Co je to?
Odborný výraz, definice slova Komerční banka. Co znamená pojem Komerční banka z kategorie Bankovnictví?

Co je Komerční banka?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Komerční banka?

Komerční banka se zkratkou KB je jednou z předních komerčních bank v České republice. Banka byla založena v roce 1990, a to jako československý nástupce První českomoravské banky, která měla kořeny až v 19. století. V roce 2001 byla KB privatizována, když francouzská banka Société Générale získala většinový podíl. Komerční banka je jednou z největších bank v České republice a má rozsáhlou pobočkovou síť po celé zemi. Kromě České republiky má pobočky také na Slovensku. Komerční banka nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb, jako jsou běžné účty, spořicí účty, úvěry a hypotéky, platební karty, investiční služby, pojištění, správa aktiv a korporátní a firemní bankovnictví. KB nabízí i digitální bankovnictví a online a mobilní bankovní aplikace. Taktéž poskytuje internetové a mobilní platební brány.
Komerční banka podporuje různé dobročinné projekty a je aktivní v oblasti environmentální udržitelnosti. Komerční banka soutěží s dalšími předními bankami v České republice, jako jsou Česká spořitelna, UniCredit Bank, Raiffeisenbank a ČSOB. Komerční banka má dlouhou historii, širokou nabídku produktů a aktivně se účastní rozvoje české ekonomiky. Její služby jsou k dispozici jak pro jednotlivce, tak i pro firmy, což ji činí významným hráčem na českém finančním trhu.


Co je to Komerční banka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Komerční banka. Co znamená pojem Komerční banka z kategorie Bankovnictví?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Komerční banka se nachází v sekci bankovnictví

Klíčová slova: co je to Komerční banka?, bankovnictví, heslo, definice pojmu, přesný význam, co znamená, formulace, definice, terminus technicus, význam slova, odborné názvosloví, slovník, terminologie, co to je, bankovnictví, pojem, synonymum, slovo


Pojem Komerční banka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Komerční banka lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Komerční banka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Komerční banka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Komerční banka ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Komerční banka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Komerční banka na Google.cz

Najít výraz Komerční banka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Komerční banka například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Komerční banka? resp. jaká je definice termínu Komerční banka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komerční banka, odpověď na dotaz co je to Komerční banka?. Víte např. kdo to je Luterán? Znáte a víte kdo je Johann Heinrich Lambert? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Komerční banka i jinde než v sekci než v bankovnictví. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, peníze mince, komerční banka, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.