Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rámcová smlouva. Co znamená pojem Rámcová smlouva z kategorie Právo?

Co je to Rámcová smlouva? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Rámcová smlouva?

Rámcová smlouva stanovuje základní pravidla, kterým budou podléhat všechny další konkrétní smlouvy uzavřené v budoucnu. Z rámcové smlouvy nevznikají ani pohledávky, ani závazky zúčastněných stran. Používá se tam, kde se předpokládají dlouhodobé obchodní vztahy.
Rámcová smlouva tedy stanovuje smluvní podmínky, které se objeví v následujících smlouvách a na nichž se zúčastněné strany předem dohodly.


Co je to Rámcová smlouva? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Rámcová smlouva. Co znamená pojem Rámcová smlouva z kategorie Právo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Rámcová smlouva sdílejte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rámcová smlouva je v kategorii Právo

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz, slovník, terminus technicus, pojem, Právo, význam, Právo, heslo, odborné názvosloví, informace, definice, co znamená, Rámcová smlouva, co to je, synonymum, slovo


Pojem Rámcová smlouva je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Rámcová smlouva

Zkusit najít termín Rámcová smlouva na Google.cz

Vyhledat termín Rámcová smlouva ve Wikislovníku

Najít termín Rámcová smlouva ve Wikipedii

Hledat heslo Rámcová smlouva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rámcová smlouva ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Rámcová smlouva ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rámcová smlouva například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Rámcová smlouva? resp. co znamená výraz Rámcová smlouva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rámcová smlouva, odpověď na dotaz co je to Rámcová smlouva?. Víte např. kdo to je Kovotepec? Znáte a víte kdo je Karolína Plíšková? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.