Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zubní můstek. Co znamená pojem Zubní můstek z kategorie Lékařství?

Co je Zubní můstek? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Zubní můstek

Zubní můstek slouží jako náhrada části chrupu. Upevňuje se na zdravé zuby sousedící s poškozenou částí chrupu. K ukotvení se používají kovové korunky nebo jiné speciální konstrukce.
Zubní můstek je řešením takových případů, kdy chybí jeden nebo více zubů a není možno použít implantáty. Lze tak nahradit až čtyři zuby. Jde o protetické výrobky, které dokážou rychle zabránit změnám polohy ostatních zubů, poruchám skusu a dalším nevratným změnám.


Co je to Zubní můstek? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zubní můstek. Co znamená pojem Zubní můstek z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Zubní můstek patří do sekce lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, synonymum, slovník, odborné názvosloví, slovo, lékařství, formulace, význam slova, terminus technicus, termín, lékařství, význam, odborný výraz, informace, co znamená, přesný výraz, terminologie, popis


Pojem Zubní můstek je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Zubní můstek? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zubní můstek je částečnou náhradou chrupu. Zubní můstek je upevněn pomocí kovových korunek, nebo jiným zařízením na okolních zdravých zubech. Zubní můstky se zhotovují v těch případech, kdy je nutné nahradit jeden nebo více chybějících zubů a nelze to udělat pomocí implantátu.

Pro více informací o heslu Zubní můstek zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zubní můstek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Zubní můstek ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Zubní můstek ve vyhledávači Yandex

Najít termín Zubní můstek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Zubní můstek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Zubní můstek ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Zubní můstek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte co je to Zubní můstek? resp. co je to Zubní můstek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zubní můstek, odpověď na dotaz co je to Zubní můstek?. Víte např. kdo to je Herb Kelleher? Znáte a víte kdo je Jacques Derrida? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Zubní můstek i jinde než v sekci než v lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.