Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Co to je Iphone? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Iphone?

Iphone je typ tzv. chytrého telefonu od americké společností Apple Inc. Jeho ovládání zajišťuje dotykový displej a virtuální klávesnice. Na trh byl Iphone uveden v roce 2007 a do dubna 2020 existuje celkem 24 základních modelů iPhone. Nejnovějším modelem je iPhone 11. iPhone využívá operačního systému iOS. Aplikace lze zakoupit nebo stáhnout z online obchodu App Store. Hlavním a podstatě jediným konkurentem iPhone jsou chytré telefony s operační systém Android.


Co je to Iphone? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Iphone doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Iphone se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: wiki, Hardware, popis, význam pojmu, význam slova, informace, co to je, heslo, odborný výraz, co je to Iphone?, definice, termín, slovo, definice pojmu, pojem, synonymum, lexikon, co znamená


Pojem Iphone je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Iphone dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

iPhone je produkt společnosti Apple, smartphone, nebo-li chytrý mobilní telefon, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s kapesním počítačem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí. Při svém uvedení v roce 2007 iPhone přinesl jako jeden z prvních mobilních telefonů vícedotykové ovládání a zároveň díky vysokým prodejům a oblibě popularizoval celou kategorii smartphonů.

Apple iPhone 6

iPhone 6 od společnosti Apple. Autor: hurk, zdroj: Pixabay
iPhone 6 od společnosti Apple. Autor: hurk, zdroj: Pixabay


Hledejte pojem Iphone v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Iphone ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Iphone ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Iphone ve vyhledávači Yandex

Najít termín Iphone ve Wikislovníku

Najít výraz Iphone ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Iphone ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Iphone například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Iphone? resp. co je to Iphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iphone, odpověď na dotaz co je to Iphone?. Víte např. kdo to je Fandom? Znáte a víte kdo je Císařovna? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Iphone v jiné sekci než Hardware. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.