Co je to?
Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Co je Irelevantní? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Irelevantní

Irelevantní je přídavné jméno pocházející z latiny. Vztahuje se většinou k určitému úmyslu nebo cíli a vyjadřuje nedůležitost nebo nevýznamnost. Může se jednat o nějaký prostředek či informaci, které nijak neovlivňují možnost dosažení cíle a jsou pro něj zcela bezvýznamné.
Není vždy jednoznačné, co je irelevantní, vše závisí na prostředí a na souvislostech. Jde vždy o to, jaký cíl je sledován. Vnímání relevance je značně subjektivní.


Co je to Irelevantní? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Irelevantní s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Irelevantní se nachází v sekci latina

Klíčová slova: definice pojmu, odborné názvosloví, pojem, přesný výraz, slovník, termín, terminologie, přesný význam, wiki, popis, latina, terminus technicus, co to je, význam slova, heslo, latina, lexikon, formulace


Pojem Irelevantní je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Irelevantní v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Irelevantní ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Irelevantní ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Irelevantní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Irelevantní ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Irelevantní ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Irelevantní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Irelevantní například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Irelevantní? resp. jaká je definice termínu Irelevantní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Irelevantní, odpověď na dotaz co je to Irelevantní?. Víte např. kdo to je Vanda Hybnerová? Znáte a víte kdo je Fetty Wap? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je latina. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.