Co je to?
Odborný výraz, definice slova HAARP. Co znamená pojem HAARP z kategorie Zkratky?

Co je HAARP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu HAARP?

Zkratka HAARP představuje slova High Frequency Active Auroral Research Program, což v překladu do češtiny znamená Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Program HAARP začal v roce 1990. Jedná se o výzkumný projekt, jenž prozkoumává ionosféru. Stanici HAARP najdeme v Grónsku a na Aljašce. Největší finance do projektu vkládají Spojené státy.
Existují i různé teorie, podle nichž by projekt HAARP mohl mít i jiné cíle, než ty oficiální. Nic nekalého však nebylo prokázáno.


Co je to HAARP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova HAARP. Co znamená pojem HAARP z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín HAARP se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, zkratky, co je to HAARP?, význam slova, informace, termín, HAARP, co to je, terminologie, definice pojmu, popis, wiki, odborný výraz, terminus technicus, význam pojmu, odborné názvosloví, význam, přesný výraz


Pojem HAARP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu HAARP dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP česky Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum) byl výzkumný projekt chování ionosféry a procesů v ní probíhajících včetně polárních září (odtud z názvu aurorální). Projekt byl zahájen roku 1990, zastaven roku 2013 a definitivně ukončen roku 2014. Měl zkoumat ionosféru s perspektivou vývoje pokročilé ionosférické technologie pro zlepšení komunikačních a navigačních systémů jak pro civilní, tak i pro vojenský sektor (včetně sledování a rozvědky).

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem HAARP na Youtube

Najít výraz HAARP ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo HAARP ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi HAARP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín HAARP ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít HAARP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo HAARP například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova HAARP? resp. co to je HAARP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HAARP, odpověď na dotaz co je to HAARP?. Víte např. kdo to je Elektrikář? Znáte a víte kdo je Konšel? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.