Co je to?
Definice odborného termínu, slova Baráž. Co znamená pojem Baráž z kategorie Sport?

Co je to Baráž? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Baráž

Jedno nebo větší počet utkání uskutečněných mezi dvěma sportovními soupeři, například fotbalovými mužstvy. Jeho cílem je rozhodnout o postupu na nějaký turnaj, třeba mistrovství světa. Rozhodovat se může také o postupu nebo sestupu mužstva mezi sportovními soutěžemi nebo o setrvání v nich. Například baráž a postupu mezi ligovými fotbalovými soutěžemi.


Co je to Baráž? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Baráž. Co znamená pojem Baráž z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Baráž s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Baráž se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: Baráž, popis, Sport, slovník, termín, synonymum, informace, lexikon, význam, definice pojmu, Sport, odborný výraz, pojem, názvosloví, co znamená, slovo, co je to Baráž?, co to je


Pojem Baráž je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Baráž? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Baráž je jedno či série více utkání mezi dvěma soupeři, které má rozhodnout o postupujícím na určitý turnaj (například mistrovství světa či mistrovství Evropy) nebo o setrvání, resp. postupu a sestupu mužstev mezi dvěma sportovními soutěžemi (například mezi dvěma ligovými soutěžemi).

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít heslo Baráž ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Baráž ve Wikimedia Commons

Najít slovo Baráž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Baráž ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Baráž ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Baráž ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Baráž například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Baráž? resp. co znamená výraz Baráž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baráž, odpověď na dotaz co je to Baráž?. Víte např. kdo to je Kastelán? Znáte a víte kdo je Fantomas? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Baráž i v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?