Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Co je Žakár? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Žakár?

Žakár je označení pro stroj využívaný k výrobě textilií, tkalcovský stav, který je schopen vytvářet složitý, plastický vzor.


Co je to Žakár? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Žakár se nachází v sekci nástroje

Klíčová slova: lexikon, význam slova, wiki, přesný výraz, popis, slovník, terminus technicus, slovo, informace, vysvětlení, co to je, synonymum, formulace, Žakár, pojem, nástroje, názvosloví, odborné názvosloví


Pojem Žakár je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Žakár ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Žakár na Google obrázcích

Zkusit najít Žakár ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Žakár ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žakár ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Žakár ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Žakár například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Žakár? resp. co přesně označuje termín Žakár? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žakár, odpověď na dotaz co je to Žakár?. Víte např. kdo to je Otakar Ostrčil? Znáte a víte kdo je Muftí? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Žakár i jinde než v sekci než v nástroje. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?