Co je to?
Výraz, termín, definice slova Iphone. Co znamená odborný pojem Iphone z kategorie Hardware?

Co je to Iphone? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Iphone

Iphone je typ tzv. chytrého telefonu od americké společností Apple Inc. Jeho ovládání zajišťuje dotykový displej a virtuální klávesnice. Na trh byl Iphone uveden v roce 2007 a do dubna 2020 existuje celkem 24 základních modelů iPhone. Nejnovějším modelem je iPhone 11. iPhone využívá operačního systému iOS. Aplikace lze zakoupit nebo stáhnout z online obchodu App Store. Hlavním a podstatě jediným konkurentem iPhone jsou chytré telefony s operační systém Android.


Co je to Iphone? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Iphone. Co znamená odborný pojem Iphone z kategorie Hardware?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Iphone doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Iphone se nachází v sekci hardware

Klíčová slova: synonymum, terminus technicus, odborný výraz, wiki, pojem, přesný výraz, co znamená, formulace, názvosloví, definice pojmu, heslo, slovník, slovo, hardware, Iphone, informace, vysvětlení, co to je


Pojem Iphone je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín Iphone? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

iPhone je produkt společnosti Apple, smartphone, nebo-li chytrý mobilní telefon, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s kapesním počítačem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí. Při svém uvedení v roce 2007 iPhone přinesl jako jeden z prvních mobilních telefonů vícedotykové ovládání a zároveň díky vysokým prodejům a oblibě popularizoval celou kategorii smartphonů.

Apple iPhone 6

iPhone 6 od společnosti Apple. Autor: hurk, zdroj: Pixabay
iPhone 6 od společnosti Apple. Autor: hurk, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Iphone ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Iphone ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Iphone ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Iphone na Google.cz

Hledat videa s názvem Iphone na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Iphone ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Iphone například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Iphone? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Iphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iphone, odpověď na dotaz co je to Iphone?. Víte např. kdo to je Josef Abrhám? Znáte a víte kdo je Zoroastrián? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hardware Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.