Co je to?
Definice výrazu No-go zóna. Co znamená odborný pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Co je No-go zóna?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu No-go zóna?

No-go-zóna je označení pocházející z angličtiny a slouží pro označení území, které je pod kontrolou určité skupiny lidí. Ti s použitím síly brání ve vstupu jiným lidem.
No-go-zóny jsou ve většině případů ovládány neoficiálními ozbrojenými jednotkami a vstup na jejich území si lze vynutit opět jedině silou. Často se takto označují místa se špatnou pověstí, kde vládne kriminalita a násilí, což ostatní lidi odrazuje od vstupu.


Co je to No-go zóna? Význam slova, termín, Definice výrazu No-go zóna. Co znamená odborný pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to No-go zóna? s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem No-go zóna je v sekci právo

Klíčová slova: synonymum, slovník, význam pojmu, wiki, přesný výraz, pojem, terminus technicus, co to je, slovo, definice pojmu, význam slova, přesný význam, co je to No-go zóna?, definice, význam, popis, No-go zóna, terminologie


Pojem No-go zóna je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu No-go zóna píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

No-go zóna (z angličtiny, též no-go area) je místo kontrolované skupinou lidí, kteří používají sílu k zabránění vstupu ostatním lidem. Taková místa jsou kontrolována obvykle paramilitantními jednotkami a policie, armáda či obecně složky integrovaného záchranného systému si mohou vynutit vstup jen silou. Tento pojem také bývá používán pokud se odkazuje k místu, které má násilnou pověst a kriminalitu, jež děsí lidi, aby tam vstupovali.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz No-go zóna na Google.cz

Hledat pojem No-go zóna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz No-go zóna na Google obrázcích

Vyhledat pojem No-go zóna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo No-go zóna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem No-go zóna na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo No-go zóna například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co je to No-go zóna? resp. co znamená No-go zóna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu No-go zóna, odpověď na dotaz co je to No-go zóna?. Víte např. kdo to je Elf? Znáte a víte kdo je John Dalton? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v právo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.