Co je to?
Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Co to je Konifery? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Konifery

Různé jehličnaté dřeviny bez šišek se nazývají konifery. Patří mezi ně cypřiš, jalovec, borovice, jedle, modřín, smrk, túje, tsuga a tis. Pokud by se konifery vysadily v normální půdě, postupem času by se dorostly větší výšky. V květináči je ovšem menší množství zeminy, díky čemuž konifery příliš nevyrostou, protože mají přesně vymezený prostor.


Co je to Konifery? Význam slova, termín, Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Konifery s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Konifery se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: definice pojmu, co to je, přesný výraz, Příroda, Příroda, co znamená, terminologie, slovo, informace, odborný výraz, termín, definice, formulace, Konifery, slovník, význam, význam pojmu, význam slova


Pojem Konifery je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Konifery ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Konifery ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konifery ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Konifery na Youtube

Najít termín Konifery ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Konifery na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konifery například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Konifery? resp. co je to Konifery? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konifery, odpověď na dotaz co je to Konifery?. Víte např. kdo to je Merkur? Znáte a víte kdo je Mikejepan? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Příroda. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?