Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Zlatý klas. Co znamená pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Co je Zlatý klas? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Zlatý klas

Zlatý klas je název výrobku firmy Dr. Oetker. Jedná se o krémový prášek, podobný vanilkovému pudinku. Zlatý klas obsahuje škroby, přidána jsou aromata a také barviva. Lze ho uvařit ve šťávě, vodě nebo mléce a použít při přípravě krémů na dorty či řezy, náplní, jako samostatný dezert nebo místo želatiny.
Je možné kombinovat ho s ořechy, čokoládou, kakaem, kávou rumem, mandlemi a dalšími přísadami. Zlatý klas se používá také jako náhrada části mouky v moučnících, kdy dodává specifickou a jemnou chuť.


Co je to Zlatý klas? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Zlatý klas. Co znamená pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Zlatý klas s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Zlatý klas se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: termín, co to je, terminologie, slovník, co je to Zlatý klas?, vysvětlení, jídlo, Zlatý klas, heslo, odborný výraz, význam, formulace, wiki, informace, přesný výraz, význam slova, odborné názvosloví, popis


Pojem Zlatý klas je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Zlatý klas zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Zlatý klas ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zlatý klas ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Zlatý klas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Zlatý klas ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Zlatý klas ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Zlatý klas ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatý klas například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zlatý klas? resp. jaký je přesný význam slova Zlatý klas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zlatý klas, odpověď na dotaz co je to Zlatý klas?. Víte např. kdo to je Ječmínek? Znáte a víte kdo je Démokritos? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.