Co je to?
Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Co je to Poslední zvonění? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Poslední zvonění?

Poslední zvonění je tradice praktikovaná a udržovaná na středních školách, kdy studenti maturitního ročníku mají poslední den výuky před tzv. svatým týdnem, tj. týdnem volna určeným na přípravu k maturitní zkoušce. Tento den výuka už zpravidla neprobíhá, studenti se převlékají do kostýmů a masek a obcházejí s kasičkami třídy, často též vyrážejí do ulic měst. Kdo jim nepřispěje několika drobnými, může se dočkat nemilého překvapení v podobě pocákání nějakou nepříjemnou voňavkou, umazáním od něčeho nebo jiného naschválu. Z tohoto důvodu je lepší se těmto průvodům vyhnout, navíc vybrané peníze bývají nejčastěji utraceny za alkohol.


Co je to Poslední zvonění? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Poslední zvonění. Co znamená odborný pojem Poslední zvonění z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Poslední zvonění se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Poslední zvonění se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: přesný význam, význam, Poslední zvonění, význam slova, pojem, vysvětlení, synonymum, Školství, definice pojmu, co je to Poslední zvonění?, Školství, co to je, heslo, terminologie, slovo, názvosloví, co znamená, informace


Pojem Poslední zvonění je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Poslední zvonění doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Poslední zvonění ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Poslední zvonění ve Wikipedii

Vyhledat slovo Poslední zvonění ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Poslední zvonění ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Poslední zvonění ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Poslední zvonění ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Poslední zvonění například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Poslední zvonění? resp. co označuje slovo Poslední zvonění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Poslední zvonění, odpověď na dotaz co je to Poslední zvonění?. Víte např. kdo to je Stalker? Znáte a víte kdo je Kašér? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.