Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Co je to Hangouts? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hangouts?

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.


Co je to Hangouts? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Hangouts s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Hangouts se nachází v kategorii software

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, co to je, odborné názvosloví, popis, Hangouts, definice, synonymum, význam slova, terminus technicus, wiki, terminologie, definice pojmu, názvosloví, termín, informace, význam, software


Pojem Hangouts je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Hangouts? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

15. května 2013 oznámila společnost Google nový nástroj pro textové, hlasové a video konverzace nahrazující původní službu Google Talk – služby Google Voice a Google+ Hangouts. Google Hangouts umožňují konverzaci prostřednictvím počítače nebo mobilního zařízení pro až 10 osob v klasické verzi a až 15 osob ve firemní verzi. Účastníci konverzace mohou sdílet své obrazovky, prohlížet dokumenty a spolupracovat na nich. Služba Hangouts On Air umožňuje uživatelům streamovat živá vysílání na stránkách Google+ či YouTube nebo na vlastním webu.

Další informace o pojmu Hangouts hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít výraz Hangouts ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Hangouts ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Hangouts ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Hangouts ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hangouts na Youtube

Zkusit najít výraz Hangouts na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hangouts například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Hangouts? resp. jaká je definice termínu Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Ondřej Brzobohatý? Znáte a víte kdo je Janek Ledecký? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?