Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ruptura. Co znamená pojem Ruptura z kategorie Nemoce?

Co je Ruptura? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ruptura?

Ruptura je označení pro traumatické nebo násilné přerušení či natržení některého orgánu nebo další části těla. K rupturám dochází často při úrazech nebo při sportu. V takovém případě je nutno přerušit vykonávanou činnost, poraněné místo nechat v klidu a zavolat lékařskou pomoc.
Toto poranění může být velice bolestivé, omezuje pohyblivost, může se objevit otok nebo krvácení. Ruptura se může opakovat.


Co je to Ruptura? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ruptura. Co znamená pojem Ruptura z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ruptura s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Ruptura se nachází v kategorii nemoce

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, nemoce, lexikon, definice, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, odborné názvosloví, slovník, termín, nemoce, terminologie, informace, význam pojmu, co znamená, význam, Ruptura


Pojem Ruptura je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Ruptura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Ruptura na Google.cz

Hledat videa s názvem Ruptura na Youtube

Zkusit najít výraz Ruptura ve Wikipedii

Vyhledat pojem Ruptura ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Ruptura ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ruptura například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě nyní již víte jaký je význam slova Ruptura? resp. jaká je definice termínu Ruptura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ruptura, odpověď na dotaz co je to Ruptura?. Víte např. kdo to je Daniela Choděrová? Znáte a víte kdo je František Xaverský? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Ruptura i v jiné části webu než je kategorie nemoce. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.