Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ruptura. Co znamená pojem Ruptura z kategorie Nemoce?

Co je to Ruptura? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ruptura

Ruptura je označení pro traumatické nebo násilné přerušení či natržení některého orgánu nebo další části těla. K rupturám dochází často při úrazech nebo při sportu. V takovém případě je nutno přerušit vykonávanou činnost, poraněné místo nechat v klidu a zavolat lékařskou pomoc.
Toto poranění může být velice bolestivé, omezuje pohyblivost, může se objevit otok nebo krvácení. Ruptura se může opakovat.


Co je to Ruptura? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ruptura. Co znamená pojem Ruptura z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ruptura doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ruptura se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: názvosloví, synonymum, definice, co znamená, popis, přesný výraz, Nemoce, odborný výraz, Nemoce, význam slova, co je to Ruptura?, definice pojmu, termín, lexikon, pojem, vysvětlení, heslo, slovník


Pojem Ruptura je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ruptura doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Ruptura na Google.cz

Vyhledat termín Ruptura ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Ruptura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Ruptura ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Ruptura ve Wikislovníku

Hledat výraz Ruptura ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ruptura například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Ruptura? resp. co označuje slovo Ruptura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ruptura, odpověď na dotaz co je to Ruptura?. Víte např. kdo to je John Tavares? Znáte a víte kdo je Všežravec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Ruptura hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.