Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zálohová faktura. Co znamená odborný pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Co je Zálohová faktura?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zálohová faktura?

Zálohová faktura není vlastně pravou fakturou. Je to druh výzvy zákazníkovi, kdy prodejce vyzývá k platbě předem nebo alespoň k platbě zálohy. V zálohové faktuře jsou uvedeny všechny podstatné informace, tedy údaje pro platbu.
Obchodníci používají zálohovou fakturu také tehdy, když se domnívají, že by mohlo dojít k problémům s placením ze strany zákazníka. Zálohová faktura není předmětem účetnictví, po zaplacení se vystavuje skutečná faktura.


Co je to Zálohová faktura? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zálohová faktura. Co znamená odborný pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Zálohová faktura? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Zálohová faktura je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: popis, lexikon, význam slova, vysvětlení, informace, přesný výraz, definice, definice pojmu, slovo, formulace, význam, heslo, co to je, co je to Zálohová faktura?, význam pojmu, wiki, odborné názvosloví, Zálohová faktura


Pojem Zálohová faktura je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zálohová faktura ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Zálohová faktura na Google.cz

Hledat termín Zálohová faktura na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Zálohová faktura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Zálohová faktura ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zálohová faktura ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zálohová faktura například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice termínu Zálohová faktura? resp. co to je Zálohová faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zálohová faktura, odpověď na dotaz co je to Zálohová faktura?. Víte např. kdo to je Radek John? Znáte a víte kdo je Sebevrah? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Účetnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Účetnictví, lampa stoh faktur, zálohová faktura, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!