Co je to?
Definice odborného termínu, slova Baráž. Co znamená pojem Baráž z kategorie Sport?

Co je to Baráž? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Baráž?

Jedno nebo větší počet utkání uskutečněných mezi dvěma sportovními soupeři, například fotbalovými mužstvy. Jeho cílem je rozhodnout o postupu na nějaký turnaj, třeba mistrovství světa. Rozhodovat se může také o postupu nebo sestupu mužstva mezi sportovními soutěžemi nebo o setrvání v nich. Například baráž a postupu mezi ligovými fotbalovými soutěžemi.


Co je to Baráž? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Baráž. Co znamená pojem Baráž z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Baráž s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Baráž patří do kategorie Sport

Klíčová slova: formulace, slovo, synonymum, význam pojmu, co to je, Sport, heslo, odborné názvosloví, wiki, popis, pojem, terminus technicus, definice, Sport, názvosloví, co znamená, co je to Baráž?, přesný výraz


Pojem Baráž je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Baráž? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Baráž je jedno či série více utkání mezi dvěma soupeři, které má rozhodnout o postupujícím na určitý turnaj (například mistrovství světa či mistrovství Evropy) nebo o setrvání, resp. postupu a sestupu mužstev mezi dvěma sportovními soutěžemi (například mezi dvěma ligovými soutěžemi).

Více informací o slovu Baráž doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Baráž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Baráž ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Baráž ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Baráž ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Baráž ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Baráž ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Baráž například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Baráž? resp. jaká je definice slova Baráž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baráž, odpověď na dotaz co je to Baráž?. Víte např. kdo to je Miloš Kopecký? Znáte a víte kdo je Druh? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?