Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Co to je Iphone? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Iphone?

Iphone je typ tzv. chytrého telefonu od americké společností Apple Inc. Jeho ovládání zajišťuje dotykový displej a virtuální klávesnice. Na trh byl Iphone uveden v roce 2007 a do dubna 2020 existuje celkem 24 základních modelů iPhone. Nejnovějším modelem je iPhone 11. iPhone využívá operačního systému iOS. Aplikace lze zakoupit nebo stáhnout z online obchodu App Store. Hlavním a podstatě jediným konkurentem iPhone jsou chytré telefony s operační systém Android.


Co je to Iphone? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Iphone můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Iphone je v sekci Hardware

Klíčová slova: terminus technicus, vysvětlení, termín, Hardware, přesný význam, wiki, co je to Iphone?, pojem, formulace, terminologie, Hardware, synonymum, význam pojmu, definice pojmu, Iphone, význam, odborné názvosloví, slovník


Pojem Iphone je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín Iphone? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

iPhone je produkt společnosti Apple, smartphone, nebo-li chytrý mobilní telefon, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s kapesním počítačem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí. Při svém uvedení v roce 2007 iPhone přinesl jako jeden z prvních mobilních telefonů vícedotykové ovládání a zároveň díky vysokým prodejům a oblibě popularizoval celou kategorii smartphonů.

Apple iPhone 6

iPhone 6 od společnosti Apple. Autor: hurk, zdroj: Pixabay
iPhone 6 od společnosti Apple. Autor: hurk, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Iphone ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Iphone ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iphone ve Wikimedia Commons

Najít termín Iphone ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Iphone ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Iphone na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Iphone například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Iphone? resp. jaká je definice termínu Iphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iphone, odpověď na dotaz co je to Iphone?. Víte např. kdo to je George Lucas? Znáte a víte kdo je Císařovna? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.