Co je to?
Definice výrazu HAARP. Co znamená odborný pojem HAARP z kategorie Zkratky?

Co to je HAARP? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu HAARP?

Zkratka HAARP představuje slova High Frequency Active Auroral Research Program, což v překladu do češtiny znamená Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Program HAARP začal v roce 1990. Jedná se o výzkumný projekt, jenž prozkoumává ionosféru. Stanici HAARP najdeme v Grónsku a na Aljašce. Největší finance do projektu vkládají Spojené státy.
Existují i různé teorie, podle nichž by projekt HAARP mohl mít i jiné cíle, než ty oficiální. Nic nekalého však nebylo prokázáno.


Co je to HAARP? Význam slova, termín, Definice výrazu HAARP. Co znamená odborný pojem HAARP z kategorie Zkratky?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem HAARP se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: informace, význam slova, termín, pojem, zkratky, synonymum, význam, co je to HAARP?, popis, přesný výraz, význam pojmu, definice, co to je, wiki, zkratky, HAARP, slovo, heslo


Pojem HAARP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu HAARP píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP česky Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum) byl výzkumný projekt chování ionosféry a procesů v ní probíhajících včetně polárních září (odtud z názvu aurorální). Projekt byl zahájen roku 1990, zastaven roku 2013 a definitivně ukončen roku 2014. Měl zkoumat ionosféru s perspektivou vývoje pokročilé ionosférické technologie pro zlepšení komunikačních a navigačních systémů jak pro civilní, tak i pro vojenský sektor (včetně sledování a rozvědky).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo HAARP ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem HAARP ve Wikimedia Commons

Hledat výraz HAARP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem HAARP ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo HAARP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít HAARP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo HAARP například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova HAARP? resp. co se vlastně skrývá pod slovem HAARP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HAARP, odpověď na dotaz co je to HAARP?. Víte např. kdo to je Greta Thunbergová? Znáte a víte kdo je Egocentrik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je zkratky. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.