Co je to?
Odborný výraz, definice slova HAARP. Co znamená pojem HAARP z kategorie Zkratky?

Co je HAARP?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu HAARP

Zkratka HAARP představuje slova High Frequency Active Auroral Research Program, což v překladu do češtiny znamená Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Program HAARP začal v roce 1990. Jedná se o výzkumný projekt, jenž prozkoumává ionosféru. Stanici HAARP najdeme v Grónsku a na Aljašce. Největší finance do projektu vkládají Spojené státy.
Existují i různé teorie, podle nichž by projekt HAARP mohl mít i jiné cíle, než ty oficiální. Nic nekalého však nebylo prokázáno.


Co je to HAARP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova HAARP. Co znamená pojem HAARP z kategorie Zkratky?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo HAARP se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: pojem, názvosloví, co to je, zkratky, slovo, přesný význam, zkratky, definice pojmu, co znamená, popis, synonymum, slovník, odborný výraz, terminologie, formulace, definice, lexikon, termín


Pojem HAARP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem HAARP? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP česky Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum) byl výzkumný projekt chování ionosféry a procesů v ní probíhajících včetně polárních září (odtud z názvu aurorální). Projekt byl zahájen roku 1990, zastaven roku 2013 a definitivně ukončen roku 2014. Měl zkoumat ionosféru s perspektivou vývoje pokročilé ionosférické technologie pro zlepšení komunikačních a navigačních systémů jak pro civilní, tak i pro vojenský sektor (včetně sledování a rozvědky).

Jiné zdroje informací o pojmu HAARP

Hledat slovo HAARP ve Wikislovníku

Hledat frázi HAARP ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo HAARP ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi HAARP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem HAARP na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo HAARP ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo HAARP například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už víte co to je HAARP? resp. co označuje slovo HAARP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HAARP, odpověď na dotaz co je to HAARP?. Víte např. kdo to je Čert? Znáte a víte kdo je Konšel? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Zkratky, akronymy, zkratková slova, hAARP, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.