Co je to?
Odborný výraz, definice slova Superhrubá mzda. Co znamená pojem Superhrubá mzda z kategorie Účetnictví?

Co je to Superhrubá mzda? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Superhrubá mzda?

Superhrubá mzda je základem pro výpočet daně z příjmu fyzických osob u zaměstnanců. Superhrubá mzda se skládá z hrubé mzdy zaměstnance a povinného pojistného, které platí zaměstnavatel. Při výpočtu měsíční daně z příjmu fyzických osob se tato částka zaokrouhluje na celé stokoruny a nahoru.
Zaměstnavatel za zaměstnance platí pojistné ve výši 34 %. To se skládá z 25% sociálního pojištění a 9% zdravotního pojištění.


Co je to Superhrubá mzda? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Superhrubá mzda. Co znamená pojem Superhrubá mzda z kategorie Účetnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Superhrubá mzda sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Superhrubá mzda je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: význam, význam pojmu, Superhrubá mzda, význam slova, vysvětlení, pojem, definice, synonymum, slovník, odborné názvosloví, co je to Superhrubá mzda?, formulace, Účetnictví, heslo, informace, termín, popis, názvosloví


Pojem Superhrubá mzda je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Superhrubá mzda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Superhrubá mzda ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Superhrubá mzda na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Superhrubá mzda ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Superhrubá mzda na Google.cz

Najít heslo Superhrubá mzda ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Superhrubá mzda například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Superhrubá mzda? resp. co označuje slovo Superhrubá mzda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Superhrubá mzda, odpověď na dotaz co je to Superhrubá mzda?. Víte např. kdo to je Turista? Znáte a víte kdo je Jozef Tiso? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?