Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Co je to Zálohová faktura? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Zálohová faktura

Zálohová faktura není vlastně pravou fakturou. Je to druh výzvy zákazníkovi, kdy prodejce vyzývá k platbě předem nebo alespoň k platbě zálohy. V zálohové faktuře jsou uvedeny všechny podstatné informace, tedy údaje pro platbu.
Obchodníci používají zálohovou fakturu také tehdy, když se domnívají, že by mohlo dojít k problémům s placením ze strany zákazníka. Zálohová faktura není předmětem účetnictví, po zaplacení se vystavuje skutečná faktura.


Co je to Zálohová faktura? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Zálohová faktura s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Zálohová faktura se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice, význam, co to je, slovo, wiki, co je to Zálohová faktura?, význam slova, Zálohová faktura, názvosloví, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, Účetnictví, pojem, termín, definice pojmu, formulace


Pojem Zálohová faktura je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Zálohová faktura ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Zálohová faktura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zálohová faktura ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zálohová faktura ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Zálohová faktura ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Zálohová faktura ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zálohová faktura například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Zálohová faktura? resp. co se skrývá pod slovem Zálohová faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zálohová faktura, odpověď na dotaz co je to Zálohová faktura?. Víte např. kdo to je Vlasta Chramostová? Znáte a víte kdo je Zbyněk Drda? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!