Co je to?
Odborný výraz, definice slova No-go zóna. Co znamená pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Co je to No-go zóna? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu No-go zóna

No-go-zóna je označení pocházející z angličtiny a slouží pro označení území, které je pod kontrolou určité skupiny lidí. Ti s použitím síly brání ve vstupu jiným lidem.
No-go-zóny jsou ve většině případů ovládány neoficiálními ozbrojenými jednotkami a vstup na jejich území si lze vynutit opět jedině silou. Často se takto označují místa se špatnou pověstí, kde vládne kriminalita a násilí, což ostatní lidi odrazuje od vstupu.


Co je to No-go zóna? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova No-go zóna. Co znamená pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu No-go zóna? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín No-go zóna patří do sekce Právo

Klíčová slova: vysvětlení, terminologie, termín, význam pojmu, terminus technicus, význam, popis, co znamená, Právo, formulace, synonymum, definice pojmu, co to je, No-go zóna, přesný výraz, pojem, definice, Právo


Pojem No-go zóna je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín No-go zóna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo No-go zóna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem No-go zóna ve Wikimedia Commons

Hledat výraz No-go zóna ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz No-go zóna ve Wikipedii

Zkusit najít termín No-go zóna ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo No-go zóna například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená No-go zóna? resp. jaký je význam pojmu No-go zóna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu No-go zóna, odpověď na dotaz co je to No-go zóna?. Víte např. kdo to je Andrej Babiš? Znáte a víte kdo je Pitaval? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.