Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Co to je Irelevantní? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Irelevantní

Irelevantní je přídavné jméno pocházející z latiny. Vztahuje se většinou k určitému úmyslu nebo cíli a vyjadřuje nedůležitost nebo nevýznamnost. Může se jednat o nějaký prostředek či informaci, které nijak neovlivňují možnost dosažení cíle a jsou pro něj zcela bezvýznamné.
Není vždy jednoznačné, co je irelevantní, vše závisí na prostředí a na souvislostech. Jde vždy o to, jaký cíl je sledován. Vnímání relevance je značně subjektivní.


Co je to Irelevantní? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Irelevantní? s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Irelevantní je v sekci latina

Klíčová slova: co to je, přesný výraz, formulace, odborný výraz, informace, termín, terminologie, lexikon, latina, význam pojmu, synonymum, definice, vysvětlení, názvosloví, definice pojmu, co znamená, terminus technicus, pojem


Pojem Irelevantní je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Irelevantní ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Irelevantní na Youtube

Najít termín Irelevantní ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Irelevantní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Irelevantní ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Irelevantní ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Irelevantní například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Irelevantní? resp. jaká je definice termínu Irelevantní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Irelevantní, odpověď na dotaz co je to Irelevantní?. Víte např. kdo to je Ada Lovelace? Znáte a víte kdo je Shawn Mendes? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Irelevantní i v jiné sekci než v latina. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.