Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Co je to Žakár? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Žakár?

Žakár je označení pro stroj využívaný k výrobě textilií, tkalcovský stav, který je schopen vytvářet složitý, plastický vzor.


Co je to Žakár? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Žakár můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Žakár je v sekci Nástroje

Klíčová slova: význam pojmu, význam, odborné názvosloví, informace, termín, Žakár, wiki, přesný význam, názvosloví, formulace, slovo, terminologie, vysvětlení, popis, Nástroje, přesný výraz, lexikon, význam slova


Pojem Žakár je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Žakár ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Žakár na Google.cz

Najít slovo Žakár ve vyhledávači Qwant

Najít termín Žakár ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Žakár na Youtube

Hledat termín Žakár ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žakár například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Žakár? resp. co znamená Žakár? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žakár, odpověď na dotaz co je to Žakár?. Víte např. kdo to je Básník? Znáte a víte kdo je Idiot? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?