Co je to?
Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Co je to Poslední zvonění? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Poslední zvonění?

Poslední zvonění je tradice praktikovaná a udržovaná na středních školách, kdy studenti maturitního ročníku mají poslední den výuky před tzv. svatým týdnem, tj. týdnem volna určeným na přípravu k maturitní zkoušce. Tento den výuka už zpravidla neprobíhá, studenti se převlékají do kostýmů a masek a obcházejí s kasičkami třídy, často též vyrážejí do ulic měst. Kdo jim nepřispěje několika drobnými, může se dočkat nemilého překvapení v podobě pocákání nějakou nepříjemnou voňavkou, umazáním od něčeho nebo jiného naschválu. Z tohoto důvodu je lepší se těmto průvodům vyhnout, navíc vybrané peníze bývají nejčastěji utraceny za alkohol.


Co je to Poslední zvonění? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Poslední zvonění? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Poslední zvonění patří do sekce Školství

Klíčová slova: terminus technicus, Poslední zvonění, slovo, heslo, vysvětlení, přesný význam, popis, názvosloví, přesný výraz, Školství, terminologie, význam slova, definice, Školství, význam, lexikon, význam pojmu, synonymum


Pojem Poslední zvonění je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Poslední zvonění doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Poslední zvonění ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Poslední zvonění na Google.cz

Zkusit najít výraz Poslední zvonění ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Poslední zvonění ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Poslední zvonění ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Poslední zvonění ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Poslední zvonění například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte co znamená slovo Poslední zvonění? resp. jaká je definice termínu Poslední zvonění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Poslední zvonění, odpověď na dotaz co je to Poslední zvonění?. Víte např. kdo to je Jeřábník? Znáte a víte kdo je Tomáš Töpfer? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Školství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.