Co je to?
Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Co to je Hangouts? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Hangouts

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.


Co je to Hangouts? Význam slova, termín, Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hangouts se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hangouts se nachází v sekci Software

Klíčová slova: přesný význam, názvosloví, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, odborný výraz, terminus technicus, popis, terminologie, informace, Software, termín, heslo, Software, co znamená, slovník, co to je, slovo


Pojem Hangouts je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hangouts ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Hangouts ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Hangouts ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Hangouts ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Hangouts ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Hangouts na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hangouts například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Hangouts? resp. co to je Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Dement? Znáte a víte kdo je Pavol Habera? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?