Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Co to je Think tank? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Think tank?

Think tank je anglický pojem, který se používá pro označení výzkumné skupiny, společnosti či instituce zabývající se ekonomikou nebo politikou. Think tank politiku a ekonomiku zkoumá a analyzuje, sbírá informace a nápady a sdružuje nejrůznější experty v oboru. Propojuje akademickou oblast a veřejnost, slouží také k popularizaci.
Think tank nemusí být objektivní, může prosazovat názory své společnosti nebo sponzora.


Co je to Think tank? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Think tank) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Think tank patří do kategorie Politika

Klíčová slova: slovo, Think tank, definice, přesný výraz, Politika, slovník, lexikon, vysvětlení, význam slova, co to je, odborný výraz, co je to Think tank?, definice pojmu, Politika, synonymum, wiki, formulace, terminus technicus


Pojem Think tank je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Think tank? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Think tank (z anglického think – myslet – a tank – nádrž) nebo také think factory (factory – továrna) je instituce, společnost nebo skupina pro výzkum, typicky v oblasti politiky nebo ekonomiky.

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Think tank na Google.cz

Hledat termín Think tank ve Wikizdrojích

Najít slovo Think tank ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Think tank ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Think tank ve Wikislovníku

Najít heslo Think tank ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Think tank například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Think tank? resp. co přesně označuje termín Think tank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Think tank, odpověď na dotaz co je to Think tank?. Víte např. kdo to je Tkadlec? Znáte a víte kdo je Koželuh? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Think tank v jiné sekci než Politika. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.