Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Co je to Zlatý klas? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Zlatý klas?

Zlatý klas je název výrobku firmy Dr. Oetker. Jedná se o krémový prášek, podobný vanilkovému pudinku. Zlatý klas obsahuje škroby, přidána jsou aromata a také barviva. Lze ho uvařit ve šťávě, vodě nebo mléce a použít při přípravě krémů na dorty či řezy, náplní, jako samostatný dezert nebo místo želatiny.
Je možné kombinovat ho s ořechy, čokoládou, kakaem, kávou rumem, mandlemi a dalšími přísadami. Zlatý klas se používá také jako náhrada části mouky v moučnících, kdy dodává specifickou a jemnou chuť.


Co je to Zlatý klas? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Zlatý klas patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: lexikon, formulace, slovník, Jídlo, odborné názvosloví, wiki, synonymum, význam slova, Zlatý klas, termín, popis, terminologie, přesný význam, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, slovo, heslo


Pojem Zlatý klas je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Zlatý klas lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zlatý klas ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Zlatý klas na Google.cz

Hledat videa s názvem Zlatý klas na Youtube

Najít heslo Zlatý klas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Zlatý klas ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zlatý klas ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatý klas například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Zlatý klas? resp. co znamená výraz Zlatý klas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zlatý klas, odpověď na dotaz co je to Zlatý klas?. Víte např. kdo to je Specialista HR? Znáte a víte kdo je Transgender? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.