Co je to?
Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Co to je Hangouts? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hangouts

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.


Co je to Hangouts? Význam slova, termín, Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Hangouts? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hangouts je v sekci Software

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, pojem, Hangouts, lexikon, vysvětlení, odborný výraz, formulace, Software, heslo, význam slova, co to je, přesný význam, termín, slovník, význam pojmu, slovo, definice


Pojem Hangouts je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Hangouts ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Hangouts ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Hangouts ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Hangouts na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hangouts ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Hangouts ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hangouts například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hangouts? resp. co znamená slovo Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Hnusák? Znáte a víte kdo je Jakub Voráček? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?