Co je to?
Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Co je to Poslední zvonění? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Poslední zvonění

Poslední zvonění je tradice praktikovaná a udržovaná na středních školách, kdy studenti maturitního ročníku mají poslední den výuky před tzv. svatým týdnem, tj. týdnem volna určeným na přípravu k maturitní zkoušce. Tento den výuka už zpravidla neprobíhá, studenti se převlékají do kostýmů a masek a obcházejí s kasičkami třídy, často též vyrážejí do ulic měst. Kdo jim nepřispěje několika drobnými, může se dočkat nemilého překvapení v podobě pocákání nějakou nepříjemnou voňavkou, umazáním od něčeho nebo jiného naschválu. Z tohoto důvodu je lepší se těmto průvodům vyhnout, navíc vybrané peníze bývají nejčastěji utraceny za alkohol.


Co je to Poslední zvonění? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Poslední zvonění se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: význam slova, termín, definice pojmu, terminus technicus, význam pojmu, slovník, Poslední zvonění, popis, formulace, odborné názvosloví, wiki, pojem, definice, odborný výraz, terminologie, lexikon, co znamená, přesný význam


Pojem Poslední zvonění je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Poslední zvonění na Youtube

Najít pojem Poslední zvonění ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Poslední zvonění na Google.cz

Vyhledat pojem Poslední zvonění ve Wikislovníku

Najít výraz Poslední zvonění ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Poslední zvonění ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Poslední zvonění například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Poslední zvonění? resp. co znamená výraz Poslední zvonění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Poslední zvonění, odpověď na dotaz co je to Poslední zvonění?. Víte např. kdo to je Matěj Stropnický? Znáte a víte kdo je Kašér? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Poslední zvonění hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.