Co je to?
Definice výrazu Lodžie. Co znamená odborný pojem Lodžie z kategorie Stavebnictví?

Co to je Lodžie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Lodžie?

Lodžie je slovo pocházející z italštiny. Původně se jednalo o loubí nebo sloupovou chodbu, v současnosti lodžie označuje prostor v budově, který má strop, ale je otevřený směrem ven a od vnějšího prostředí ho odděluje zábradlí, sloupy, kolonáda nebo arkády. Lodžie nevyčnívá z obvodových zdí. Tyto prostory jsou běžné v obytných domech.
Lodžie jsou typickým znakem italské gotiky a renesance a jsou součástí mnoha známých památek.


Co je to Lodžie? Význam slova, termín, Definice výrazu Lodžie. Co znamená odborný pojem Lodžie z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Lodžie se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, význam slova, lexikon, názvosloví, Lodžie, pojem, synonymum, formulace, terminologie, Stavebnictví, přesný význam, odborné názvosloví, popis, Stavebnictví, co to je, informace, slovo, význam pojmu


Pojem Lodžie je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Lodžie ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lodžie ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Lodžie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Lodžie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Lodžie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Lodžie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lodžie například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Lodžie? resp. jaká je definice termínu Lodžie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lodžie, odpověď na dotaz co je to Lodžie?. Víte např. kdo to je Jan Horník? Znáte a víte kdo je Lakomec? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.