Co je to?
Odborný výraz, definice slova Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Co je to Think tank? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Think tank

Think tank je anglický pojem, který se používá pro označení výzkumné skupiny, společnosti či instituce zabývající se ekonomikou nebo politikou. Think tank politiku a ekonomiku zkoumá a analyzuje, sbírá informace a nápady a sdružuje nejrůznější experty v oboru. Propojuje akademickou oblast a veřejnost, slouží také k popularizaci.
Think tank nemusí být objektivní, může prosazovat názory své společnosti nebo sponzora.


Co je to Think tank? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Think tank můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Think tank je v sekci politika

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, názvosloví, pojem, politika, definice pojmu, formulace, informace, heslo, odborný výraz, synonymum, přesný význam, slovo, definice, význam slova, Think tank, vysvětlení, politika


Pojem Think tank je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Think tank?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Think tank (z anglického think – myslet – a tank – nádrž) nebo také think factory (factory – továrna) je instituce, společnost nebo skupina pro výzkum, typicky v oblasti politiky nebo ekonomiky.

Jiné informační zdroje o pojmu Think tank

Zkusit najít výraz Think tank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Think tank ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Think tank na Google.cz

Najít termín Think tank ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Think tank ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Think tank na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Think tank například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Think tank? resp. co znamená výraz Think tank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Think tank, odpověď na dotaz co je to Think tank?. Víte např. kdo to je Robert Hájek? Znáte a víte kdo je Dobrodruh? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.