Co je to?
Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Co je to Irelevantní? Význam slova

Co znamená termín Irelevantní? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Irelevantní je přídavné jméno pocházející z latiny. Vztahuje se většinou k určitému úmyslu nebo cíli a vyjadřuje nedůležitost nebo nevýznamnost. Může se jednat o nějaký prostředek či informaci, které nijak neovlivňují možnost dosažení cíle a jsou pro něj zcela bezvýznamné.
Není vždy jednoznačné, co je irelevantní, vše závisí na prostředí a na souvislostech. Jde vždy o to, jaký cíl je sledován. Vnímání relevance je značně subjektivní.


Co je to Irelevantní? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Irelevantní doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Irelevantní se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: terminologie, definice, synonymum, definice pojmu, odborné názvosloví, odborný výraz, co je to Irelevantní?, přesný výraz, Irelevantní, lexikon, wiki, popis, vysvětlení, informace, termín, formulace, slovník, význam slova


Pojem Irelevantní je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Irelevantní na Google.cz

Hledat termín Irelevantní ve Wikipedii

Hledat slovo Irelevantní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Irelevantní ve Wikimedia Commons

Najít slovo Irelevantní ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Irelevantní na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Irelevantní například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Irelevantní? resp. co znamená Irelevantní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Irelevantní, odpověď na dotaz co je to Irelevantní?. Víte např. kdo to je Patriot? Znáte a víte kdo je Správce daně? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Irelevantní hledat i v jiných kategoriích (než Latina) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.