Co je to?
Výraz, termín, definice slova Antabus. Co znamená odborný pojem Antabus z kategorie Lékařství?

Co je to Antabus? Význam slova

Co znamená termín Antabus? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Antabus je obchodní název pro Disulfiram, což je přípravek používaný pro léčbu závislosti na alkoholu. Antabus je osvědčený lék existující již několik desetiletí. Funguje tak, že když se člověk napije alkoholu, vyvolá fyzickou nevolnost, čímž by měl napomoci tomu, aby si závislý pacient alkohol zošklivil.


Co je to Antabus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Antabus. Co znamená odborný pojem Antabus z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Antabus sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Antabus patří do sekce lékařství

Klíčová slova: popis, co je to Antabus?, termín, definice pojmu, odborné názvosloví, heslo, terminologie, lexikon, slovo, lékařství, význam, informace, lékařství, wiki, význam slova, vysvětlení, synonymum, odborný výraz


Pojem Antabus je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Antabus můžete dozvědět následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Disulfiram (INN), známý též pod svým obchodním názvem Antabus, je lék používaný v léčbě závislosti na alkoholu. Novější onkologický výzkum se věnuje jeho účinkům jako možného léku proti rakovině.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Antabus ve Wikizdrojích

Hledat termín Antabus na Google.cz

Vyhledat heslo Antabus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Antabus ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Antabus ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Antabus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Antabus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Antabus? resp. co je to Antabus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antabus, odpověď na dotaz co je to Antabus?. Víte např. kdo to je Stanislav Polčák? Znáte a víte kdo je Wolfgang Amadeus Mozart? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.