Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Baráž. Co znamená pojem Baráž z kategorie Sport?

Co to je Baráž? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Baráž

Jedno nebo větší počet utkání uskutečněných mezi dvěma sportovními soupeři, například fotbalovými mužstvy. Jeho cílem je rozhodnout o postupu na nějaký turnaj, třeba mistrovství světa. Rozhodovat se může také o postupu nebo sestupu mužstva mezi sportovními soutěžemi nebo o setrvání v nich. Například baráž a postupu mezi ligovými fotbalovými soutěžemi.


Co je to Baráž? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Baráž. Co znamená pojem Baráž z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Baráž můžete sdílet s ostatními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Baráž je v kategorii sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminologie, přesný výraz, termín, formulace, sport, co to je, slovo, synonymum, informace, slovník, terminus technicus, vysvětlení, co znamená, pojem, Baráž, sport, význam


Pojem Baráž je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Baráž?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Baráž je jedno či série více utkání mezi dvěma soupeři, které má rozhodnout o postupujícím na určitý turnaj (například mistrovství světa či mistrovství Evropy) nebo o setrvání, resp. postupu a sestupu mužstev mezi dvěma sportovními soutěžemi (například mezi dvěma ligovými soutěžemi).

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Baráž ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Baráž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Baráž na Youtube

Vyhledat pojem Baráž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Baráž ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Baráž ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Baráž například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Baráž? resp. co přesně označuje termín Baráž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baráž, odpověď na dotaz co je to Baráž?. Víte např. kdo to je Bad Bunny? Znáte a víte kdo je Synovec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?