Co je to?
Definice výrazu Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Co to je Recenze? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Recenze?

Recenze je v současné době nejčastěji chápána jako písemný útvar, který má za úkol informovat čtenáře o nějakém novém produktu, případně o události nebo situaci.
Recenze se vyskytuje jak v odborných periodikách, tak i v časopisech nebo magazínech určených široké základně lidí.
Recenze má poměrně vysoký význam, pokud je dobře napsaná, může posloužit i jako reklamní produkt, na který dá obrovské procento lidí.


Co je to Recenze? Význam slova, termín, Definice výrazu Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Recenze je v sekci Literatura

Klíčová slova: slovo, formulace, heslo, význam, terminus technicus, lexikon, definice pojmu, odborný výraz, pojem, co znamená, význam slova, wiki, slovník, Recenze, terminologie, co to je, synonymum, termín


Pojem Recenze je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Recenze?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Recenze (z lat. re-censeó, (znovu) posoudit, zhodnotit) je písemný kritický posudek uměleckého nebo vědeckého díla. Autor recenze je recenzent. Recenze může být určena k publikaci, anebo naopak jako podklad recenzního řízení, v němž se o publikaci rozhoduje.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Recenze na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Recenze ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Recenze ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Recenze ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Recenze ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Recenze ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Recenze například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Recenze? resp. co to je Recenze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Recenze, odpověď na dotaz co je to Recenze?. Víte např. kdo to je Zuzana Čaputová? Znáte a víte kdo je Referent? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Literatura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.