Co je to?
Výraz, termín, definice slova Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Co je Recenze? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Recenze

Recenze je v současné době nejčastěji chápána jako písemný útvar, který má za úkol informovat čtenáře o nějakém novém produktu, případně o události nebo situaci.
Recenze se vyskytuje jak v odborných periodikách, tak i v časopisech nebo magazínech určených široké základně lidí.
Recenze má poměrně vysoký význam, pokud je dobře napsaná, může posloužit i jako reklamní produkt, na který dá obrovské procento lidí.


Co je to Recenze? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Recenze sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Recenze je v kategorii literatura

Klíčová slova: slovník, synonymum, co je to Recenze?, informace, definice, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, terminus technicus, formulace, pojem, odborné názvosloví, co znamená, popis, co to je, slovo, vysvětlení, heslo


Pojem Recenze je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Recenze? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Recenze (z lat. re-censeó, (znovu) posoudit, zhodnotit) je písemný kritický posudek uměleckého nebo vědeckého díla. Autor recenze je recenzent. Recenze může být určena k publikaci, anebo naopak jako podklad recenzního řízení, v němž se o publikaci rozhoduje.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Recenze ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Recenze ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Recenze ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Recenze ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Recenze ve Wikizdrojích

Hledat slovo Recenze na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Recenze například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to Recenze? resp. co vlastně znamená slovo Recenze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Recenze, odpověď na dotaz co je to Recenze?. Víte např. kdo to je Sklář? Znáte a víte kdo je Občan? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je literatura. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.