Co je to?
Výraz, termín, definice slova Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Co je to Konifery? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Konifery?

Různé jehličnaté dřeviny bez šišek se nazývají konifery. Patří mezi ně cypřiš, jalovec, borovice, jedle, modřín, smrk, túje, tsuga a tis. Pokud by se konifery vysadily v normální půdě, postupem času by se dorostly větší výšky. V květináči je ovšem menší množství zeminy, díky čemuž konifery příliš nevyrostou, protože mají přesně vymezený prostor.


Co je to Konifery? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Konifery s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Konifery se nachází v kategorii příroda

Klíčová slova: co znamená, slovo, co to je, slovník, význam slova, přesný výraz, příroda, Konifery, odborný výraz, význam pojmu, příroda, termín, význam, informace, wiki, heslo, terminologie, odborné názvosloví


Pojem Konifery je v kategorii příroda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Konifery

Vyhledat termín Konifery ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konifery ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Konifery ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Konifery na Youtube

Najít výraz Konifery ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Konifery na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konifery například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Konifery? resp. jaká je definice termínu Konifery? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konifery, odpověď na dotaz co je to Konifery?. Víte např. kdo to je Waldemar Matuška? Znáte a víte kdo je George Soros? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je příroda. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?