts. Google Hangouts umožňují konverzaci prostřednictvím počítače nebo mobilního zařízení pro až 10 osob v klasické verzi a až 15 osob ve firemní verzi. Účastníci konverzace mohou sdílet své obrazovky, prohlížet dokumenty a spolupracovat na nich. Služba Hangouts On Air umožňuje uživatelům streamovat živá vysílání na stránkách Google+ či YouTube nebo na vlastním webu.

Zkuste zjistit více informací o slovu Hangouts v následujících zdrojích

Najít pojem Hangouts ve Wikislovníku

Najít termín Hangouts ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hangouts ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Hangouts ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hangouts ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Hangouts na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hangouts například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Hangouts? resp. co přesně znamená slovo Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Saoirse Ronan? Znáte a víte kdo je Petra Černocká? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než software). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?