Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rychlost světla. Co znamená odborný pojem Rychlost světla z kategorie Fyzika?

Co je to Rychlost světla? Význam slova

Co znamená termín Rychlost světla? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Rychlost světla a obecně elektromagnetického záření je fázovou rychlostí postupného elektromagnetického vlnění ve vakuu. Její hodnota se stanovuje v metrech za sekundu. Bývá označována písmenem c, která slouží k označení rychlosti světla v látkovém prostředí.
Taková rychlost je přirozeným poměrem času a měřítka prostoru a znamená nejvyšší možnost rychlosti šíření informace nebo nějakého signálu.


Co je to Rychlost světla? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rychlost světla. Co znamená odborný pojem Rychlost světla z kategorie Fyzika?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Rychlost světla doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Rychlost světla se nachází v sekci fyzika

Klíčová slova: slovník, terminologie, informace, význam slova, co to je, význam, fyzika, termín, co je to Rychlost světla?, význam pojmu, slovo, popis, názvosloví, heslo, vysvětlení, synonymum, definice pojmu, přesný výraz


Pojem Rychlost světla je v kategorii fyzika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Rychlost světla zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Rychlost světla ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Rychlost světla ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Rychlost světla ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rychlost světla ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rychlost světla ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Rychlost světla na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlost světla například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Rychlost světla? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Rychlost světla? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlost světla, odpověď na dotaz co je to Rychlost světla?. Víte např. kdo to je Lenoch? Znáte a víte kdo je Myslivec? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než fyzika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.