Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hipster. Co znamená odborný pojem Hipster z kategorie Kultura?

Co je to Hipster? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Hipster?

Termín "hipster" označuje současnou městskou subkulturu teenagerů i mladých mužů do třiceti let. Hipsteři patří ke střední třídě, je pro ně typický příklon k nezávislé hudbě, vlastním stylům oblékání, liberálními postoji, pokrokovými politickými názory a alternativními způsoby života. Jsou spojeni se stylem hudby zvaným indie. Pojem hipster pochází ze 40. let, ale o hipsterech dnes mluvíme zejména v kontextu doby od 90. let minulého století.

Co je to Hipster? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hipster. Co znamená odborný pojem Hipster z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Hipster? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Hipster je v sekci kultura

Klíčová slova: odborný výraz, Hipster, přesný výraz, informace, význam, pojem, vysvětlení, přesný význam, slovník, kultura, co je to Hipster?, definice pojmu, termín, názvosloví, heslo, slovo, co znamená, co to je


Pojem Hipster je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hipster? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Hipster je termín označující příslušníka společenské subkultury. Jedná se o osobu ve věkovém rozpětí dvacátníků a třicátníků, která si zakládá na tom, že je nezávislá v myšlení, odívání i případné tvorbě. Často přejímá nejnovější trendy v hudbě, módě i dalších kulturních aspektech. Díky tomu je tato subkultura názorově i vzhledově konzistentní.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Hipster ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Hipster ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Hipster ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hipster ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Hipster ve Wikislovníku

Najít termín Hipster na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hipster například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Hipster? resp. co je to Hipster? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hipster, odpověď na dotaz co je to Hipster?. Víte např. kdo to je Jan Vyčítal? Znáte a víte kdo je Hobit? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci kultura Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.