Co je to?
Odborný výraz, definice slova No-go zóna. Co znamená pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Co je to No-go zóna? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu No-go zóna

No-go-zóna je označení pocházející z angličtiny a slouží pro označení území, které je pod kontrolou určité skupiny lidí. Ti s použitím síly brání ve vstupu jiným lidem.
No-go-zóny jsou ve většině případů ovládány neoficiálními ozbrojenými jednotkami a vstup na jejich území si lze vynutit opět jedině silou. Často se takto označují místa se špatnou pověstí, kde vládne kriminalita a násilí, což ostatní lidi odrazuje od vstupu.


Co je to No-go zóna? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova No-go zóna. Co znamená pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova No-go zóna? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem No-go zóna je v kategorii Právo

Klíčová slova: definice, význam, vysvětlení, co to je, wiki, odborný výraz, co znamená, význam pojmu, přesný výraz, No-go zóna, pojem, popis, slovo, informace, lexikon, synonymum, význam slova, přesný význam


Pojem No-go zóna je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu No-go zóna?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

No-go zóna (z angličtiny, též no-go area) je místo kontrolované skupinou lidí, kteří používají sílu k zabránění vstupu ostatním lidem. Taková místa jsou kontrolována obvykle paramilitantními jednotkami a policie, armáda či obecně složky integrovaného záchranného systému si mohou vynutit vstup jen silou. Tento pojem také bývá používán pokud se odkazuje k místu, které má násilnou pověst a kriminalitu, jež děsí lidi, aby tam vstupovali.

Více informací o slovu No-go zóna doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz No-go zóna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo No-go zóna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo No-go zóna na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo No-go zóna ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín No-go zóna ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem No-go zóna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo No-go zóna například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova No-go zóna? resp. co vlastně znamená slovo No-go zóna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu No-go zóna, odpověď na dotaz co je to No-go zóna?. Víte např. kdo to je Rudolf Schuster? Znáte a víte kdo je Proděkan? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto termín No-go zóna hledat i v jiných kategoriích (než Právo) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.