Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Co je to Zlatý klas? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zlatý klas?

Zlatý klas je název výrobku firmy Dr. Oetker. Jedná se o krémový prášek, podobný vanilkovému pudinku. Zlatý klas obsahuje škroby, přidána jsou aromata a také barviva. Lze ho uvařit ve šťávě, vodě nebo mléce a použít při přípravě krémů na dorty či řezy, náplní, jako samostatný dezert nebo místo želatiny.
Je možné kombinovat ho s ořechy, čokoládou, kakaem, kávou rumem, mandlemi a dalšími přísadami. Zlatý klas se používá také jako náhrada části mouky v moučnících, kdy dodává specifickou a jemnou chuť.


Co je to Zlatý klas? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Zlatý klas? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zlatý klas se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co znamená, definice, synonymum, odborný výraz, formulace, heslo, Zlatý klas, Jídlo, co je to Zlatý klas?, význam pojmu, názvosloví, terminologie, terminus technicus, přesný význam, co to je, význam slova, pojem, slovník


Pojem Zlatý klas je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zlatý klas doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Zlatý klas ve Wikislovníku

Hledat pojem Zlatý klas ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zlatý klas ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Zlatý klas ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zlatý klas ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Zlatý klas ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatý klas například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Zlatý klas? resp. co přesně označuje termín Zlatý klas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zlatý klas, odpověď na dotaz co je to Zlatý klas?. Víte např. kdo to je Andrew Stroehlein? Znáte a víte kdo je Legionář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.