Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Co to je Think tank? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Think tank?

Think tank je anglický pojem, který se používá pro označení výzkumné skupiny, společnosti či instituce zabývající se ekonomikou nebo politikou. Think tank politiku a ekonomiku zkoumá a analyzuje, sbírá informace a nápady a sdružuje nejrůznější experty v oboru. Propojuje akademickou oblast a veřejnost, slouží také k popularizaci.
Think tank nemusí být objektivní, může prosazovat názory své společnosti nebo sponzora.


Co je to Think tank? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Think tank je v sekci Politika

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, názvosloví, pojem, význam, formulace, Politika, slovo, wiki, význam slova, synonymum, slovník, odborné názvosloví, přesný význam, význam pojmu, terminus technicus, co to je, informace


Pojem Think tank je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Think tank ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Think tank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Think tank ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Think tank ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Think tank na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Think tank ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Think tank například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Think tank? resp. jaká je definice slova Think tank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Think tank, odpověď na dotaz co je to Think tank?. Víte např. kdo to je Anna K? Znáte a víte kdo je Anatom? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.