Co je to?
Odborný výraz, definice slova HAARP. Co znamená pojem HAARP z kategorie Zkratky?

Co je to HAARP? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu HAARP

Zkratka HAARP představuje slova High Frequency Active Auroral Research Program, což v překladu do češtiny znamená Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Program HAARP začal v roce 1990. Jedná se o výzkumný projekt, jenž prozkoumává ionosféru. Stanici HAARP najdeme v Grónsku a na Aljašce. Největší finance do projektu vkládají Spojené státy.
Existují i různé teorie, podle nichž by projekt HAARP mohl mít i jiné cíle, než ty oficiální. Nic nekalého však nebylo prokázáno.


Co je to HAARP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova HAARP. Co znamená pojem HAARP z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text HAARP s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo HAARP se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: lexikon, termín, heslo, význam slova, pojem, definice pojmu, formulace, co znamená, vysvětlení, slovo, Zkratky, přesný výraz, wiki, odborný výraz, terminus technicus, co to je, HAARP, význam


Pojem HAARP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu HAARP?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP česky Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum) byl výzkumný projekt chování ionosféry a procesů v ní probíhajících včetně polárních září (odtud z názvu aurorální). Projekt byl zahájen roku 1990, zastaven roku 2013 a definitivně ukončen roku 2014. Měl zkoumat ionosféru s perspektivou vývoje pokročilé ionosférické technologie pro zlepšení komunikačních a navigačních systémů jak pro civilní, tak i pro vojenský sektor (včetně sledování a rozvědky).

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo HAARP ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem HAARP na Google.cz

Hledat termín HAARP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín HAARP ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo HAARP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz HAARP ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo HAARP například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je HAARP? resp. co vlastně znamená slovo HAARP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HAARP, odpověď na dotaz co je to HAARP?. Víte např. kdo to je Zaměstnanec? Znáte a víte kdo je Konšel? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.