Co je to?
Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Co je to Irelevantní? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Irelevantní

Irelevantní je přídavné jméno pocházející z latiny. Vztahuje se většinou k určitému úmyslu nebo cíli a vyjadřuje nedůležitost nebo nevýznamnost. Může se jednat o nějaký prostředek či informaci, které nijak neovlivňují možnost dosažení cíle a jsou pro něj zcela bezvýznamné.
Není vždy jednoznačné, co je irelevantní, vše závisí na prostředí a na souvislostech. Jde vždy o to, jaký cíl je sledován. Vnímání relevance je značně subjektivní.


Co je to Irelevantní? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Irelevantní patří do kategorie Latina

Klíčová slova: význam slova, termín, wiki, terminologie, popis, význam, informace, synonymum, lexikon, Irelevantní, přesný význam, Latina, co znamená, definice, odborný výraz, heslo, význam pojmu, pojem


Pojem Irelevantní je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Irelevantní

Zkusit najít slovo Irelevantní ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Irelevantní ve Wikimedia Commons

Najít termín Irelevantní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Irelevantní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Irelevantní ve Wikipedii

Najít výraz Irelevantní ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Irelevantní například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Irelevantní? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Irelevantní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Irelevantní, odpověď na dotaz co je to Irelevantní?. Víte např. kdo to je Zuzana Norisová? Znáte a víte kdo je Neurotik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Latina. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.