Co je to?
Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Co je to Irelevantní? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Irelevantní?

Irelevantní je přídavné jméno pocházející z latiny. Vztahuje se většinou k určitému úmyslu nebo cíli a vyjadřuje nedůležitost nebo nevýznamnost. Může se jednat o nějaký prostředek či informaci, které nijak neovlivňují možnost dosažení cíle a jsou pro něj zcela bezvýznamné.
Není vždy jednoznačné, co je irelevantní, vše závisí na prostředí a na souvislostech. Jde vždy o to, jaký cíl je sledován. Vnímání relevance je značně subjektivní.


Co je to Irelevantní? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Irelevantní můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Irelevantní je v sekci Latina

Klíčová slova: wiki, lexikon, popis, synonymum, Latina, heslo, Latina, co to je, definice, co je to Irelevantní?, přesný výraz, odborné názvosloví, slovo, přesný význam, informace, termín, terminus technicus, vysvětlení


Pojem Irelevantní je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Irelevantní lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Irelevantní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Irelevantní ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Irelevantní ve Wikipedii

Hledat heslo Irelevantní na Google.cz

Hledat slovo Irelevantní ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Irelevantní ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Irelevantní například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Irelevantní? resp. co se přesně ukrývá za slovem Irelevantní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Irelevantní, odpověď na dotaz co je to Irelevantní?. Víte např. kdo to je Ondřej Bank? Znáte a víte kdo je Solitér? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Irelevantní i v jiných kategoriích (než Latina). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.