Co je to?
Definice výrazu Zálohová faktura. Co znamená odborný pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Co je Zálohová faktura? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zálohová faktura?

Zálohová faktura není vlastně pravou fakturou. Je to druh výzvy zákazníkovi, kdy prodejce vyzývá k platbě předem nebo alespoň k platbě zálohy. V zálohové faktuře jsou uvedeny všechny podstatné informace, tedy údaje pro platbu.
Obchodníci používají zálohovou fakturu také tehdy, když se domnívají, že by mohlo dojít k problémům s placením ze strany zákazníka. Zálohová faktura není předmětem účetnictví, po zaplacení se vystavuje skutečná faktura.


Co je to Zálohová faktura? Význam slova, termín, Definice výrazu Zálohová faktura. Co znamená odborný pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Zálohová faktura? s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Zálohová faktura je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: termín, informace, wiki, pojem, co to je, co je to Zálohová faktura?, Účetnictví, přesný výraz, Účetnictví, popis, odborné názvosloví, formulace, názvosloví, vysvětlení, slovo, význam, synonymum, slovník


Pojem Zálohová faktura je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Zálohová faktura na Google.cz

Hledat videa s názvem Zálohová faktura na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zálohová faktura ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Zálohová faktura ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Zálohová faktura ve Wikipedii

Zkusit najít Zálohová faktura ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zálohová faktura například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Zálohová faktura? resp. co znamená Zálohová faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zálohová faktura, odpověď na dotaz co je to Zálohová faktura?. Víte např. kdo to je Valerij Gerasimov? Znáte a víte kdo je Trestanec? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Účetnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!