Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hipster. Co znamená slovo Hipster z kategorie Kultura?

Co je Hipster? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hipster?

Termín "hipster" označuje současnou městskou subkulturu teenagerů i mladých mužů do třiceti let. Hipsteři patří ke střední třídě, je pro ně typický příklon k nezávislé hudbě, vlastním stylům oblékání, liberálními postoji, pokrokovými politickými názory a alternativními způsoby života. Jsou spojeni se stylem hudby zvaným indie. Pojem hipster pochází ze 40. let, ale o hipsterech dnes mluvíme zejména v kontextu doby od 90. let minulého století.

Co je to Hipster? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hipster. Co znamená slovo Hipster z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Hipster s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Hipster patří do kategorie kultura

Klíčová slova: pojem, co znamená, definice pojmu, význam, kultura, kultura, přesný výraz, vysvětlení, Hipster, heslo, význam slova, názvosloví, terminus technicus, lexikon, význam pojmu, odborné názvosloví, termín, wiki


Pojem Hipster je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Hipster dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Hipster je termín označující příslušníka společenské subkultury. Jedná se o osobu ve věkovém rozpětí dvacátníků a třicátníků, která si zakládá na tom, že je nezávislá v myšlení, odívání i případné tvorbě. Často přejímá nejnovější trendy v hudbě, módě i dalších kulturních aspektech. Díky tomu je tato subkultura názorově i vzhledově konzistentní.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Hipster ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Hipster ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Hipster na Google.cz

Vyhledat heslo Hipster ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Hipster ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Hipster ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hipster například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Hipster? resp. co přesně znamená slovo Hipster? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hipster, odpověď na dotaz co je to Hipster?. Víte např. kdo to je Rytmus? Znáte a víte kdo je Ježíš Kristus? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než kultura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.