Co je to?
Výraz, termín, definice slova Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Co je to Recenze? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Recenze?

Recenze je v současné době nejčastěji chápána jako písemný útvar, který má za úkol informovat čtenáře o nějakém novém produktu, případně o události nebo situaci.
Recenze se vyskytuje jak v odborných periodikách, tak i v časopisech nebo magazínech určených široké základně lidí.
Recenze má poměrně vysoký význam, pokud je dobře napsaná, může posloužit i jako reklamní produkt, na který dá obrovské procento lidí.


Co je to Recenze? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Recenze se nachází v kategorii literatura

Klíčová slova: formulace, lexikon, význam, přesný význam, co znamená, definice, informace, literatura, přesný výraz, pojem, význam slova, co to je, vysvětlení, literatura, význam pojmu, popis, Recenze, názvosloví


Pojem Recenze je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Recenze píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Recenze (z lat. re-censeó, (znovu) posoudit, zhodnotit) je písemný kritický posudek uměleckého nebo vědeckého díla. Autor recenze je recenzent. Recenze může být určena k publikaci, anebo naopak jako podklad recenzního řízení, v němž se o publikaci rozhoduje.

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Recenze ve Wikizdrojích

Hledat pojem Recenze na Google.cz

Zkusit najít slovo Recenze ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Recenze na Youtube

Vyhledat termín Recenze ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Recenze ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Recenze například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Recenze? resp. co označuje slovo Recenze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Recenze, odpověď na dotaz co je to Recenze?. Víte např. kdo to je John Locke? Znáte a víte kdo je Satan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci literatura. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.