Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Co je to Zlatý klas? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zlatý klas?

Zlatý klas je název výrobku firmy Dr. Oetker. Jedná se o krémový prášek, podobný vanilkovému pudinku. Zlatý klas obsahuje škroby, přidána jsou aromata a také barviva. Lze ho uvařit ve šťávě, vodě nebo mléce a použít při přípravě krémů na dorty či řezy, náplní, jako samostatný dezert nebo místo želatiny.
Je možné kombinovat ho s ořechy, čokoládou, kakaem, kávou rumem, mandlemi a dalšími přísadami. Zlatý klas se používá také jako náhrada části mouky v moučnících, kdy dodává specifickou a jemnou chuť.


Co je to Zlatý klas? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Zlatý klas) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Zlatý klas patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: wiki, Jídlo, terminus technicus, přesný význam, odborné názvosloví, heslo, význam slova, vysvětlení, formulace, synonymum, slovník, termín, terminologie, názvosloví, informace, lexikon, definice, popis


Pojem Zlatý klas je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Zlatý klas na Youtube

Hledat termín Zlatý klas ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zlatý klas ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Zlatý klas ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Zlatý klas ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Zlatý klas ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatý klas například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Zlatý klas? resp. co to je Zlatý klas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zlatý klas, odpověď na dotaz co je to Zlatý klas?. Víte např. kdo to je Fanoušek? Znáte a víte kdo je Legionář? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zlatý klas v jiné sekci než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.