Co je to?
Výraz, termín, definice slova Spotify. Co znamená odborný pojem Spotify z kategorie Internet?

Co je to Spotify? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Spotify?

Spotify je název digitální hudební služby, která umožňuje přístup k velkému množství hudebních skladeb. Tu je možno stáhnout na celou řadu zařízení – počítač, tablet, telefon a další. Lze si zde vytvořit vlastní radiostanici, navštívit hudební soubory přátel i celebrit, poslouchat zdarma i za předplatné.
Ve Spotify je možno využít i služeb zákaznického servisu a navrhovat vlastní úpravy. Je zde možno i diskutovat s dalšímu uživateli.


Co je to Spotify? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Spotify. Co znamená odborný pojem Spotify z kategorie Internet?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Spotify) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Spotify patří do kategorie internet

Klíčová slova: lexikon, termín, slovo, definice, co je to Spotify?, internet, význam, význam slova, terminologie, odborný výraz, definice pojmu, heslo, wiki, popis, co to je, terminus technicus, význam pojmu, synonymum


Pojem Spotify je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Spotify?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Spotify je přední světová služba původem ze Švédska, která nabízí streamování či podcasting hudby od vybraných vydavatelství jako jsou Sony, EMI, Warner Music Group, Universal a další. Služba je dostupná v západní Evropě, většině Severní a Jižní Ameriky a v Oceánii. V říjnu 2019 měla 248 milionů uživatelů, z toho jich bylo 113 milionů platících.
V září 2016 bylo Spotify díky O2 Czech Republic lokalizováno do českého jazyka.

Pro další informace o termínu Spotify zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spotify ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Spotify na Youtube

Najít výraz Spotify ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Spotify ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Spotify ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Spotify ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotify například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Spotify? resp. co se skrývá pod slovem Spotify? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spotify, odpověď na dotaz co je to Spotify?. Víte např. kdo to je Pizizubka? Znáte a víte kdo je Alyson Hannigan? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.