Co je to?
Definice výrazu Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Co to je Recenze? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Recenze?

Recenze je v současné době nejčastěji chápána jako písemný útvar, který má za úkol informovat čtenáře o nějakém novém produktu, případně o události nebo situaci.
Recenze se vyskytuje jak v odborných periodikách, tak i v časopisech nebo magazínech určených široké základně lidí.
Recenze má poměrně vysoký význam, pokud je dobře napsaná, může posloužit i jako reklamní produkt, na který dá obrovské procento lidí.


Co je to Recenze? Význam slova, termín, Definice výrazu Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Recenze můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Recenze je v sekci Literatura

Klíčová slova: definice pojmu, co je to Recenze?, informace, odborný výraz, wiki, definice, Recenze, heslo, Literatura, význam, vysvětlení, slovo, pojem, přesný výraz, lexikon, co to je, slovník, terminus technicus


Pojem Recenze je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Recenze? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Recenze (z lat. re-censeó, (znovu) posoudit, zhodnotit) je písemný kritický posudek uměleckého nebo vědeckého díla. Autor recenze je recenzent. Recenze může být určena k publikaci, anebo naopak jako podklad recenzního řízení, v němž se o publikaci rozhoduje.

Pro více informací o heslu Recenze zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Recenze ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Recenze ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Recenze ve Wikimedia Commons

Najít heslo Recenze na Google.cz

Vyhledat slovo Recenze ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Recenze ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Recenze například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Recenze? resp. co se přesně ukrývá za slovem Recenze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Recenze, odpověď na dotaz co je to Recenze?. Víte např. kdo to je Clark Rockefeller? Znáte a víte kdo je Pesimista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Literatura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.