Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Co to je Think tank? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Think tank?

Think tank je anglický pojem, který se používá pro označení výzkumné skupiny, společnosti či instituce zabývající se ekonomikou nebo politikou. Think tank politiku a ekonomiku zkoumá a analyzuje, sbírá informace a nápady a sdružuje nejrůznější experty v oboru. Propojuje akademickou oblast a veřejnost, slouží také k popularizaci.
Think tank nemusí být objektivní, může prosazovat názory své společnosti nebo sponzora.


Co je to Think tank? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Think tank s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Think tank se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, Politika, synonymum, názvosloví, formulace, definice pojmu, co je to Think tank?, informace, heslo, terminus technicus, význam, vysvětlení, popis, odborný výraz, význam slova, co znamená, wiki


Pojem Think tank je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Think tank ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Think tank na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Think tank ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Think tank ve Wikislovníku

Najít termín Think tank ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Think tank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Think tank například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Think tank? resp. co je to Think tank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Think tank, odpověď na dotaz co je to Think tank?. Víte např. kdo to je Prozaik? Znáte a víte kdo je Anatom? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Politika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.