Co je to?
Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Co je Konifery? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Konifery?

Různé jehličnaté dřeviny bez šišek se nazývají konifery. Patří mezi ně cypřiš, jalovec, borovice, jedle, modřín, smrk, túje, tsuga a tis. Pokud by se konifery vysadily v normální půdě, postupem času by se dorostly větší výšky. V květináči je ovšem menší množství zeminy, díky čemuž konifery příliš nevyrostou, protože mají přesně vymezený prostor.


Co je to Konifery? Význam slova, termín, Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Konifery můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Konifery je v sekci příroda

Klíčová slova: co je to Konifery?, slovník, informace, heslo, pojem, odborné názvosloví, příroda, přesný význam, odborný výraz, Konifery, termín, formulace, význam pojmu, co to je, vysvětlení, terminus technicus, synonymum, názvosloví


Pojem Konifery je v kategorii příroda, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz Konifery ve Wikislovníku

Najít pojem Konifery ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Konifery na Youtube

Najít slovo Konifery na Google.cz

Vyhledat termín Konifery ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Konifery ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Konifery například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Konifery? resp. co přesně označuje termín Konifery? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konifery, odpověď na dotaz co je to Konifery?. Víte např. kdo to je Jan Maxián? Znáte a víte kdo je Melancholik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Konifery i v jiné kategorii než v příroda. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?