Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hangouts. Co znamená slovo Hangouts z kategorie Software?

Co je Hangouts? Definice pojmu

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hangouts

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.


Co je to Hangouts? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hangouts. Co znamená slovo Hangouts z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Tento text (Hangouts) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Hangouts patří do kategorie software

Klíčová slova: slovo, slovník, co to je, co znamená, lexikon, přesný výraz, terminus technicus, popis, odborné názvosloví, definice, formulace, software, terminologie, názvosloví, Hangouts, definice pojmu, termín, software


Pojem Hangouts je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hangouts? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

15. května 2013 oznámila společnost Google nový nástroj pro textové, hlasové a video konverzace nahrazující původní službu Google Talk – služby Google Voice a Google+ Hangouts. Google Hangouts umožňují konverzaci prostřednictvím počítače nebo mobilního zařízení pro až 10 osob v klasické verzi a až 15 osob ve firemní verzi. Účastníci konverzace mohou sdílet své obrazovky, prohlížet dokumenty a spolupracovat na nich. Služba Hangouts On Air umožňuje uživatelům streamovat živá vysílání na stránkách Google+ či YouTube nebo na vlastním webu.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Hangouts ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Hangouts na Youtube

Zkusit najít výraz Hangouts ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Hangouts ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Hangouts ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Hangouts ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hangouts například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Hangouts? resp. jaká je definice slova Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Roman Šebrle? Znáte a víte kdo je Monika Absolonová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Hangouts hledat i v jiných kategoriích (než software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?