Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rámcová smlouva. Co znamená pojem Rámcová smlouva z kategorie Právo?

Co je to Rámcová smlouva? Význam slova

Co znamená termín Rámcová smlouva? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Rámcová smlouva stanovuje základní pravidla, kterým budou podléhat všechny další konkrétní smlouvy uzavřené v budoucnu. Z rámcové smlouvy nevznikají ani pohledávky, ani závazky zúčastněných stran. Používá se tam, kde se předpokládají dlouhodobé obchodní vztahy.
Rámcová smlouva tedy stanovuje smluvní podmínky, které se objeví v následujících smlouvách a na nichž se zúčastněné strany předem dohodly.


Co je to Rámcová smlouva? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Rámcová smlouva. Co znamená pojem Rámcová smlouva z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Rámcová smlouva? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Rámcová smlouva je v kategorii Právo

Klíčová slova: terminus technicus, názvosloví, odborný výraz, pojem, heslo, definice, co je to Rámcová smlouva?, terminologie, význam slova, Rámcová smlouva, odborné názvosloví, definice pojmu, informace, slovník, Právo, wiki, co to je, slovo


Pojem Rámcová smlouva je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Rámcová smlouva ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Rámcová smlouva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Rámcová smlouva ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Rámcová smlouva na Youtube

Zkusit najít výraz Rámcová smlouva na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rámcová smlouva ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rámcová smlouva například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Rámcová smlouva? resp. jaký je význam slova Rámcová smlouva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rámcová smlouva, odpověď na dotaz co je to Rámcová smlouva?. Víte např. kdo to je Stephen Hawking? Znáte a víte kdo je Karolína Plíšková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.