Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hipster. Co znamená odborný pojem Hipster z kategorie Kultura?

Co je to Hipster? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hipster

Termín "hipster" označuje současnou městskou subkulturu teenagerů i mladých mužů do třiceti let. Hipsteři patří ke střední třídě, je pro ně typický příklon k nezávislé hudbě, vlastním stylům oblékání, liberálními postoji, pokrokovými politickými názory a alternativními způsoby života. Jsou spojeni se stylem hudby zvaným indie. Pojem hipster pochází ze 40. let, ale o hipsterech dnes mluvíme zejména v kontextu doby od 90. let minulého století.

Co je to Hipster? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hipster. Co znamená odborný pojem Hipster z kategorie Kultura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Hipster) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Hipster patří do kategorie kultura

Klíčová slova: formulace, slovník, popis, definice, význam, synonymum, Hipster, vysvětlení, kultura, termín, heslo, definice pojmu, wiki, význam pojmu, význam slova, co znamená, přesný význam, slovo


Pojem Hipster je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Hipster?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hipster je termín označující příslušníka společenské subkultury. Jedná se o osobu ve věkovém rozpětí dvacátníků a třicátníků, která si zakládá na tom, že je nezávislá v myšlení, odívání i případné tvorbě. Často přejímá nejnovější trendy v hudbě, módě i dalších kulturních aspektech. Díky tomu je tato subkultura názorově i vzhledově konzistentní.

Další informace o pojmu Hipster hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo Hipster ve Wikislovníku

Najít pojem Hipster na Google.cz

Vyhledat slovo Hipster ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Hipster ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Hipster ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Hipster ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hipster například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Hipster? resp. co znamená výraz Hipster? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hipster, odpověď na dotaz co je to Hipster?. Víte např. kdo to je David Deyl? Znáte a víte kdo je Ježíš Kristus? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je kultura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.