Co je to?
Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Co je to Poslední zvonění? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Poslední zvonění

Poslední zvonění je tradice praktikovaná a udržovaná na středních školách, kdy studenti maturitního ročníku mají poslední den výuky před tzv. svatým týdnem, tj. týdnem volna určeným na přípravu k maturitní zkoušce. Tento den výuka už zpravidla neprobíhá, studenti se převlékají do kostýmů a masek a obcházejí s kasičkami třídy, často též vyrážejí do ulic měst. Kdo jim nepřispěje několika drobnými, může se dočkat nemilého překvapení v podobě pocákání nějakou nepříjemnou voňavkou, umazáním od něčeho nebo jiného naschválu. Z tohoto důvodu je lepší se těmto průvodům vyhnout, navíc vybrané peníze bývají nejčastěji utraceny za alkohol.


Co je to Poslední zvonění? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Poslední zvonění s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Poslední zvonění se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: definice, popis, informace, odborný výraz, termín, lexikon, slovník, přesný výraz, odborné názvosloví, význam, Školství, formulace, definice pojmu, názvosloví, Školství, terminus technicus, heslo, pojem


Pojem Poslední zvonění je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Poslední zvonění zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Poslední zvonění ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Poslední zvonění ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Poslední zvonění ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Poslední zvonění ve Wikipedii

Hledat pojem Poslední zvonění ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Poslední zvonění ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Poslední zvonění například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Poslední zvonění? resp. co přesně znamená slovo Poslední zvonění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Poslední zvonění, odpověď na dotaz co je to Poslední zvonění?. Víte např. kdo to je Vladimír Zoubek? Znáte a víte kdo je Michal Malátný? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.