Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rámcová smlouva. Co znamená pojem Rámcová smlouva z kategorie Právo?

Co je to Rámcová smlouva? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rámcová smlouva

Rámcová smlouva stanovuje základní pravidla, kterým budou podléhat všechny další konkrétní smlouvy uzavřené v budoucnu. Z rámcové smlouvy nevznikají ani pohledávky, ani závazky zúčastněných stran. Používá se tam, kde se předpokládají dlouhodobé obchodní vztahy.
Rámcová smlouva tedy stanovuje smluvní podmínky, které se objeví v následujících smlouvách a na nichž se zúčastněné strany předem dohodly.


Co je to Rámcová smlouva? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rámcová smlouva. Co znamená pojem Rámcová smlouva z kategorie Právo?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Rámcová smlouva sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Rámcová smlouva je v kategorii právo

Klíčová slova: co je to Rámcová smlouva?, terminus technicus, názvosloví, wiki, terminologie, pojem, termín, formulace, co znamená, právo, odborné názvosloví, význam pojmu, slovník, synonymum, co to je, definice pojmu, vysvětlení, definice


Pojem Rámcová smlouva je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Rámcová smlouva zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Rámcová smlouva ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Rámcová smlouva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rámcová smlouva ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Rámcová smlouva ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Rámcová smlouva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Rámcová smlouva ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rámcová smlouva například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Rámcová smlouva? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Rámcová smlouva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rámcová smlouva, odpověď na dotaz co je to Rámcová smlouva?. Víte např. kdo to je Platón? Znáte a víte kdo je David Matásek? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než právo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.