Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Co to je Iphone? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Iphone?

Iphone je typ tzv. chytrého telefonu od americké společností Apple Inc. Jeho ovládání zajišťuje dotykový displej a virtuální klávesnice. Na trh byl Iphone uveden v roce 2007 a do dubna 2020 existuje celkem 24 základních modelů iPhone. Nejnovějším modelem je iPhone 11. iPhone využívá operačního systému iOS. Aplikace lze zakoupit nebo stáhnout z online obchodu App Store. Hlavním a podstatě jediným konkurentem iPhone jsou chytré telefony s operační systém Android.


Co je to Iphone? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Iphone s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Iphone se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: heslo, terminologie, význam, názvosloví, vysvětlení, přesný výraz, wiki, co znamená, odborný výraz, význam slova, Hardware, slovo, přesný význam, popis, co to je, termín, význam pojmu, lexikon


Pojem Iphone je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín Iphone? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

iPhone je produkt společnosti Apple, smartphone, nebo-li chytrý mobilní telefon, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s kapesním počítačem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí. Při svém uvedení v roce 2007 iPhone přinesl jako jeden z prvních mobilních telefonů vícedotykové ovládání a zároveň díky vysokým prodejům a oblibě popularizoval celou kategorii smartphonů.

Apple iPhone 6

iPhone 6 od společnosti Apple. Autor: hurk, zdroj: Pixabay
iPhone 6 od společnosti Apple. Autor: hurk, zdroj: Pixabay


Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Iphone ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Iphone na Google.cz

Zkusit najít termín Iphone ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Iphone ve Wikizdrojích

Najít výraz Iphone ve Wikislovníku

Najít heslo Iphone ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Iphone například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Iphone? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Iphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iphone, odpověď na dotaz co je to Iphone?. Víte např. kdo to je Mrzout? Znáte a víte kdo je Unitář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.