Co je to?
Odborný výraz, definice slova Superhrubá mzda. Co znamená pojem Superhrubá mzda z kategorie Účetnictví?

Co je to Superhrubá mzda? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Superhrubá mzda?

Superhrubá mzda je základem pro výpočet daně z příjmu fyzických osob u zaměstnanců. Superhrubá mzda se skládá z hrubé mzdy zaměstnance a povinného pojistného, které platí zaměstnavatel. Při výpočtu měsíční daně z příjmu fyzických osob se tato částka zaokrouhluje na celé stokoruny a nahoru.
Zaměstnavatel za zaměstnance platí pojistné ve výši 34 %. To se skládá z 25% sociálního pojištění a 9% zdravotního pojištění.


Co je to Superhrubá mzda? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Superhrubá mzda. Co znamená pojem Superhrubá mzda z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Superhrubá mzda? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Superhrubá mzda je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: popis, odborný výraz, terminologie, wiki, termín, Účetnictví, význam pojmu, slovo, terminus technicus, odborné názvosloví, informace, přesný výraz, Účetnictví, pojem, slovník, heslo, lexikon, přesný význam


Pojem Superhrubá mzda je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Superhrubá mzda ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Superhrubá mzda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Superhrubá mzda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Superhrubá mzda ve Wikipedii

Vyhledat výraz Superhrubá mzda ve vyhledávači Qwant

Najít termín Superhrubá mzda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Superhrubá mzda například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Superhrubá mzda? resp. co se přesně ukrývá za slovem Superhrubá mzda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Superhrubá mzda, odpověď na dotaz co je to Superhrubá mzda?. Víte např. kdo to je Maskér? Znáte a víte kdo je Jozef Tiso? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Superhrubá mzda hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?