Co je to?
Odborný výraz, definice slova No-go zóna. Co znamená pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Co je to No-go zóna? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla No-go zóna?

No-go-zóna je označení pocházející z angličtiny a slouží pro označení území, které je pod kontrolou určité skupiny lidí. Ti s použitím síly brání ve vstupu jiným lidem.
No-go-zóny jsou ve většině případů ovládány neoficiálními ozbrojenými jednotkami a vstup na jejich území si lze vynutit opět jedině silou. Často se takto označují místa se špatnou pověstí, kde vládne kriminalita a násilí, což ostatní lidi odrazuje od vstupu.


Co je to No-go zóna? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova No-go zóna. Co znamená pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín No-go zóna patří do kategorie Právo

Klíčová slova: názvosloví, heslo, No-go zóna, Právo, přesný výraz, význam slova, co to je, pojem, definice, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, formulace, co znamená, wiki, slovo, slovník, terminologie


Pojem No-go zóna je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu No-go zóna?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

No-go zóna (z angličtiny, též no-go area) je místo kontrolované skupinou lidí, kteří používají sílu k zabránění vstupu ostatním lidem. Taková místa jsou kontrolována obvykle paramilitantními jednotkami a policie, armáda či obecně složky integrovaného záchranného systému si mohou vynutit vstup jen silou. Tento pojem také bývá používán pokud se odkazuje k místu, které má násilnou pověst a kriminalitu, jež děsí lidi, aby tam vstupovali.

Další informační zdroje

Zkusit najít pojem No-go zóna ve Wikislovníku

Hledat termín No-go zóna ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo No-go zóna ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín No-go zóna ve vyhledávači Qwant

Najít výraz No-go zóna na Google.cz

Zkusit najít termín No-go zóna ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo No-go zóna například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená No-go zóna? resp. jaký je význam pojmu No-go zóna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu No-go zóna, odpověď na dotaz co je to No-go zóna?. Víte např. kdo to je Tester? Znáte a víte kdo je Proděkan? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu No-go zóna i v jiných kategoriích (než Právo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.