Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zálohová faktura. Co znamená odborný pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Co je to Zálohová faktura? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Zálohová faktura?

Zálohová faktura není vlastně pravou fakturou. Je to druh výzvy zákazníkovi, kdy prodejce vyzývá k platbě předem nebo alespoň k platbě zálohy. V zálohové faktuře jsou uvedeny všechny podstatné informace, tedy údaje pro platbu.
Obchodníci používají zálohovou fakturu také tehdy, když se domnívají, že by mohlo dojít k problémům s placením ze strany zákazníka. Zálohová faktura není předmětem účetnictví, po zaplacení se vystavuje skutečná faktura.


Co je to Zálohová faktura? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zálohová faktura. Co znamená odborný pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Zálohová faktura s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Zálohová faktura je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, wiki, co znamená, slovo, terminologie, Zálohová faktura, přesný výraz, heslo, význam, odborné názvosloví, lexikon, slovník, terminus technicus, Účetnictví, co je to Zálohová faktura?, definice, termín, definice pojmu


Pojem Zálohová faktura je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Zálohová faktura hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít heslo Zálohová faktura ve Wikislovníku

Najít pojem Zálohová faktura na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zálohová faktura ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Zálohová faktura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Zálohová faktura ve Wikipedii

Vyhledat výraz Zálohová faktura ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zálohová faktura například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zálohová faktura? resp. co označuje slovo Zálohová faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zálohová faktura, odpověď na dotaz co je to Zálohová faktura?. Víte např. kdo to je Nemesis? Znáte a víte kdo je Lempl? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Účetnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!