Co je to?
Definice výrazu Spotify. Co znamená odborný pojem Spotify z kategorie Internet?

Co to je Spotify? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Spotify?

Spotify je název digitální hudební služby, která umožňuje přístup k velkému množství hudebních skladeb. Tu je možno stáhnout na celou řadu zařízení – počítač, tablet, telefon a další. Lze si zde vytvořit vlastní radiostanici, navštívit hudební soubory přátel i celebrit, poslouchat zdarma i za předplatné.
Ve Spotify je možno využít i služeb zákaznického servisu a navrhovat vlastní úpravy. Je zde možno i diskutovat s dalšímu uživateli.


Co je to Spotify? Význam slova, termín, Definice výrazu Spotify. Co znamená odborný pojem Spotify z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Spotify? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Spotify je v kategorii Internet

Klíčová slova: co znamená, co to je, definice pojmu, termín, formulace, přesný výraz, pojem, názvosloví, popis, wiki, terminologie, lexikon, slovník, význam, odborný výraz, přesný význam, Internet, Internet


Pojem Spotify je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Spotify? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Spotify je přední světová služba původem ze Švédska, která nabízí streamování či podcasting hudby od vybraných vydavatelství jako jsou Sony, EMI, Warner Music Group, Universal a další. Služba je dostupná v západní Evropě, většině Severní a Jižní Ameriky a v Oceánii. V říjnu 2019 měla 248 milionů uživatelů, z toho jich bylo 113 milionů platících.
V září 2016 bylo Spotify díky O2 Czech Republic lokalizováno do českého jazyka.

Jiné informační zdroje o pojmu Spotify

Hledat videa s názvem Spotify na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spotify ve Wikimedia Commons

Najít slovo Spotify ve Wikislovníku

Najít pojem Spotify ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Spotify ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Spotify ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotify například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Spotify? resp. jaký je přesný význam slova Spotify? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spotify, odpověď na dotaz co je to Spotify?. Víte např. kdo to je Žhář? Znáte a víte kdo je Elvis Presley? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Spotify v jiné sekci než Internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.