Co je to?
Výraz, termín, definice slova Baráž. Co znamená odborný pojem Baráž z kategorie Sport?

Co je to Baráž? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Baráž?

Jedno nebo větší počet utkání uskutečněných mezi dvěma sportovními soupeři, například fotbalovými mužstvy. Jeho cílem je rozhodnout o postupu na nějaký turnaj, třeba mistrovství světa. Rozhodovat se může také o postupu nebo sestupu mužstva mezi sportovními soutěžemi nebo o setrvání v nich. Například baráž a postupu mezi ligovými fotbalovými soutěžemi.


Co je to Baráž? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Baráž. Co znamená odborný pojem Baráž z kategorie Sport?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Baráž patří do kategorie sport

Klíčová slova: popis, přesný výraz, co to je, terminologie, synonymum, význam, terminus technicus, co znamená, význam pojmu, slovo, lexikon, informace, definice, vysvětlení, termín, co je to Baráž?, wiki, pojem


Pojem Baráž je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Baráž? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Baráž je jedno či série více utkání mezi dvěma soupeři, které má rozhodnout o postupujícím na určitý turnaj (například mistrovství světa či mistrovství Evropy) nebo o setrvání, resp. postupu a sestupu mužstev mezi dvěma sportovními soutěžemi (například mezi dvěma ligovými soutěžemi).

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Baráž ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Baráž ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Baráž ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Baráž na Google.cz

Najít slovo Baráž ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Baráž ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Baráž například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Baráž? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Baráž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baráž, odpověď na dotaz co je to Baráž?. Víte např. kdo to je Marion Cotillard? Znáte a víte kdo je Druh? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?