Co je to?
Výraz, termín, definice slova Baráž. Co znamená odborný pojem Baráž z kategorie Sport?

Co je to Baráž? Význam slova

Co znamená termín Baráž? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Jedno nebo větší počet utkání uskutečněných mezi dvěma sportovními soupeři, například fotbalovými mužstvy. Jeho cílem je rozhodnout o postupu na nějaký turnaj, třeba mistrovství světa. Rozhodovat se může také o postupu nebo sestupu mužstva mezi sportovními soutěžemi nebo o setrvání v nich. Například baráž a postupu mezi ligovými fotbalovými soutěžemi.


Co je to Baráž? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Baráž. Co znamená odborný pojem Baráž z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Baráž doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Baráž se nachází v sekci sport

Klíčová slova: vysvětlení, význam, definice, heslo, názvosloví, definice pojmu, přesný význam, co je to Baráž?, sport, termín, popis, terminus technicus, slovo, synonymum, formulace, informace, Baráž, terminologie


Pojem Baráž je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Baráž?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Baráž je jedno či série více utkání mezi dvěma soupeři, které má rozhodnout o postupujícím na určitý turnaj (například mistrovství světa či mistrovství Evropy) nebo o setrvání, resp. postupu a sestupu mužstev mezi dvěma sportovními soutěžemi (například mezi dvěma ligovými soutěžemi).

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Baráž ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Baráž ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Baráž na Google.cz

Vyhledat slovo Baráž ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Baráž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Baráž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Baráž například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte co znamená slovo Baráž? resp. jaký je význam slova Baráž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baráž, odpověď na dotaz co je to Baráž?. Víte např. kdo to je Dmitrij Medveděv? Znáte a víte kdo je Mojžíš? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?