Co je to?
Definice odborného termínu, slova Baráž. Co znamená pojem Baráž z kategorie Sport?

Co je to Baráž? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Baráž?

Jedno nebo větší počet utkání uskutečněných mezi dvěma sportovními soupeři, například fotbalovými mužstvy. Jeho cílem je rozhodnout o postupu na nějaký turnaj, třeba mistrovství světa. Rozhodovat se může také o postupu nebo sestupu mužstva mezi sportovními soutěžemi nebo o setrvání v nich. Například baráž a postupu mezi ligovými fotbalovými soutěžemi.


Co je to Baráž? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Baráž. Co znamená pojem Baráž z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Baráž sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Baráž patří do sekce Sport

Klíčová slova: Sport, co je to Baráž?, vysvětlení, Baráž, terminologie, synonymum, význam slova, slovník, přesný význam, co to je, pojem, význam, co znamená, Sport, definice, lexikon, přesný výraz, termín


Pojem Baráž je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Baráž? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Baráž je jedno či série více utkání mezi dvěma soupeři, které má rozhodnout o postupujícím na určitý turnaj (například mistrovství světa či mistrovství Evropy) nebo o setrvání, resp. postupu a sestupu mužstev mezi dvěma sportovními soutěžemi (například mezi dvěma ligovými soutěžemi).

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Baráž na Google.cz

Hledat videa s názvem Baráž na Youtube

Hledat slovo Baráž ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Baráž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Baráž ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Baráž ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Baráž například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Baráž? resp. jaká je definice termínu Baráž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baráž, odpověď na dotaz co je to Baráž?. Víte např. kdo to je Thorin Pavéza? Znáte a víte kdo je Druh? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Baráž hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?