Co je to?
Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Co je to Haarp? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Haarp?

Zkratka HAARP představuje slova High Frequency Active Auroral Research Program, což v překladu do češtiny znamená Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Program HAARP začal v roce 1990. Jedná se o výzkumný projekt, jenž prozkoumává ionosféru. Stanici HAARP najdeme v Grónsku a na Aljašce. Největší finance do projektu vkládají Spojené státy.
Existují i různé teorie, podle nichž by projekt HAARP mohl mít i jiné cíle, než ty oficiální. Nic nekalého však nebylo prokázáno.


Co je to Haarp? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Haarp? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Haarp je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, termín, odborný výraz, heslo, co je to Haarp?, formulace, co znamená, přesný výraz, význam, terminus technicus, co to je, synonymum, popis, přesný význam, informace, Zkratky, Haarp


Pojem Haarp je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Haarp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Haarp ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Haarp ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Haarp na Google.cz

Vyhledat termín Haarp ve Wikipedii

Hledat slovo Haarp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Haarp například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Haarp? resp. co znamená slovo Haarp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Haarp, odpověď na dotaz co je to Haarp?. Víte např. kdo to je Pegas? Znáte a víte kdo je Konšel? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.