Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Co je to Zálohová faktura? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Zálohová faktura

Zálohová faktura není vlastně pravou fakturou. Je to druh výzvy zákazníkovi, kdy prodejce vyzývá k platbě předem nebo alespoň k platbě zálohy. V zálohové faktuře jsou uvedeny všechny podstatné informace, tedy údaje pro platbu.
Obchodníci používají zálohovou fakturu také tehdy, když se domnívají, že by mohlo dojít k problémům s placením ze strany zákazníka. Zálohová faktura není předmětem účetnictví, po zaplacení se vystavuje skutečná faktura.


Co je to Zálohová faktura? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zálohová faktura sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zálohová faktura patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, názvosloví, terminologie, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, Zálohová faktura, odborné názvosloví, odborný výraz, slovník, heslo, definice pojmu, přesný význam, informace, wiki, lexikon, formulace, co znamená


Pojem Zálohová faktura je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Zálohová faktura na Google.cz

Zkusit najít pojem Zálohová faktura ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Zálohová faktura na Youtube

Hledat heslo Zálohová faktura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Zálohová faktura ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Zálohová faktura ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zálohová faktura například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Zálohová faktura? resp. co je to Zálohová faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zálohová faktura, odpověď na dotaz co je to Zálohová faktura?. Víte např. kdo to je Sanitář? Znáte a víte kdo je Zbyněk Drda? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Účetnictví. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!