Co je to?
Výraz, termín, definice slova Irelevantní. Co znamená odborný pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Co je to Irelevantní? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Irelevantní?

Irelevantní je přídavné jméno pocházející z latiny. Vztahuje se většinou k určitému úmyslu nebo cíli a vyjadřuje nedůležitost nebo nevýznamnost. Může se jednat o nějaký prostředek či informaci, které nijak neovlivňují možnost dosažení cíle a jsou pro něj zcela bezvýznamné.
Není vždy jednoznačné, co je irelevantní, vše závisí na prostředí a na souvislostech. Jde vždy o to, jaký cíl je sledován. Vnímání relevance je značně subjektivní.


Co je to Irelevantní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Irelevantní. Co znamená odborný pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Irelevantní sdílejte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Irelevantní je v kategorii latina

Klíčová slova: význam slova, informace, co je to Irelevantní?, co to je, odborné názvosloví, co znamená, definice pojmu, Irelevantní, odborný výraz, termín, vysvětlení, lexikon, přesný výraz, pojem, názvosloví, formulace, přesný význam, význam pojmu


Pojem Irelevantní je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Irelevantní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Irelevantní ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Irelevantní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Irelevantní ve Wikipedii

Hledat slovo Irelevantní ve vyhledávači Qwant

Najít termín Irelevantní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Irelevantní například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě nyní již víte co je to Irelevantní? resp. co znamená výraz Irelevantní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Irelevantní, odpověď na dotaz co je to Irelevantní?. Víte např. kdo to je Miroslav Krobot? Znáte a víte kdo je Luciano Pavarotti? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Irelevantní v jiné sekci než latina. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.