Co je to?
Definice odborného termínu, slova Hangouts. Co znamená pojem Hangouts z kategorie Software?

Co je Hangouts?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Hangouts?

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.


Co je to Hangouts? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Hangouts. Co znamená pojem Hangouts z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hangouts sdílet s kolegy na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Hangouts patří do sekce software

Klíčová slova: software, význam slova, přesný význam, lexikon, heslo, Hangouts, terminologie, co je to Hangouts?, terminus technicus, formulace, co znamená, definice, wiki, synonymum, přesný výraz, co to je, informace, definice pojmu


Pojem Hangouts je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Hangouts?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

15. května 2013 oznámila společnost Google nový nástroj pro textové, hlasové a video konverzace nahrazující původní službu Google Talk – služby Google Voice a Google+ Hangouts. Google Hangouts umožňují konverzaci prostřednictvím počítače nebo mobilního zařízení pro až 10 osob v klasické verzi a až 15 osob ve firemní verzi. Účastníci konverzace mohou sdílet své obrazovky, prohlížet dokumenty a spolupracovat na nich. Služba Hangouts On Air umožňuje uživatelům streamovat živá vysílání na stránkách Google+ či YouTube nebo na vlastním webu.

Více informací o slovu Hangouts doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hangouts ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hangouts ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Hangouts ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Hangouts ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Hangouts na Google obrázcích

Hledat termín Hangouts ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hangouts například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte co znamená Hangouts? resp. co přesně znamená slovo Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Vilma Frantová? Znáte a víte kdo je Hana Zagorová? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než software). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, aplikace v notebooku, hangouts, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?