Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Co je to Žakár? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Žakár?

Žakár je označení pro stroj využívaný k výrobě textilií, tkalcovský stav, který je schopen vytvářet složitý, plastický vzor.


Co je to Žakár? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Žakár? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Žakár je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: co znamená, význam, synonymum, definice, Nástroje, popis, termín, Nástroje, význam pojmu, formulace, slovník, přesný význam, odborný výraz, co to je, názvosloví, co je to Žakár?, terminologie, vysvětlení


Pojem Žakár je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Žakár ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žakár ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Žakár ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Žakár ve Wikislovníku

Najít termín Žakár ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Žakár ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žakár například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Žakár? resp. jaká je definice termínu Žakár? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žakár, odpověď na dotaz co je to Žakár?. Víte např. kdo to je Michael Jackson? Znáte a víte kdo je Idiot? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Žakár v jiné sekci než Nástroje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?