Co je to?
Definice výrazu Spotify. Co znamená odborný pojem Spotify z kategorie Internet?

Co to je Spotify? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Spotify?

Spotify je název digitální hudební služby, která umožňuje přístup k velkému množství hudebních skladeb. Tu je možno stáhnout na celou řadu zařízení – počítač, tablet, telefon a další. Lze si zde vytvořit vlastní radiostanici, navštívit hudební soubory přátel i celebrit, poslouchat zdarma i za předplatné.
Ve Spotify je možno využít i služeb zákaznického servisu a navrhovat vlastní úpravy. Je zde možno i diskutovat s dalšímu uživateli.


Co je to Spotify? Význam slova, termín, Definice výrazu Spotify. Co znamená odborný pojem Spotify z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Spotify sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Spotify je v kategorii Internet

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam slova, význam, termín, terminus technicus, lexikon, popis, názvosloví, slovník, odborný výraz, synonymum, formulace, terminologie, co je to Spotify?, význam pojmu, Internet, Spotify, co znamená


Pojem Spotify je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Spotify? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Spotify je přední světová služba původem ze Švédska, která nabízí streamování či podcasting hudby od vybraných vydavatelství jako jsou Sony, EMI, Warner Music Group, Universal a další. Služba je dostupná v západní Evropě, většině Severní a Jižní Ameriky a v Oceánii. V říjnu 2019 měla 248 milionů uživatelů, z toho jich bylo 113 milionů platících.
V září 2016 bylo Spotify díky O2 Czech Republic lokalizováno do českého jazyka.

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Spotify na Youtube

Vyhledat slovo Spotify na Google.cz

Hledat termín Spotify ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spotify ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Spotify ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spotify ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotify například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Spotify? resp. co znamená Spotify? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spotify, odpověď na dotaz co je to Spotify?. Víte např. kdo to je Sedlák? Znáte a víte kdo je Elvis Presley? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Spotify i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.