Co je to?
Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Co je to Poslední zvonění? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Poslední zvonění?

Poslední zvonění je tradice praktikovaná a udržovaná na středních školách, kdy studenti maturitního ročníku mají poslední den výuky před tzv. svatým týdnem, tj. týdnem volna určeným na přípravu k maturitní zkoušce. Tento den výuka už zpravidla neprobíhá, studenti se převlékají do kostýmů a masek a obcházejí s kasičkami třídy, často též vyrážejí do ulic měst. Kdo jim nepřispěje několika drobnými, může se dočkat nemilého překvapení v podobě pocákání nějakou nepříjemnou voňavkou, umazáním od něčeho nebo jiného naschválu. Z tohoto důvodu je lepší se těmto průvodům vyhnout, navíc vybrané peníze bývají nejčastěji utraceny za alkohol.


Co je to Poslední zvonění? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Poslední zvonění? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Poslední zvonění patří do sekce Školství

Klíčová slova: názvosloví, popis, terminologie, Poslední zvonění, co je to Poslední zvonění?, vysvětlení, lexikon, informace, pojem, odborný výraz, co to je, přesný význam, Školství, odborné názvosloví, synonymum, definice pojmu, heslo, slovník


Pojem Poslední zvonění je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Poslední zvonění ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Poslední zvonění ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Poslední zvonění ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Poslední zvonění ve Wikimedia Commons

Najít termín Poslední zvonění na Google.cz

Zkusit najít slovo Poslední zvonění ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Poslední zvonění například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Poslední zvonění? resp. jaký je význam slova Poslední zvonění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Poslední zvonění, odpověď na dotaz co je to Poslední zvonění?. Víte např. kdo to je Roman Šebrle? Znáte a víte kdo je Kašér? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.