Co je to?
Definice výrazu, termínu Anaerobní cvičení. Co znamená odborný pojem Anaerobní cvičení z kategorie Sport?

Co je to Anaerobní cvičení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Anaerobní cvičení?

Anaerobní cvičení je opakem aerobního cvičení. Znamená to, že se cvičí při nedostatečném přísunu kyslíku. Náročné výkony jsou při něm prováděny za velmi krátkou dobu, pohyb je vysoce intenzivní a má vysokou frekvenci. Při anaerobním cvičení vzniká kyslíkový dluh, ve svalech vznikne laktát, který zabrání využít jako zdroj energie tuk a čerpá z cukru uloženého ve svalech.
Jedná se o cvičení určené pro budování svalové hmoty, nikoli pro hubnutí. K anaerobním sportům patří například sprint, posilování, lyžování, cyklistika, squash a další.


Co je to Anaerobní cvičení? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Anaerobní cvičení. Co znamená odborný pojem Anaerobní cvičení z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Anaerobní cvičení s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Anaerobní cvičení patří do kategorie Sport

Klíčová slova: co je to Anaerobní cvičení?, co to je, definice pojmu, heslo, terminus technicus, synonymum, Sport, význam pojmu, formulace, slovo, odborný výraz, slovník, význam, definice, odborné názvosloví, vysvětlení, přesný význam, co znamená


Pojem Anaerobní cvičení je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Anaerobní cvičení na Google.cz

Najít slovo Anaerobní cvičení ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Anaerobní cvičení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Anaerobní cvičení na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Anaerobní cvičení ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anaerobní cvičení ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anaerobní cvičení například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Anaerobní cvičení? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Anaerobní cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Anaerobní cvičení, odpověď na dotaz co je to Anaerobní cvičení?. Víte např. kdo to je Jiří Mádl? Znáte a víte kdo je Zahradní architekt? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.