Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Co to je Iphone? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Iphone

Iphone je typ tzv. chytrého telefonu vyráběného společností Apple. Na trh byl Iphone uveden v roce 2007. Jeho ovládání zajišťuje dotykový displej a virtuální klávesnice.


Co je to Iphone? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Iphone se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: odborné názvosloví, názvosloví, slovník, co to je, popis, definice pojmu, význam, informace, terminus technicus, formulace, přesný výraz, lexikon, wiki, termín, Hardware, odborný výraz, terminologie, Iphone


Pojem Iphone je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Iphone? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

iPhone je produkt společnosti Apple, smartphone, nebo-li chytrý mobilní telefon, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s kapesním počítačem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí. Při svém uvedení v roce 2007 iPhone přinesl jako jeden z prvních mobilních telefonů vícedotykové ovládání a zároveň díky vysokým prodejům a oblibě popularizoval celou kategorii smartphonů.

Jiné zdroje informací o pojmu Iphone

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iphone ve Wikimedia Commons

Najít výraz Iphone ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Iphone na Google.cz

Zkusit najít heslo Iphone ve Wikizdrojích

Hledat heslo Iphone ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Iphone na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Iphone například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Iphone? resp. co je to Iphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iphone, odpověď na dotaz co je to Iphone?. Víte např. kdo to je Pedolog? Znáte a víte kdo je Unitář? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hardware. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.