Co je to?
Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Co to je Hangouts? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hangouts

Hangouts je aplikace pro Android. Umožňuje propojení s přáteli a známými. Prostřednictvím Hangouts se lze spojit s jednou osobou nebo skupinou. Díky službě Hangouts lze vyměňovat zprávy, pořádat zdarma videohovory nebo hovořit, je možné využít i fotografie, emotikony, obrázky nebo nálepky. Hangouts synchronizuje vaše hovory a další práci pro použití na různých zařízeních díky propojení s účtem Google.


Co je to Hangouts? Význam slova, termín, Definice výrazu Hangouts. Co znamená odborný pojem Hangouts z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Hangouts? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hangouts je v kategorii Software

Klíčová slova: definice pojmu, terminus technicus, odborný výraz, wiki, formulace, co znamená, definice, odborné názvosloví, popis, terminologie, lexikon, informace, co je to Hangouts?, význam, přesný výraz, význam slova, pojem, slovník


Pojem Hangouts je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Hangouts doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Hangouts ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Hangouts ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Hangouts ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Hangouts na Youtube

Zkusit najít slovo Hangouts ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Hangouts ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hangouts například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Hangouts? resp. co vlastně znamená slovo Hangouts? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hangouts, odpověď na dotaz co je to Hangouts?. Víte např. kdo to je Petr Robejšek? Znáte a víte kdo je Jakub Voráček? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Hangouts hledat i v jiných kategoriích (než Software) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?