Co je to?
Definice výrazu Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Co to je Recenze? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Recenze?

Recenze je v současné době nejčastěji chápána jako písemný útvar, který má za úkol informovat čtenáře o nějakém novém produktu, případně o události nebo situaci.
Recenze se vyskytuje jak v odborných periodikách, tak i v časopisech nebo magazínech určených široké základně lidí.
Recenze má poměrně vysoký význam, pokud je dobře napsaná, může posloužit i jako reklamní produkt, na který dá obrovské procento lidí.


Co je to Recenze? Význam slova, termín, Definice výrazu Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Recenze? s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Recenze je v sekci Literatura

Klíčová slova: terminus technicus, definice, přesný význam, odborný výraz, lexikon, co je to Recenze?, popis, názvosloví, co to je, odborné názvosloví, vysvětlení, význam pojmu, slovník, pojem, Literatura, přesný výraz, Recenze, synonymum


Pojem Recenze je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Recenze? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Recenze (z lat. re-censeó, (znovu) posoudit, zhodnotit) je písemný kritický posudek uměleckého nebo vědeckého díla. Autor recenze je recenzent. Recenze může být určena k publikaci, anebo naopak jako podklad recenzního řízení, v němž se o publikaci rozhoduje.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Recenze ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Recenze na Google.cz

Hledat pojem Recenze ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Recenze ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Recenze ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Recenze ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Recenze například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Recenze? resp. co je to Recenze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Recenze, odpověď na dotaz co je to Recenze?. Víte např. kdo to je Floutek? Znáte a víte kdo je Občan? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Literatura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.