Co je to?
Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Co to je Konifery? Význam slova

Co znamená termín Konifery? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Různé jehličnaté dřeviny bez šišek se nazývají konifery. Patří mezi ně cypřiš, jalovec, borovice, jedle, modřín, smrk, túje, tsuga a tis. Pokud by se konifery vysadily v normální půdě, postupem času by se dorostly větší výšky. V květináči je ovšem menší množství zeminy, díky čemuž konifery příliš nevyrostou, protože mají přesně vymezený prostor.


Co je to Konifery? Význam slova, termín, Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Konifery? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Konifery je v kategorii Příroda

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, co je to Konifery?, přesný význam, lexikon, synonymum, význam slova, Příroda, slovo, informace, formulace, popis, slovník, heslo, Konifery, názvosloví, význam, odborné názvosloví


Pojem Konifery je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Konifery

Vyhledat heslo Konifery ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Konifery ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Konifery ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Konifery ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konifery ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Konifery ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Konifery například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Konifery? resp. co je to Konifery? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konifery, odpověď na dotaz co je to Konifery?. Víte např. kdo to je Pat a Mat? Znáte a víte kdo je Transgender? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Konifery hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?