Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zubní můstek. Co znamená odborný pojem Zubní můstek z kategorie Lékařství?

Co je to Zubní můstek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zubní můstek?

Zubní můstek slouží jako náhrada části chrupu. Upevňuje se na zdravé zuby sousedící s poškozenou částí chrupu. K ukotvení se používají kovové korunky nebo jiné speciální konstrukce.
Zubní můstek je řešením takových případů, kdy chybí jeden nebo více zubů a není možno použít implantáty. Lze tak nahradit až čtyři zuby. Jde o protetické výrobky, které dokážou rychle zabránit změnám polohy ostatních zubů, poruchám skusu a dalším nevratným změnám.


Co je to Zubní můstek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zubní můstek. Co znamená odborný pojem Zubní můstek z kategorie Lékařství?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Zubní můstek můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Zubní můstek je v kategorii lékařství

Klíčová slova: lékařství, co je to Zubní můstek?, názvosloví, popis, Zubní můstek, co znamená, vysvětlení, význam, význam slova, wiki, definice pojmu, lékařství, přesný výraz, co to je, informace, odborné názvosloví, terminus technicus, lexikon


Pojem Zubní můstek je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Zubní můstek?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Zubní můstek je částečnou náhradou chrupu. Zubní můstek je upevněn pomocí kovových korunek, nebo jiným zařízením na okolních zdravých zubech. Zubní můstky se zhotovují v těch případech, kdy je nutné nahradit jeden nebo více chybějících zubů a nelze to udělat pomocí implantátu.

Další zdroje informací o slovu Zubní můstek

Vyhledat termín Zubní můstek ve vyhledávači Qwant

Najít termín Zubní můstek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Zubní můstek na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zubní můstek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Zubní můstek na Youtube

Najít výraz Zubní můstek ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Zubní můstek například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Zubní můstek? resp. co znamená Zubní můstek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zubní můstek, odpověď na dotaz co je to Zubní můstek?. Víte např. kdo to je Tydýt? Znáte a víte kdo je Magda Vášáryová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.