Co je to?
Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Co to je Hangouts? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hangouts?

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.


Co je to Hangouts? Význam slova, termín, Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Hangouts s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hangouts patří do kategorie Software

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam slova, Software, odborný výraz, co to je, pojem, význam, heslo, slovník, přesný význam, termín, lexikon, názvosloví, přesný výraz, terminus technicus, co je to Hangouts?, význam pojmu, terminologie


Pojem Hangouts je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Hangouts píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

15. května 2013 oznámila společnost Google nový nástroj pro textové, hlasové a video konverzace nahrazující původní službu Google Talk – služby Google Voice a Google+ Hangouts. Google Hangouts umožňují konverzaci prostřednictvím počítače nebo mobilního zařízení pro až 10 osob v klasické verzi a až 15 osob ve firemní verzi. Účastníci konverzace mohou sdílet své obrazovky, prohlížet dokumenty a spolupracovat na nich. Služba Hangouts On Air umožňuje uživatelům streamovat živá vysílání na stránkách Google+ či YouTube nebo na vlastním webu.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Hangouts ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hangouts ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Hangouts ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hangouts ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Hangouts na Youtube

Hledat pojem Hangouts ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hangouts například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Hangouts? resp. co vlastně znamená slovo Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Jakub Michálek? Znáte a víte kdo je Janek Ledecký? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?