Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Co je to Zálohová faktura? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Zálohová faktura

Zálohová faktura není vlastně pravou fakturou. Je to druh výzvy zákazníkovi, kdy prodejce vyzývá k platbě předem nebo alespoň k platbě zálohy. V zálohové faktuře jsou uvedeny všechny podstatné informace, tedy údaje pro platbu.
Obchodníci používají zálohovou fakturu také tehdy, když se domnívají, že by mohlo dojít k problémům s placením ze strany zákazníka. Zálohová faktura není předmětem účetnictví, po zaplacení se vystavuje skutečná faktura.


Co je to Zálohová faktura? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Zálohová faktura s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zálohová faktura patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, Účetnictví, slovo, definice pojmu, popis, názvosloví, odborné názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, co je to Zálohová faktura?, termín, význam, wiki, co znamená, terminologie, terminus technicus, heslo, přesný výraz


Pojem Zálohová faktura je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Zálohová faktura lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Zálohová faktura ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Zálohová faktura ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Zálohová faktura ve Wikislovníku

Najít výraz Zálohová faktura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zálohová faktura ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Zálohová faktura ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zálohová faktura například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Zálohová faktura? resp. jaká je definice slova Zálohová faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zálohová faktura, odpověď na dotaz co je to Zálohová faktura?. Víte např. kdo to je Barbora Šámalová? Znáte a víte kdo je Zbyněk Drda? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Účetnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!