Co je to?
Výraz, termín, definice slova Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Co je to Konifery? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Konifery?

Různé jehličnaté dřeviny bez šišek se nazývají konifery. Patří mezi ně cypřiš, jalovec, borovice, jedle, modřín, smrk, túje, tsuga a tis. Pokud by se konifery vysadily v normální půdě, postupem času by se dorostly větší výšky. V květináči je ovšem menší množství zeminy, díky čemuž konifery příliš nevyrostou, protože mají přesně vymezený prostor.


Co je to Konifery? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Konifery? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Konifery je v kategorii příroda

Klíčová slova: synonymum, slovo, vysvětlení, odborné názvosloví, wiki, přesný význam, příroda, význam slova, definice pojmu, informace, Konifery, příroda, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, slovník, pojem, heslo


Pojem Konifery je v kategorii příroda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Konifery ve Wikipedii

Hledat termín Konifery ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Konifery ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Konifery na Google.cz

Vyhledat termín Konifery ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Konifery ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konifery například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste zjistili jaká je definice slova Konifery? resp. co vlastně znamená slovo Konifery? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konifery, odpověď na dotaz co je to Konifery?. Víte např. kdo to je Megera? Znáte a víte kdo je Melancholik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než příroda). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?