Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Co to je Think tank? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Think tank?

Think tank je anglický pojem, který se používá pro označení výzkumné skupiny, společnosti či instituce zabývající se ekonomikou nebo politikou. Think tank politiku a ekonomiku zkoumá a analyzuje, sbírá informace a nápady a sdružuje nejrůznější experty v oboru. Propojuje akademickou oblast a veřejnost, slouží také k popularizaci.
Think tank nemusí být objektivní, může prosazovat názory své společnosti nebo sponzora.


Co je to Think tank? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Think tank s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Think tank patří do kategorie Politika

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminologie, definice, popis, vysvětlení, přesný význam, definice pojmu, přesný výraz, terminus technicus, slovo, význam, Politika, význam pojmu, Think tank, heslo, formulace, wiki, slovník


Pojem Think tank je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Think tank ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Think tank na Google.cz

Hledat termín Think tank ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Think tank na Youtube

Vyhledat slovo Think tank ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Think tank ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Think tank například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Think tank? resp. co se skrývá pod slovem Think tank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Think tank, odpověď na dotaz co je to Think tank?. Víte např. kdo to je Strojvedoucí? Znáte a víte kdo je Anatom? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.