Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Co je to Zlatý klas? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zlatý klas

Zlatý klas je název výrobku firmy Dr. Oetker. Jedná se o krémový prášek, podobný vanilkovému pudinku. Zlatý klas obsahuje škroby, přidána jsou aromata a také barviva. Lze ho uvařit ve šťávě, vodě nebo mléce a použít při přípravě krémů na dorty či řezy, náplní, jako samostatný dezert nebo místo želatiny.
Je možné kombinovat ho s ořechy, čokoládou, kakaem, kávou rumem, mandlemi a dalšími přísadami. Zlatý klas se používá také jako náhrada části mouky v moučnících, kdy dodává specifickou a jemnou chuť.


Co je to Zlatý klas? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Zlatý klas můžete sdílet s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Zlatý klas je v kategorii jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, význam, pojem, Zlatý klas, názvosloví, terminus technicus, formulace, lexikon, co to je, význam slova, odborný výraz, co je to Zlatý klas?, odborné názvosloví, vysvětlení, heslo, terminologie, význam pojmu, definice


Pojem Zlatý klas je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Zlatý klas

Zkusit najít termín Zlatý klas ve Wikipedii

Hledat slovo Zlatý klas ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Zlatý klas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Zlatý klas ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zlatý klas ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zlatý klas ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatý klas například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Zlatý klas? resp. jaká je definice termínu Zlatý klas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zlatý klas, odpověď na dotaz co je to Zlatý klas?. Víte např. kdo to je Kvalitář? Znáte a víte kdo je Tommy Lee Jones? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.