Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Co to je Think tank? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Think tank

Think tank je anglický pojem, který se používá pro označení výzkumné skupiny, společnosti či instituce zabývající se ekonomikou nebo politikou. Think tank politiku a ekonomiku zkoumá a analyzuje, sbírá informace a nápady a sdružuje nejrůznější experty v oboru. Propojuje akademickou oblast a veřejnost, slouží také k popularizaci.
Think tank nemusí být objektivní, může prosazovat názory své společnosti nebo sponzora.


Co je to Think tank? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Think tank? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Think tank patří do sekce Politika

Klíčová slova: co to je, význam, informace, definice, terminus technicus, slovník, odborný výraz, význam slova, Politika, co je to Think tank?, význam pojmu, lexikon, terminologie, wiki, definice pojmu, pojem, heslo, co znamená


Pojem Think tank je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Think tank?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Think tank (z anglického think – myslet – a tank – nádrž) nebo také think factory (factory – továrna) je instituce, společnost nebo skupina pro výzkum, typicky v oblasti politiky nebo ekonomiky.

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Think tank na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Think tank ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Think tank ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Think tank ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Think tank ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Think tank na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Think tank například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Think tank? resp. co se skrývá pod slovem Think tank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Think tank, odpověď na dotaz co je to Think tank?. Víte např. kdo to je Rafael Nadal? Znáte a víte kdo je Štukatér? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.