Co je to?
Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Co to je Konifery? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Konifery

Různé jehličnaté dřeviny bez šišek se nazývají konifery. Patří mezi ně cypřiš, jalovec, borovice, jedle, modřín, smrk, túje, tsuga a tis. Pokud by se konifery vysadily v normální půdě, postupem času by se dorostly větší výšky. V květináči je ovšem menší množství zeminy, díky čemuž konifery příliš nevyrostou, protože mají přesně vymezený prostor.


Co je to Konifery? Význam slova, termín, Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Konifery? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Konifery je v sekci Příroda

Klíčová slova: synonymum, formulace, terminus technicus, popis, přesný výraz, význam, Příroda, definice, Příroda, wiki, slovo, terminologie, pojem, odborné názvosloví, význam pojmu, Konifery, co znamená, co je to Konifery?


Pojem Konifery je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Konifery ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Konifery ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Konifery ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Konifery ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Konifery ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Konifery ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Konifery například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Konifery? resp. jaká je definice termínu Konifery? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konifery, odpověď na dotaz co je to Konifery?. Víte např. kdo to je Fracek? Znáte a víte kdo je Transgender? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?